Bongacams Informace pro modely

Become A BongaCams Performer

Jak začít jako model pro BongaCams

BongaCams je jeden z největších webů pro modely s webkou s hromadou skvělých funkcí. BongaCams má velkou návštěvnost, a to na celém světě, včetně západních zemíc, jako jsou USA. BongaCams přijímá ženské, mužské, transsexuální, párové a skupinové účty. Každý si může na webu vydělat peníze jako model webkamery! Navíc můžete vydělávat peníze prodejem prémiového obsahu přímo z vaší profilové stránky. Zde jsou všechny informace o tom, jak se stát modelem BongaCams.

Informace BongaCams:

 • Služby: Webka, Klipy
 • Pohlaví: Žena, Muž, Transsexuál, Páry, Skupiny
 • Modelové výdělky: 4–5 ¢ / token
 • Platby: Týdně
 • Minimální výplata: 50 $
 • Způsoby platby: Šek, ACH, Paxum, bankovní převod
 • Zpětné zúčtování: Kryté
 • Interaktivní hračky: Lovense
 • Regionální blokování: Ano
 • Služby DMCA: Ano
 • Partnerský program: Ano
 • Studia: Ano

Obsah:

Co potřebujete, abyste se mohli stát modelem pro BongaCams

Hlavním požadavkem pro začátek v BongaCams je, že vám musí být osmnáct a nebo více let. Každý, kdo s vámi vystupuje, musí mít také minimálně osmnáct let. Všichni umělci jsou povinni předložit digitální kopie průkazu totožnosti s fotografií.

Požadavky na vybavení:

Počítač

Preferovaný je Systém Windows, ačkoli BongaCams funguje i na počítačích Mac. Většina moderních počítačů nebo notebooků by měla být schopna jejich software bez problémů spustit.

Webová kamera

Nejlepší je mít webovou kameru v rozlišení HD, nejlépe i s kvalitním vestavěným mikrofonem. Kvalitnější webová kamera znamená lepší pořady a větší příjem.

Vysokorychlostní internet

Nahrávání 2 Mb / s je naprosté minimum. Čím lepší je rychlost přenosu a vysílání, tím lepší jsou pořady a tím více si můžete vydělat. Stojí za to upgradovat na rychlejší přípojku nebo přejít k jinému poskytovateli, pokud může nabídnout vyšší rychlost.

Místo k vystupování

Budete také potřebovat místo pro vysílání a dělání show. Většina modelů používá ložnici nebo vyhrazenou místnost, ale volba místa, kde vystupujete, je zcela na vás. Ujistěte se, že je dobře osvětlené, čisté, uklizené a nikde vás nečekaně nevyruší.

Kolik si vydělají modely BongaCams?

Modely BongaCams vydělávají mezi 4 a 5 centy za token. Všechny modely začínají na 4 centech za token. Dostat se na úroveň 5 centů je neuvěřitelně snadné. Nejen, že je to snadné, ale je to něco, čeho by měl každý model dosáhnout, aby maximalizoval své výnosy.

Co je třeba udělat, aby modelky využívaly BongaCams na maximum:

 • Nahrajte 3 fotky
 • Vyplňte sekci „O mně“
 • Vyplňte časový plán
 • Vyplňte seznam přání
 • Nahrajte alespoň jedno video
 • Nastavte pozadí profilu
 • Nastavit individuální písmo
 • Vyplňte sekci „Co děláme na webové kameře“

Informace o výplatě BongaCams

Výdělky se vyplácejí každý týden. Minimální výplata je 50 $. Způsoby výplaty zahrnují; Šek, ACH, FirstChoicePay, Paxum a Převodem.

Zpětné zúčtování z důvodu podvodu nebo krádeže identity

BongaCams nabízí ochranu proti zpětnému zúčtování. Průmysl dospělých je jedno z odvětví, které je náchylné na mnoho kompenzací. „Chargeback“ je situace, kdy někdo zpochybňuje nárok na platbu kreditní kartou a tato platba je stornována. Některé sítě prostě odečtou kompenzaci a strhnou modelům peníze. BongaCams chrání před zpětným zúčtováním a nikdy nebudete mít peníze odečtené z vašeho účtu za vrácené platby.

