Chaturbate design vašeho profilu

Chaturbate

Jak si vytvořit originální profil / vizitku a bio na Chaturbate

Chaturbate je jeden z předních webkamerových portálů s velmi vysokou návštěvností, vysokým podílem ze zisku a mnoha funkcemi. Stát se modelem Chaturbate je rychlé a snadné. Kdokoli, kdo má osmnáct let nebo je starší a má potřebné vybavení, může vydělávat peníze živým vystupováním na Chaturbate. Kromě vydělávání peněz naživo na webové kameře mohou modely vydělávat také na prodeji videí / galerií a prostřednictvím prémiového členství ve fanklubu.

Chaturbate – pravidla a podmínky profilu

Než se pustíme do těch zábavných věcí, nejprve si musíme projít některá pravidla a předpisy stránky Chaturbate co se týče osobního profilu. To je důležité, protože nejspíše nechcete, aby byl váš účet zakázán!

Před přidáním HTML musí být váš profil ověřen

Je důležité vzít na vědomí, že váš profil musí být ověřen (pomocí fotky občanského průkazu), než budete moci na stránku profilu přidávat vlastní HTML. Je to především proto, aby se zabránilo spamu nebo jinému škodlivému kódu na Chaturbate. Některé modely chtějí, aby byly jejich profily před spuštěním plně zhotoveny, ale bohužel to tak nefunguje. Pokud váš kód nefunguje tak, jak chcete, pravděpodobně jde o problém. Obraťte se na podporu a ujistěte se, že je váš profil plně ověřen a schválen.

Vytvářejte plovoucí ikony / odkazy

Chatubate HTML kód pro plovoucí ikony / odkazy

<a href=”URL TO YOUR TWITTER” target=”_blank” rel=”nofollow”><img src=”TWITTER ICON IMAGE URL” style=”position: fixed; top: 200px; left:0px; width:33px; height:33px;” target=”_blank” rel=”nofollow” /></a>

<a href=”URL TO YOUR INSTAGRAM” target=”_blank” rel=”nofollow”><img src=”INSTAGRAM ICON IMAGE URL” style=”position: fixed; top: 235px; left:0px; width:33px; height:33px;” target=”_blank” rel=”nofollow” /></a>

<a href=”URL TO YOUR WEBSITE“_blank” rel=”nofollow”><img src=”WEBSITE ICON IMAGE URL” style=”position: fixed; top: 270px; left:0px; width:33px; height:33px;” target=”_blank” rel=”nofollow” /></a>

Přidání dalších / vlastních ikon

Chcete-li přidat další ikony, zkopírujte a vložte kód od <a až do </a> vložte jej na konec, upravte nastavení „top: 270px“ na „top: 305px“ a pokračujte v přidávání 35px pro každé další tlačítko, které přidáte. U ikon můžete použít bezplatné hostované obrázky z mnoha webů včetně Google. Ujistěte se, že při použití fotografie neexistují autorská práva, která vám brání v jejím použití, a že odkazujete přímo na obrázek, a nikoli na web, na kterém je obrázek umístěn. Pokud tato tlačítka nejsou dostatečně velká, můžete také změnit nastavení šířky a výšky v kódu, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Transparentní ikony / loga PNG fungují nejlépe!

Ačkoli můžete použít JPG a další typy médií, transparentní logo / ikona PNG bude vždy fungovat nejlépe! Je to proto, že za každým logem nebude žádné lepkavé „bílé pozadí“. Místo toho bude transparentní a bude vidět vše, co je za plovoucími logy. Obecně je poměrně snadné najít transparentní loga pro všechny hlavní sociální sítě. Soubory lze transparentizovat pomocí široké škály softwaru a nástrojů.

Plovoucí obrázky nemohou blokovat reklamní prostor s logem / navigací

Chaturbate se pyšní svobodou, kterou poskytuje účinkujícím ve vysílání, aby si mohli přizpůsobit své stránky webkamery a vyjádřit se pomocí překrývajících se obrázků a grafiky. Jak již bylo řečeno, tato svoboda se může rozšířit pouze v rámci profilu a nakonec nesmí zasahovat do základních funkcí webu.

