Anální hry na webce

Jak začít s análními hrátkami

Přemýšleli jste někdy o anální hře, ale jste si příliš nejistí nebo nervózní na to, abyste to zkusili? Doufejme, že moje anální série vám pomůže uklidnit mysl. Toto vše totiž pochází od někoho, kdo obvykle nedělá anál, ale čas od času to zkusí.

Mnoho lidí jako já mělo špatné zkušenosti s análem, takže je opravdu těžké to zkoušet znovu. Naštěstí jsem našla partnera, kterému jsem se dokázala otevřít. Vysvětlila jsem, co se stalo (což nebylo nutné) a proč jsem se bála análních her. Klíčem k tomu, abyste se s někým pustili do anální hry, je porozumění a trpělivý partner (i když anální hru si můžete zkusit i sami). Je důležité znát své tělo a poslouchat ho. Anální hru si může užít každé pohlaví a může mít dokonce i zdravotní přínos.

Část 1: Než do toho jdete

Komunikujte a stanovujte hranice

Proč si chcete hrát s análem? Pokud se to celé správně, může to být úžasné! Kolem konečníku je mnoho nervových zakončení, což je velmi příjemné. Určete si pravidla a hranice a zajistěte, aby se obě strany nenahněvaly, pokud se z jakéhokoli důvodu musí přestat v průběhu.

Je pro anální hru potřeba nějaká speciální příprava?

To opravdu záleží na jednotlivci. Dělám extra přípravu, pokud jde o anální hru, i když jsem nikdy neměla žádné „nehody“.

Dělat klystýr nebo nedělat klystýr?

Opět je to na jednotlivci. Není to nutné, pokud nemáte pocit, že musíte jít do koupelny a nemáte problémy se střevem. Když si hraji s análem, dělám alespoň dva klystýry. Ten, který je „rychle působící“ a který lze koupit v jakékoli drogerii. Následuje domácí souprava se zchlazenou vodou, která byla převařená nebo destilovaná (nikdy nepoužívejte vodu z vodovodu).

Pokud se rozhodnete udělat klystýr, ujistěte se, že je to nejméně 2 hodiny před anální hrou. Pokud ne, riskujete únik.

Pomalu ale jistě k vítězství

To je velmi důležité! Pokud jsou vaše svaly napnuté, riskujete roztržení, které může být bolestivé. Trpělivost je nejdůležitější součástí. Stejně jako u většiny věcí – když budete spěchat, budete mít problémy. Někteří říkají, že koupel vám může pomoci relaxovat a vy se můžete při namáčení v horké vodě „zahřát“. Když se rozhodnete vyzkoušet nějakou anální hru, nemusí to vždy znamenat vkládání věcí. Zkuste si hrát kolem konečníku s namazaným prstem nebo jazykem. Můžete dokonce vyzkoušet vibrátor proti řiti, aniž byste jej vložili dovnitř.

„Ne“ nebo „Ber to sportovně“ je v pořádku

Cílem každého člověka co praktikuje anální hru by mělo být to, aby se všichni dobře bavili. Příjemce se někdy bojí dát tomu druhému najevo, že existuje bolest nebo že si to neužívá (vím to ze zkušenosti). Jako dárce byste to měli dát upřímně najevo. Vždy to můžete zkusit znovu.

Buďte připraveni – ručníky, kondomy a čisté hračky

Pokud se obáváte nehod nebo úniku, můžete si odložit tmavé ručníky. Ujistěte se, že máte k dispozici kondomy a lubrikant. Pokud používáte hračky, ujistěte se, že jsou okamžitě vyčištěny a nevyměňují se vzájemně mezi análem a vaginou, protože to může způsobit infekci a nebo zánět močových cest.

Více fetišových návodů a informací

Chcete se dozvědět více o různých fetiších a získat užitečné rady a tipy, například to, co bylo nalezeno v tomto článku? Podívejte se na fetišovou sekci našeho webu. Uvádí širokou škálu fetišů a poskytuje tipy a triky, které výkonným umělcům pomohou provádět fetišové show na webce a vytvářet fetišové klipy. Existuje spousta fetišů a váš nejziskovější fetiš může být něco, o čem jste nikdy neuvažovali. Podívejte se, co je zde napsáno, a naučte se, jak provádět daný fetiš.

Zjistěte více: Informace o fetiších a návody