Začněte pracovat jako model(ka) pro Chaturbate a vydělejte si webkamerou peníze

Chaturbate

Jak pracovat jako model(ka) pro Chaturbate

Chaturbate je jeden z předních webkamerových portálů s velmi vysokou návštěvností, vysokým podílem ze zisku a mnoha funkcemi. Stát se modelem Chaturbate je rychlé a snadné. Kdokoli, kdo má osmnáct let nebo je starší a má potřebné vybavení, může vydělávat peníze živým vystupováním na Chaturbate. Kromě vydělávání peněz naživo na webové kameře mohou modely vydělávat také na prodeji videí / galerií a prostřednictvím prémiového členství ve fanklubu. Zde jsou všechny informace o tom, jak se stát účinkujícím Chaturbate.

Rychlé informace:

 • Služby: kamery, klipy, fankluby
 • pohlaví: žena, muž, transsexuál, páry, skupiny
 • Modelové výdělky: 5 ¢ / token
 • Časový plán výplat: denně *
 • Minimální výplata: 50 $
 • Způsoby platby: šek, ACH, Paxum, bitcoin
 • Rozdělení kamer: Ano
 • Geoblokování: Ano
 • Služby DMCA: Ano
 • Partnerský program: Ano
 • Účty pro Studio: Ano

Obsah:

Co je potřeba pro začátek?

Jediným hlavním požadavkem na to, abyste se stali modelem Chaturbate, je to, že vy (a kdokoli, kdo s vámi vystupuje) musíte být starší 18 let. Vy (a kdokoli, kdo s vámi vystupuje) budete muset před zahájením používání webu ověřit svůj věk. Existují také určité požadavky na vybavení, ale existuje velká šance, že už máte vše. Zde je vše, co potřebujete, abyste se stali modelem webové kamery Chaturbate:

 1. Počítač – Windows nebo Mac. Musí být schopen spustit Adobe Flash.
 2. Webová kamera – HD je vysoce preferovaná, ale běžná webová kamera pro notebook může fungovat. Pokud nemíte HD, hned to napravte!
 3. Vysokorychlostní internet – Musí být vysokorychlostní. Upřednostňuje se kabelové připojení (nikoli WIFI).
 4. Digitální kopie OP – budete potřebovat soubor digitálního kopie s vaším průkazem totožnosti s vaší fotografií. Jedná se o ověření věku a identity z hlediska požadavků na vedení záznamů a z daňových důvodů. Vaše skutečná identita je vždy chráněna.
 5. Místo k vystoupení – Místo k vystoupení budete určitě potřebovat. Většina modelů používá ložnici nebo vyhrazenou místnost pro své show.

Všechna pohlaví: ženy, muži a transsexuálové

Všichna pohlaví se mohou stát účinkujícími uživateli Chaturbate: ženy, muži i transsexuálové mohou zakládat účty. Chaturbate také podporuje párové a skupinové účty (jakákoli sexuální orientace). Je důležité vědět, že pokud vystupujete s partnerem (nebo skupinou), musí být každý před spuštěním ověřen a přidružen k vašemu účtu.

Kolik dostanete zaplaceno

Modely dostávají zaplaceno 5 centů za token. To vychází zhruba na 50%, ale přesné procento se liší v závislosti na balíčcích tokenů, které si zákazníci zakoupí (větší balíčky tokenů jsou zlevněny). Potenciál výdělku je skvělý, ale každý model je zodpovědný za vytváření vlastních tipů nebo soukromých show.

Způsoby výplaty, minimální platby a časový rozvrh plateb

Minimální platba pro většinu možností výplat je 50 $. Platby se provádějí pravidelně dvakrát za měsíc, ale je možné, aby si modely vyžádaly denní výplatu za poplatek 3,95 USD. Zde jsou možnosti výplat podporované Chaturbate s poplatky za zpracování:

 • ePlatby (bez poplatku za zpracování)
 • šek zaslaný poštou (bez poplatku za zpracování)
 • Přímý vklad (bez poplatku za zpracování, pouze USA)
 • Šek odeslaný Fed Ex (USA: 40,00 USD / mezinárodní: 80,00 USD)
 • Platba bankovním převodem (poplatek za zpracování ve výši 45,00 USD)
 • Platba společností Paxum (poplatek za zpracování 0,50 $)
 • Platba bitcoinem (poplatek za zpracování 3,00 $)

Jak vydělat peníze na chaturbate

Zde jsou všechny způsoby, jak si vydělat peníze jako účinkující Chaturbate.

