BDSM tipy pro nové modely

Jasmine Jade BDSM Shoot

Hlavní lekce z mých prvních bondáží

V průmyslu pro dospělé pracuji více než 15 let. Během této cesty jsem se naučila mnoho věcí a chci se s vámi podělit o některé ze svých zkušeností, z nichž se můžete poučit. Tady jsou moje osobní zkušenosti z mých prvních BDSM show na webce. Hlavní poučení: Mějte jasno o tom co budete na webce dělat, a nedělejte nic, co vám je cizí! Mějte také bezpečná stop slova pro každou show a dodržujte veškerá možná opatření!

Moje první natáčení BDSM nebylo zrovna to, co jsem od toho očekávala!

Jeden z mých prvních bondáží mě naučil hlavní životní lekce: Vždy znejte specifika natáčení a proveďte si předtím nějaký průzkum. Buďte si vědomi rizik. Nezkoušejte nové aktivity BDSM na webkameře!

Měla jsem smůlu, že jsem se těmito chybami spálila, ale alespoň se z nich můžete poučit, když si přečtete tento příběh.

Druhé natáčení: Roubík o kterém jsem nevěděla

Už jsem s ním jednou natáčela, takže jsem si nemyslela, že to bude jiné, bez ohledu na to jsem měla přijmout jistá preventivní opatření. Když jsme naposledy točili, byla u mě druhá modelka, ale tentokrát chtěl ušetřit čas tím, že nás natočí rovnou. Nyní při pohledu zpět si uvědomuji, že celé situaci bylo možné se vyhnout.

Natáčeli jsme se dvěma modely a bez bezpečných slov

Bylo to moje druhé natáčení BDSM vůbec. Měla jsem s sebou jinou modelku, ale ona také natáčela. Producent nás točil v různých částech místnosti, což znamenalo, že bychom mohli být i samy. Producent mě měl v uzlech, které jsem neznala, a měla jsem také roubík. Mít roubík a být spoutána bylo také hlavní číslo.

Začala jsem cítit bolest, objevila se panika, chlad a mělké dýchání

Nedlouho poté, co jsem byla svázána, jsem cítila, jak mi střílí bolest do paží a nastala panika. Poté jsem si uvědomila, že neexistuje žádné bezpečné slovo ani způsob, jak ostatní přimět, aby věděli, že se mnou něco není v pořádku. Bojovala jsem, abych vytáhla roubík z úst, protože mé končetiny zchladly a bolest rostla. Měla jsem také mělké dýchání a moje mysl začala panikařit. Naštěstí mě druhá modelka sledovala a řekla: „Myslím, že s ní není něco v pořádku.“

Konečně vypadnu z roubíku a lana

V tuto chvíli jsem přikývla. Producent přišel a pomalu rozmotával uzly. Když mi stékaly slzy po očích, cítila jsem se trapně, že jsem to natáčení zničila. Dal jasně najevo, že chce více záběrů, tak jsem uklízela v koupelně a on souhlasil, že uděláme jinou kravatu, abych vyrovnala tou předchozí, kterou jsme nedotočili.

Jasmine Jade BDSM Shoot

Vždy dodržujte příslušná preventivní opatření!

Lituji, že jsem tehdy nemyslela na rizika, která to představovalo. Tuto lekci jsem se naučila rychle a nyní už vím, že je třeba chápat, jaká rizika podstupuji a naučit se jak jim předcházet. V tomto případě jsem měla štěstí, že druhá modelka viděla, že mám potíže, ale co když by si toho nevšimla?

Měla jsem mít stop slova a nebo signál, abych jim dala vědět, když jsem měla potíže. Chvíli jim trvalo, než si všimli, že něco není v pořádku, protože natáčení byla o boji v BDSM. To mi nezabránilo v BDSM pokračovat, jen mě to přimělo změnit způsob, jakým to dělám.

Poznejte zkratku „RACK“ (Risk Aware Consensual Kink)

Vždy mějte na paměti RACK („Risk Aware Consensual Kink“). Pokud zkoušíte aktivitu poprvé, udělejte to mimo film, abyste věděli, co můžete očekávat, a uvidíte, jak se cítíte. Další ponaučení, které jsem se z tohoto natáčení naučila, bylo necítit se trapně, pokud pokazíte scénu. Stává se to a každý legitimní producent BDSM by si měl být vědom bezpečnostních rizik.

Po tomto natáčení jsem to řekl druhé modelce a ona mu to předala zpět. I když si nemyslím, že situaci zvládl dobře, alespoň jsem se z té děsivé zkušenosti něco naučila a měl jsem to štěstí, že jsem neutrpěla nic horšího.

Doufám, že tato moje zkušenost pomůže NOVÝM modelům v BDSM vyhnout se stejným chybám!

Stále se v tu chvíli dívám zpět a říkám si „na co jsem tehdy sakra myslela?“ Doufejme, že vás tento příběh trochu vyděsí, abyste byli opatrnější, takže nemusíte podstoupit žádné tvrdé (a nebo ještě těžší) lekce než jsem zažila já. A také doufám, že se v budoucnu podělím o další příběhy jako modelka a producentka.