Chaturbate fanclub

Chaturbate

Informace o fanklubu na Chaturbate

Chaturbate je jeden z předních webkamerových portálů s velmi vysokou návštěvností, vysokým podílem ze zisku a mnoha funkcemi. Stát se modelem Chaturbate je rychlé a snadné. Kdokoli, kdo má osmnáct let nebo je starší a má potřebné vybavení, může vydělávat peníze živým vystupováním na Chaturbate. Kromě vydělávání peněz naživo na webové kameře mohou modely vydělávat také na prodeji videí / galerií a prostřednictvím prémiového členství ve fanklubu. Zde jsou všechny informace o tom, jak se stát účinkujícím Chaturbate.

Kolik se platí za fanklub

Za fanklub se platí 5 centů za token, stejně jako za živou show a nebo za prodej videí. Skvělá věc na fanklubech je, že vytvářejí příjem navíc k tomu, co ještě děláte na webkameře. Je tomu tak proto, že pokud chtějí předplatitelé zůstat členy fanklubu, musí platit pravidelné měsíční předplatné.

Jak povolit fankluby

Chcete-li založit svůj fanklub, přejděte na stránku „Vysílejte sami“ a klikněte na „Nastavení & Soukromí “. Jakmile je nastavení fanklubu povoleno, můžete vybrat cenový bod v počtu tokenů, který chcete účtovat zákazníkům, aby se stali předplatiteli fanklubu.

Výběr nastavení fanklubu při nahrávání videí

Při nahrávání videí do služby Chaturbate si mohou účinkující vybrat z několika možností. Mohou se rozhodnout, zda video zveřejní (zdarma), nebo bude k dispozici pouze členům fanklubu a nebo bude k dispozici ke koupi. Zde jsou všechny možnosti:

  1. Všichni : Vaše sada fotografií nebo video je k dispozici všem zdarma.
  2. Fanklub : Pouze lidé, kteří se přidají k vašemu fanklubu mají přístup k sadě fotografií nebo videu; ostatní si jej nemohou koupit.
  3. Fanklub nebo nákup : Sada fotografií nebo video je pro členy Fanklubu zdarma. Členové, kteří nejsou fanoušky, musí platit žetony.
  4. Pouze nákup : Všichni uživatelé, včetně členů Fanklubu, musí za zobrazení vaší sady fotografií nebo videa zaplatit žetony.

Jména členů fanklubu se v chatu objevují zeleně

Jména členů fanklubu se ve vaší chatovací místnosti zobrazují zeleným textem. Díky tomu vyčnívají z davu a jsou snadno identifikovatelní jako členové fanklubu. To usnadňuje identifikaci a můžete jim tudíž věnovat zvýšenou pozornost.

Začněte jako Chaturbate Broadcaster

Jste připraveni začít jako účinkující na Chaturbate a vydělat si peníze? Zaregistujte se ještě dnes! Chaturbate je jeden z předních webkamerových portálů s velmi vysokou návštěvností, vysokým podílem ze zisku a mnoha funkcemi. Kromě vydělávání peněz naživo na webové kameře mohou modely vydělávat také na prodeji videí / galerií a prostřednictvím prémiového členství ve fanklubu. Zde jsou všechny informace o tom, jak se stát účinkujícím Chaturbate.

Další informace: Vydělávejte peníze na Chaturbate