Bongacams affiliate program

BongaCash

Webmasteři – Propagujte BongaCams přes BongaCash affiliate program

BongaCash je oficiální přidružený program pro BongaCams, přední portál pro dospělé provozující webové kamery. BongaCash nabízí jak revshare, tak PPL (platbu za registraci), spoustu propagačních nástrojů a má dokonce i white label nástroj pro tvorbu stránek. Navíc také můžete propagovat program pro doporučování nových modelů a program doporučení pro další webmastery. Zde jsou všechny podrobnosti o BongaCash.

Obsah:

Různé typy programů:

25% doživotní podíl na zisku

Získejte až 25% doživotní podíl na všech uskutečněných nákupech. Doživotní revshare mají obecně lepší dlouhodobý potenciál, protože budete vydělávat na dobrých doporučeních, pokud budou součástí webu.

Až 4,50 $ PPL

Získejte až 4,50 $ „Pay-Per-Lead“ (PPL) za potvrzené bezplatné registrace. To je odstupňováno podle zemí a 4,50 $ je pouze pro země nejvyšší úrovně. BongaCams nabízí velkorysé ceny ve všech hlavních zemích.

Program doporučení nových modelů

Přidružené společnosti BongaCams mohou také propagovat program doporučení nových modelů. Pokud máte modelový traffic, můžete vydělat 5% doživotní podíl z příjmů všech účinkujících. Tyto výdělky pocházejí ze snížení zisku společnosti BongaCams, nikoli z účinkujících. Společnost BongaCams poskytuje propagační materiál na tento program.

Program doporučení pro webmastery

Přidružené společnosti BongaCams mohou také propagovat program doporučení pro webmastery. Získejte 5% doživotní příjmy ze všech doporučených přidružených webmasterů. BongaCams dává přidruženým společnostem promo materiály potřebné k propagaci programu doporučení pro webmastery.

Propagační nástroje pro webmastery:

 • Textové reklamy – Tyto nejlépe konverzní textové reklamy prokazatelně získávají kliknutí.
 • Dynamické bannery – Vytvořte si svůj vlastní banner z online modelů BongaCams.
 • Geo bannery – Získejte pozornost, kterou si vaše reklamy zaslouží, pomocí animovaných bannerů dostupných v různých velikostech a nabízejících geografické cílení.
 • Reklamy s okamžitými zprávami – reklamy BongaCams pro okamžité zprávy jsou skvělé pro zápatí vašeho webu.
 • Bannery pro doporučení webmasterů – Bannery pro program doporučení.
 • Model Bannery doporučení – Bannery doporučení pro přilákání nových modelů a studií.
 • Popunder – Když uživatel klikne na odkaz na vašem webu, na pozadí se zobrazí vyskakovací okno BongaCams.
 • Mobile Popunder – BongaCams mobile popunder je perfektní promo nástroj pro mobilní traffic.
 • Vložit Chatovací místnosti – Integrujte živou chatovací místnost přímo do vaší webové stránky.
 • Deep Model Linking – odkaz na konkrétní modely nebo konkrétní stránky. Skvělé pro adresářové weby.
 • Widget kategorie – Tento widget slouží k nastavení seznamu kategorií na vašem webu.
 • Whitelabel – Spusťte portál s online webkamerami přímo na své vlastní doméně! Vaše logo a přizpůsobitelné barevné schéma, které můžete vyplnit nejoblíbenějšími kódy reklamních sítí nebo vlastními bannery pro další výdělky!
 • Pozadí skiny – Přidejte reklamy na pozadí které obklopují hlavní oblast obsahu webu.
 • Video Export– Export zaznamenaných videoklipů modelů BongaCams.
 • API – BongaCams nabízí API, které lze použít k další integraci do vašeho webu nebo aplikace.

Výplaty: metody výplaty, data, minimální platby

BongaCams vyplácí každý týden. Minimální výplata je 200 $. Zde jsou podporované způsoby platby:

BongaCams Whitelabel – Vytvořte si vlastní webový portál s modely na webkameře!

BongaCams je vybaven přizpůsobitelným nástrojem pro tvorbu webů s bílými značkami (whitelabel). To umožňuje přidruženým společnostem rebrandovat BongaCams jako jejich vlastní a získat příjmy z veškerého prodeje, který generuje verze označená bílou značkou. Vyberte pohlaví, která mají být zobrazena (včetně párů), přizpůsobte barevné schéma a další designové prvky webu. BongaCams zajišťuje všechny další hostingové a technické aspekty provozu webu.

Program doporučení nových modelů na webkameru

BongaCams také nabízí program doporučení nových umělců. Pokud máte takovou určitou návštěvnost na svém webu, je to skvělá příležitost. Přidružené společnosti vydělávají 5% doživotní podíl na sdílení všech doporučených výkonných umělců. Podíl na výnosech pochází z příjmů BongaCams, nikoli z účinkujících. BongaCams také poskytuje bannery pro program doporučení nových modelů.

Více o: BongaCams nábor nových modelů

Program doporučení affiliate partnerů / webmasterů

BongaCams také nabízí program doporučení pro webmastery. Pokud máte provoz webmasterů, můžete vydělat 5% doživotní příjmy ze všech přivedených webmasterů. BongaCams poskytuje propagační bannery pro přidružené společnosti k propagaci programu doporučení pro webmastery.

Kompatibilní s Roboscripts

Přidružený program BongaCams je také kompatibilní s Roboscripts. Roboscripts je řada skriptů vytvořených speciálně pro webkamerové servery. Existuje od nich řada skriptů, které poskytují několik různých funkcí. Vytvářejte affiliate weby na klíč, automatizujte sociální média a vytvářejte automatizované partnerské blogy WordPress. Zahrnuje také nástroje, které zabráňují problémům s duplicitním obsahem.

Zaregistrujte se jako webmaster Bongacash!

Jste připraveni začít s BongaCash? Zaregistrujte se ještě dnes! BongaCams je přední web pro modely na webkamerách online. BongaCash byl také oceněn různými oceněními. Partnerské společnosti dostanou všechny nástroje, které potřebují k propagaci sítě a zpeněžení veškerých návštěvníků, včetně nových modelů a webmasterů.