Chaturbate affiliate

Chaturbate

Webmasteři: Propagujte affiliate program Chaturbate

Správci webů, vydělávejte peníze propagací Partnerského programu Chaturbate. Chaturbate je jedním z nejoblíbenějších webů s webkamerami online a nabízí velkorysý §partnerský program. Získejte férové podíly za zprostředkování a nebo platbu z podílu za registraci. Navíc můžete propagovat modely a programy doporučení pro webmastery. Chaturbate poskytuje přidruženým společnostem všechny nástroje, které potřebují, včetně zabudovatelných chatovacích místností a nástroje pro vytváření webů whitelabel. Zde jsou všechny podrobnosti o affiliate programu Chaturbate.

Struktury provizí: Revshare a PPL

Pro přidružený program Chaturbate jsou k dispozici dvě různé struktury provizí. Můžete obdržet revshare nebo PPL, popsané níže:

Revshare: Partnerský program Chaturbate nabízí 20% podíl na zisku. Partneři zprostředkovávající zákazníky vydělají 20% ze všech nákupů tokenů uskutečněných novými zákazníky na webu.

Pay-Per-Lead (PPL): Chaturbate také nabízí „Pay-Per-Lead“ (PPL). Přidružené společnosti získají provizi za všechny bezplatné registrace uvedené v Chaturbate. Získejte 1 $ za bezplatnou registraci, 0,10 $ za registraci 2. řádu a 0,01 $ za registraci š. řádu

Důrazně doporučujeme jít s revshare. nabízí totiž dlouhodobý podíl z nákupů, i když ne každý registrovaný účet skončí nákupem tokenů.

K dispozici jsou propagační nástroje

Chaturbate nabízí širokou škálu propagačních nástrojů, které mohou přidružené společnosti používat. Zde jsou k dispozici propagační nástroje / typy reklam:

API – Pokud jste programátor, použijete to ke zjištění, kdo je online.

Statické bannery – Jednoduché obrázky, které vypadají skvěle a je prokázáno, že je lze použít v různých velikostech.

Animované bannery – Získejte pozornost, kterou si vaše reklamy zaslouží, pomocí animovaných bannerů dostupných v různých velikostech.

Vložit chatovací místnosti – Umístěte chatovací místnost přímo na svou webovou stránku.

Rozbalovací nabídka – Když uživatel klikne na odkaz na vašem webu, dostane se na stránku chaturbate.

Textové reklamy -Tyto nejlépe konverzní textové reklamy prokazatelně získávají kliknutí.

Okamžité zprávy – Reklamy okamžitých zpráv jsou skvělé pro zápatí vašeho webu.

RSS kanál – Syndikujte Chaturbate na jiné weby a sociální média.

Přímé propojení modelů – Odkaz na konkrétní model ve službě Chaturbate.

White label – Předělejte Chaturbate na svoji vlastní značku a vydělejte procento ze všech příjmů generovaných z verze webu whitelabel.

Chaturbate white label: změna na vaši vlastní značku

Affiliate program Chaturbate zahrnuje tvorbu webových stránek s bílou značkou. „White label“ je místo, kde můžete rebrandovat produkt nebo službu a prodat je jako své vlastní. V tomto případě se jedná o rebrandovanou verzi Chaturbate. Chaturbate zpracovává všechny technické aspekty fungování webu. Vše, co musíte udělat, je koupit doménové jméno, přesměrovat ho na Chaturbate, nakonfigurovat verzi s bílou značkou a zpřístupnit ji! Dostanete část výnosů, které generuje bílá verze webu.

Informace o výplatě: Způsoby výplaty a minimální výplaty

Platby můžete přijímat prostřednictvím šeků, Paxum nebo First ChoicePay a z těchto možností si můžete vybrat, jak chcete dostávat platby. Uvědomte si, že k přijetí platby je nutná minimální částka, většina metod začíná na 50,00 $. Platební období jsou od (1. do 15.) a (16. do 31.) každého měsíce. Platby jsou odesílány do 7 dnů od konce platebního období.

Program doporučování modelů a webmasterů

Kromě programu doporučení zákazníkům mohou affiliate marketéři společnosti Chaturbate také využít program doporučení pro webmastery a modely na webkameře. U všech nových přidružených společností, které můžete odkázat na tento web, získáte 5% jejich celoživotních výnosů. Za všechny nové modely webových kamer, které můžete na tento web odkazovat, získáte 50 $ poté, co účinkující vydělá prvních 20 $ na tržbách. Odkazy na doporučení zákazníků fungují také pro doporučení modelů a webmasterů, i když pro modely i pro webmastery existují speciální vstupní stránky.

Registrace do partnerského programu Chaturbate

Jste připraveni začít jako marketér Chaturbate? Zaregistrujte se ještě dnes! A začněte propagovat jeden z předních webů s webkamerami. Partnerský program Chaturbate má spoustu skvělých funkcí. Získejte všechny propagační nástroje, které potřebujete, včetně zabudovatelných kamer do webu, spousty bannerů, z nichž si můžete vybrat, vyskakovacích reklam a dokonce i možnosti rebrandovatelných stránek s bílou značkou – white label. Vydělávejte velkorysý podíl na zisku nebo PPL a propagujte registrace nových modelů a program doporučení pro webmastery. Staňte se ještě dnes partnerem Chaturbate.