Vaše stránka nesmí obsahovat překryvné vrstvy, které zakrývají logo webu, reklamní zóny nebo jakékoli navigační prvky. Pokud je váš účet označen jako používající tyto typy prvků, upozorní vás, abyste je odstranili nebo přemístili. Pokud je neodstraníte a obdržíte od nás další varování, budeme muset podniknout vážnější kroky.

Nelze se připojit ke konkurenčním webovým stránkám

Subjekty co vysílají mohou odkazovat na weby třetích stran, pokud neodkazují na konkurenční weby skrze nějakou kamufláž. Patří sem weby s videi a další sítě, které podporují funkci webkamerového přenosu, i když to není primárním zaměřením webu.

DIY: Snadno použitelný HTML pro obrázky a odkazy

Pro ty, kteří chtějí sestavit své vlastní profily (zdarma), je zde několik základních kódů HTML pro přidání obrázků a odkazů na váš profil Chaturbate. Pokud plánujete nějaké pokročilé věci, doporučujeme vám vyzkoušet některé z nástrojů dostupných v sekci pod touto!

Přidávání základních obrázků do profilu Chaturbate

Pokud se snažíte pouze přidat základní obrázky do svého profilu, je to stejně snadné jako vložit fragment kódu obrázku do bio oblasti. Příklad kódu HTML obrázku můžete vidět zde:

<img src=”http://tinypic.com/link-to-your-image.jpg”>

Jednoduše nahraďte tinypic.com adresu URL odkazem na libovolný obrázek, který chcete přidat na stránku profilu. Pokud používáte bezplatný software pro hostování obrázků, měl by vygenerovat adresu URL obrázku. Pokud je obrázek již hostován na internetu, můžete na něj jednoduše kliknout pravým tlačítkem a vybrat „ Kopírovat adresu obrázku “.

Hostování obrazových souborů: Existuje spousta míst, která poskytují bezplatný hosting obrazových souborů. Jednoduché vyhledávání na Googlu jich najde spousty. Pokud si nejste jisti, kam soubory umístit, je to dobré místo pro začátek.

Přidávání odkazů k vašim obrázkům

Pokud chcete ke svým obrázkům přidat odkazy, je to také možné. Pamatujte, že Chaturbate má určitá omezení ohledně toho, jaké odkazy lze použít. Pokud si nejste jisti, zda je web povolen, kontaktujte podporu Chaturbate a vyžádejte si potvrzení. Pokud chcete přidat hypertextový odkaz na obrázek, který jste právě přidali, zde je kód, který byste použili:

<a href=”http://yourwebsitelink.com/”><img src=”http://tinypic.com/link-to-your-image.jpg”></a>

Jednoduše nahraďte „yourwebsitelink.com“ jakoukoli adresou URL, na kterou chcete odkazovat. Cokoliv mezi otevírací a zavírací částí a> nebude hypertextově propojeno se zadanou adresou URL.

Návrh vizuálního chaturbate životopisu / bia pomocí Canva

Canva je platforma pro navrhování široké škály věcí, které se většinou používají pro bannery, profily a propagační obrázky sociálních médií. Existuje spousta předpřipravených šablon, z nichž si můžete snadno přizpůsobit své použití. Vizuální návrhář usnadňuje úpravy textu a písem, přidávání obrázků a ovládání dalších designových prvků.

Více informací o Chaturbate

Jste připraveni začít jako účinkující na Chaturbate a vydělat si peníze? Zaregistujte se ještě dnes! Chaturbate je jeden z předních webkamerových portálů s velmi vysokou návštěvností, vysokým podílem ze zisku a mnoha funkcemi. Kromě vydělávání peněz naživo na webové kameře mohou modely vydělávat také na prodeji videí / galerií a prostřednictvím prémiového členství ve fanklubu. Zde jsou všechny informace o tom, jak se stát účinkujícím Chaturbate.

Zjistěte více: Jak se stát modelem chaturbate