BongaCams akceptuje všechna pohlaví

BongaCams přijímá všechna pohlaví. Ženy, muži i transsexuálové jsou vítáni pro vystoupení na tomto webu. Povoleny jsou také párové a skupinové účty. Pokud vystupujete s partnerem, nezapomeňte, že každý, s kým vystupujete, musí být na webu ověřen.

Vydělávejte peníze nabízením těchto služeb

BongaCams je primárně portál se webkamerami. Umělci mohou nabízet různé typy webkam pořadů. Existuje také několik dalších způsobů, jak mohou účinkující na webu vydělávat peníze. Tady jsou různé způsoby:

Živé vysílání (různé typy přehlídek)

Hlavním zaměřením BongaCams jsou live shows. Aktér může nabízet různé typy pořadů, včetně veřejných, soukromých, skupinových a špionážních. Různé typy pořadů generují příjmy různými způsoby. Zde jsou informace o různých dostupných typech pořadů:

Veřejný / bezplatný chat

Bezplatný chat se používá pro veřejná vystoupení. Používá se také k interakci s diváky na webu při čekání, až někdo zahájí soukromou show. Existuje několik způsobů, jak účinkující může vydělávat peníze na veřejném chatu. Interaktivní přehlídky sexuálních hraček jsou velmi populární a ziskové. Nabídky dýšek, hry a cíle příhozů lze také použít k vydělávání peněz na veřejném chatu.

Soukromé pořady

Soukromé show jsou show 1 na 1 mezi účinkujícím a zákazníkem. Soukromé pořady jsou účtovány za minutu. To, co zákazník očekává a účinkující je ochoten udělat, je obvykle vyjednáno dříve, než začne soukromá show. Je na uživateli, aby zahájil soukromou činnost a vystupující to musí přijmout.

Úplně soukromé pořady

Zcela soukromé pořady fungují stejně jako soukromá show, ale nelze je špehovat (o špionážních pořadech níže). Špionážní pořady jsou účtovány za minutu a jsou účtovány vyšší sazbou než běžné soukromé pořady.

Špionážní pořady

Ostatní zákazníci mohou špehovat i jiné soukromé show, ale ne zcela soukromé show. Když další členové špehují žádnou soukromou show, znamená to pro umělce další příjem. Soukromé pořady jsou účtovány za minutu. Pokud model vystupuje na více webech (rozdělení kamer), může model vydělat peníze na špionážních představeních BongaCams, i když je v soukromém / privátním chatu na jiné stránce. Říká se tomu „Falešné soukromí“.

Prodej videí ze stránky profilu

Kromě vystupování na webce mohou umělci BongaCams vydělat peníze také prodejem klipů přímo ze stránek profilu. Prodej klipů je skvělý způsob, jak získat další příjmy, zejména proto, že prodej klipů lze realizovat i offline. Jednoduše nahrajte svá videa, nastavte cenu a videa dostupná pro nákup se zobrazí na stránce profilu. BongaCams zpracovává všechny transakce a doručování obsahu.

Interaktivní kamery s Lovense

BongaCams se synchronizuje s Lovense (výrobce interaktivních sexuálních hraček). Synchronizací Lovense s BongaCams mohou modely nabízet přehlídky s Příhozy na Vibrace. Sexuální hračka Lovense bude reagovat na příhozy členů a podle toho vibruje. Interaktivní příhozy na vibrace jsou populární a ziskové. Modely na webce BongaCams se synchronizovanými zařízeními Lovense také získají odznak VibraToy a budou prezentovány pod značkou Lovense.

Další informace: Připojení sexuálních hraček Lovense k BongaCams

Rozdělení kamer a provádění na více webech

BongaCams umožňuje Multistreaming. Rozdělení webkamery vyžaduje použití speciálního softwaru a umožňuje vystupovat na více webech současně. Rozdělení obvykle používají modely provádějící soukromé chaty. Model může zůstat na veřejnosti na více webech, dokud si ho někdo v jedné z těchto sítí nezarezervuje do soukromí. Tímto způsobem získáte větší expozici na více webech a obecně to bude mít za následek více soukromých show a vyšší příjmy.