Živá Webkamera

Chaturbate je primárně zaměřeno na vysílání na webkameře. Existuje několik různých typů pořadů, které modely mohou provádět, a každý typ pořadu vydělává příjmy odlišně. K dispozici jsou také aplikace a roboti (obchod s aplikacemi Chaturbate), kterými lze živým vystoupením přidat vyšší funkčnost, což je činí ještě kreativnějšími, zajímavějšími a výnosnějšími. Zde jsou všechny pořady a možnosti dostupné pro Chaturbate

Veřejné pořady (cílové dýško / hry na dýška / nabídky dýšek)

Live Chaturbate Cams je primárně veřejná show na webkameře. To je zásadní rozdíl od jiných webů, které neumožňují veřejnou nahotu, a místo toho vyžadují, aby modely přivedly zákazníky do soukromého chatu, který je placený. Jelikož se jedná o veřejný web, existuje mnohem více potenciálních způsobů vydělávání na veřejném chatu, než by tomu bylo na jiných webech. Zde jsou některé z nejpopulárnějších způsobů, jak vydělat peníze z veřejných pořadů Chaturbate.

Cílové dýško: Nejběžnější veřejné show míří na konkrétní cíl příhozů. K dispozici jsou aplikace a roboti, kteří vám pomohou s cíli. Často se objeví mini-cíle, které se pomalu dostanou k většímu cíli. Jakmile je cíl splněn, model provede show. Myšlenka je ta, že každý sleduje a může se podílet na tom jak dosáhnout cílového dýška.

Hry s dýškem: Tipovací hry jsou také velmi populární. Existuje spousta aplikací a robotů věnovaných hraní tipovacích her na veřejném chatu. Mezi příklady patří hra The Dice, Token Keno, hádací hry a další. V obchodě s aplikacemi můžete zjistit, jaké hry jsou k dispozici, a průměrný výdělek za hodinu.

Nabídka dýšek: Mnoho modelů má ve svém profilu nabídky dýšek a co za ně provede / předvede. To lze použít k označení počtu tipů požadovaných k provedení konkrétních akcí. Lze jej také použít k prodeji dalších věcí, jako je přístup na Snapchat, sociální média, atd.

Interaktivní sexuální hračky: Interaktivní přehlídky typu „vibe (vibrace)“ jsou velmi populární a ziskové. Chaturbate spolupracuje s předními výrobci interaktivních sexuálních hraček. I když jsou tipy malé, tyto pořady jsou stále lukrativní, protože diváci musí neustále přihazovat, aby show pokračovala.

Soukromé pořady 1 na 1 (účtované za minutu)

Pořady 1 na 1 jsou soukromé a jsou účtovány každou minutou. Show se obvykle sjednávají před zahájením soukromé relace. Tím se ujistíte, že vám vyhovuje typ představení, který zákazník chce, a vyhnete se tak nečekaným překvapením. Je vhodné na vaší profilové stránce uvést, jaký druh pořadů nabízíte. Potenciální zákazníci tak získají představu o tom, co nabízíte. Pokud uvedete typ fetišů, které můžou očekávat, je to potom oboustranně snažší.

Voyeur / špionážní pořady (účtovány za minutu)

Je také možné povolit špionážní show. Pokud jsou povoleny špionážní pořady, ostatní členové Chaturbate budou moci špehovat jakoukoli soukromou relaci, na kterou se právě chystáte. Špionážní pořady jsou účtovány za minutu a modely jsou schopné nastavit sazby. Povolení špionážních představení je skvělý způsob, jak získat ze soukromých relací ještě více peněz.

Prodej videí a fotogalerií

Kromě vydělávání peněz živým přenosem můžete také prodávat foto a video obsah přímo ze své profilové stránky Chaturbate. Jednoduše nahrajte fotografie nebo videa, vyberte, zda jsou veřejná nebo prémiová, zvolte částku tokenů, kterou chcete za každý nákup, a automaticky se zobrazí ve vašem profilu! Skvělá věc při prodeji sad obsahu je, že máte potenciál vydělávat, i když jste offline.

