Stripcash affiliate program

Stripchat

Webmasteři: Propagujte oficiální partnerský program Stripchat

Stripcash je oficiální program pro Stripchat . Stripchat je populární stránka s webkamerami, kterou vlastní a provozují stejní lidé co stojí za XHamster. Stripcash umožňuje partnerským společnostem vydělat doživotní sdílení výnosů pro všechny nové zákazníky odkazované na web. Přidružené společnosti Stripchat mohou také získávat provize za doporučené modely na live videochatu a z dalších webmasterů. Zde jsou všechny podrobnosti o partnerském programu Stripchat.

Rychlé informace:

  • Provize: $25-$75
  • Možnosti výplaty: Paxum, Wire, Bitcoin, Ethereum, ePayments
  • Min. výplata: 200 $
  • Frekvence výplat: dvakrát měsíčně
  • Doporučení nových modelů: Ano
  • Doporučení nových webmasterů: Ano

Partnerský program Stripchat je aktuálně pouze na pozvání

Stripcash je aktuálně pouze pro zvané. Abyste se mohli připojit, budete muset napsat na jejich e-mailovou adresu a tým Stripcash vás bude kontaktovat. Pokud jste potenciálně dobrým partnerem pro propagaci a kvalifikovaní, budete přijati. Pokud vás Stripcash odmítne, stále existují způsoby, jak dostat zaplaceno za propagaci Stripchatu, které jsou dále popsány v tomto příspěvku.

Získejte výplatu 20% z obratu pro všechny nové zákazníky

Stripcash vyplácí 20% doživotní příjmy za všechna nová doporučení, která se na web zaregistrují. Aby jste dostali kredit za konverzi, zákazník nesmí mít již účet na Stripchatu. Pokaždé, když zákazník zakoupí žetony, získáte 20% z celkové částky utracených peněz.

Propagační nástroje dostupné pro partnerské společnosti

Zde jsou všechny propagační nástroje, které Stripchat nabízí svým partnerským společnostem:

Bannerové reklamy

Krásně navržené animované bannerové reklamy. Spousty různých velikostí a povrchové úpravy, z nichž si můžete vybrat. Různé animované kresby pro každou velikost banneru. U vstupních stránek kam bude banner odkazovat si můžete vybrat mezi domovskou stránkou, stránkou registrace nebo náhodnou chatovací místností.

Widgety iFrame

Nastavitelné widgety iframe, které lze vložit na libovolný web nebo blog. Widgety lze nastavit na konkrétní pohlaví, etnický původ a kategorie, aby lépe zapadaly do nevyplněné mezery vašeho webu nebo blogu. Lze také upravovat velikosti a styly widgetů a miniatur.

Rozbalovací reklamy

Přidejte na svůj web nebo blog vyskakovací reklamy. Pop-reklamy jsou účinné, protože reklama je spuštěna kliknutím kdekoli na webu. Návštěvník nemusí nutně klikat na žádnou reklamu. Vyberte si mezi několika různými vstupními stránkami a vzory různých pohlaví a kategorií.

Platby: metody, minimální výplaty a harmonogram

Výplaty se posílají dvakrát měsíčně 1. a 16. den. Podporované způsoby výplaty jsou Paxum a bankovní převod. Minimální výplata pro výplaty Paxum je 200 $ a 500 $ pro bankovní převody.

Propagujte program doporučení nových modelů Stripchat

Stripcash také nabízí program doporučení modelů livechat kamer. Pokud máte určitý modelový provoz, Stripchat je skvělý způsob, jak jej zpeněžit. Program doporučení je odstupňován podle zemí. Země nejvyšší úrovně vydělávají 75 $ za doporučení. Před započítáním a vyplacením provizí musí model vydělat určitou částku na webkameře.

Další informace: Program doporučení modelu webové kamery Stripchat

Získejte 5% doživotního sdílení výnosů za všechna doporučení pro webmastery

Kromě programu doporučení zákazníkům nabízí Stripcash také program doporučení pro webmastery. Pro všechny nové partnerské společnosti, které jsou registrovány na síť, můžete vydělat 5% podíl na zisku ze všech jejich celoživotních výdělků! Perfektní pro kohokoli s webovým provozem webkamer nebo dospělých.

Registrace do partnerského programu Stripchat

Jste připraveni začít s partnerským programem Stripchat? Zaregistrujte se ještě dnes! Stripchat je přední stránka s webkamerami a Stripcash poskytuje přidruženým společnostem všechny nástroje, které potřebují k vydělávání peněz na propagaci webu. Získejte výplatu za doživotní sdílení všech nových zákazníků odkazovaných na web. Navíc využijte program doporučení modelů a webmasterů. Začněte jako affiliate partner Stripchat ještě dnes!

Více affiliate programů pro webové kamery

Hledáte další affiliate programy pro live videochat? Máme je všechny na jednom místě! Náš adresář partnerských programů usnadňuje porovnání všech různých možností. Najděte partnerské programy, které nejlépe vyhovují vám a vašim návštěvníkům.

Seznam partnerských programů pro webkamery pro dospělé