Vydělávání více peněz z falešných soukromých a špionážních pořadů

BongaCams také umožňuje modelům vydělávat peníze pomocí jednoho dalšího triku. Pokud účinkující, který vysílá na více webech/portálech a BongaCams současně, obdrží požadavek o soukromou show na konkurenčním portálu, může jít na “falešnou” soukromou relaci i na BongaCams.

Zatímco model dělá soukromou show na jiném webu, zákazníci BongaCams mohou stále špehovat „Falešnou soukromou show“ vysílanou na stránkách Bongacams. Model tedy vydělává na zisku ze špionáže v pořadu, i když soukromý chat se na tomto webu ani technicky nekoná.

Tuto funkci podporují i ​​další weby. Používání rozdělení webky / multistreaming a falešných privátů je efektivní způsob, jak zvýšit minutový výdělek soukromých show a zpeněžit je v několika sítích současně. Mějte na paměti, že pokud vysíláte / streamujete na příliš mnoho webů současně, způsobí to problémy s přenosovou rychlostí internetu. Ujistěte se, že máte takovou rychlost, která dokáže unést všechny sítě, na které současně vysíláte.

Regionální blokování: blokujte města, státy a země

BongaCams nabízí jedno z nejlepších regionálních blokování v oboru. Aktéři se sídlem v USA budou moci blokovat jednotlivá města i kompletní státy a země. Mezinárodní modely mohou blokovat konkrétní země. Regionální blokování je k dispozici ve vybraných zemích. Pokud lze některou oblast zablokovat, objeví se při psaní automaticky.

Mobilní aplikace BongaCams pro iPhone

Společnost BongaCams oznámila svoji mobilní aplikaci pro iPhone. Očekává se, že verze pro Android bude také brzy vydána. Mobilní aplikace umožňuje umělcům vysílat z jejich telefonu. To znamená, že umělec může vysílat téměř odkudkoli. Protože je aplikace ve vývoji, musí být nainstalována ručně. Proces je jednoduchý a nachází se v oblasti řídicího panelu.

Program doporučení / affiliate program BongaCams

Účinkující BongaCams mohou vydělávat peníze z doporučení dvěma různými způsoby. Po registraci budou odkazy na odkazy k dispozici přímo na platformě BongaModels. Budete mít odkaz na doporučení pro nové zákazníky (25% revshare) i nové umělce (5% revshare).

Je také možné se přihlásit k BongaCash. BongaCash je oficiální přidružený program společnosti BongaCams. BongaCash nabízí jeden další program (pay-per-signup) a má k dispozici mnohem více propagačních nástrojů. S BongaCash můžete dokonce provozovat svoji vlastní rebrandovanou verzi webu a získat procento ze všech prodejů, které se ve vaší verzi vyskytnou.

Další informace: Bongacash affiliate provizní a celoživotní program

Služby DMCA světové úrovně

BongaCams nabízí služby DMCA na světové úrovni. Zatímco jiné weby s webkami zasílají oznámení o zastavení šíření obsahu pro DMCA pouze webům, které porušují zákony, BongaCams jde nad rámec. Získají odkazy na ukradený obsah odstraněný z Googlu a pro extrémně problematické weby nebo webmastery přijmou ještě razantnější opatření. To pomáhá zabránit tomu, aby vaše pořady byly načerno zaznamenány a ukradeny.

Další informace: DMCA a protipirátská ochrana pro modely na webkamerách

BongaCams podporuje studiové účty

BongaCams podporuje také studiové účty. Ve studiu se umělci registrují pod studiem. Studia dostávají výplaty přímo za výdělky účinkujících a podle toho vyplácejí modely. Očekává se, že studia nabídnou služby, jako je propagace, podpora a konzultace, aby ospravedlnily vyšší cenu, kterou studio dostává vyplaceno.

Zaregistrujte se jako model BongaCams

Jste připraveni začít používat BongaCams? Zaregistrujte se ještě dnes! Proces registrace je rychlý a snadný a můžete začít okamžitě. BongaCams je vedoucí portál s webkamerami, s velkým procentem výplaty ze zisků, vysokou návštěvností a mnoha funkcemi. BongaCams přijímá ženské, mužské, transsexuální, párové a skupinové účty. Každý si může vydělat peníze vystupováním na tomto portálu!

How to become Bongacams live webcam model information in english.