Provozování soukromého fanklubu

Pokud ve službě Chaturbate prodáváte fotografický obsah a videa, můžete také povolit funkci fanklubu. Funkce fanklubu umožňuje lidem předplatit si přístup k veškerému vašemu obsahu, místo aby si kupovali každý obsah samostatně. Kromě toho se jejich jméno ve vaší chatovací místnosti zobrazí zeleně. Toto je způsob, jak snadno identifikovat členy fanklubu, tzn také že byste mohli každému členovi fanklubu věnovat více pozornosti, než komukoli jinému (kromě vašich nejlepších zákazníků).

Více o: Jak mít svůj Fanklub na Chaturbate

Více funkcí Chaturbate

Aplikace a roboti: Vestavěný obchod s aplikacemi Chaturbate

Jednou z největších funkcí Chaturbate jsou jejich aplikace a roboti . Toto je kompletní obchod s aplikacemi zabudovaný přímo do Chaturbate! Možnosti vytvořené prostřednictvím aplikací jsou téměř neomezené. Dělají spoustu věcí, včetně sledování cílů příhozů, vytváření interaktivních sexuálních hraček na dýška, přidávání tipovacích her do chatovací místnosti a ještě mnohem více! Sekce Aplikace a roboti také zobrazuje průměrné množství plateb, které aplikace generují!

Plně přizpůsobitelné stránky profilu

Chaturbate je jedním z mála webů, které podporují plně přizpůsobitelné profily. To zahrnuje mnoho prvků HTML. Protože je možné kódovat věci do profilu, možnosti jsou téměř neomezené. I bez kódování (pokud ho neovládáte) je možné nastavit spoustu věcí. Jsou zde také nástroje, které věci usnadňují. Některé byly navrženy speciálně pro design profilů Chaturbate.

Přečtěte si více: Tipy jak si vylepšit profil na Chaturbate

Geoblokování: Blokovat uživatele z konkrétních států / zemí

Chaturbate nabízí oblastní možnosti blokování. Modely jsou schopny blokovat země a některá místa, regiony nebo státy. Umělci z České Republiky mohou blokovat například konkrétní státy. Tím zabráníte tomu, aby se vaše chatovací místnost a obsah zobrazovaly někomu ve vlastní zemi nebo regionu.

Přiřazování moderátorů: lepší správa chatovací místnosti

Moderátor je uživatel služby Chaturbate, který spolupracuje s provozovatelem vysílání na zajištění kvalitního vysílání pro provozovatele vysílání i diváky. Modely Chaturbate mohou každému uživateli přiřadit moderátora a mohou také nastavit data vypršení platnosti oprávnění moderátorských práv.

Moderátoři mohou komunikovat přímo s provozovatelem vysílání, povzbuzovat diváky, aby přihazovali, aby bylo dosaženo cíle, poskytnout divákům přehled, pokud by nastal problém s vysíláním, a mnoho dalšího.

Možná nejdůležitější úkol, který moderátor má, je sledovat protokol chatu během vysílání. Pečlivým prozkoumáním toho, co diváci během vysílání říkají, mohou moderátoři umlčet uživatele za porušení jakýchkoli pravidel.

Chaturbate umožňuje rozmnožení webky (provádění show na více portálech)

Chaturbate dovoluje rozšíření webkamery pro více portálů. Cam-splitting používá speciální software k vysílání na více webů současně. To umožňuje modelkám být současně na veřejném chatu na více portálech s webkamerami. To může zvýšit šanci na získání soukromého chatu, protože žádost o soukromý chat se může objevit na kterémkoli z těchto webů. Jakmile soukromá relace skončí, může se účinkující vrátit zpět na veřejnost v různých sítích.

Chaturbate Partnerský program

Chaturbate má také affiliate program, který mohou webmasteři a modely využít. S přidruženým programem můžete získat provize doporučením nových zákazníků Chaturbate. Získejte výplatu za každou registraci zdarma nebo celoživotní sdílení výnosů ze všech jejich nákupů tokenů. Je to skvělý způsob, jak ze stránky dostat další příjmy. Další informace o přidruženém programu Chaturbate se dozvíte kliknutím na níže uvedený odkaz.

Zjistěte více: Chaturbate Affiliate Program

Chaturbate podporuje Studiové účty

Chaturbate podporuje studiové účty. Jakmile jsou studia vytvořena, mohou přidávat modely prostřednictvím speciálních odkazů k přihlášení. Chaturbate vyplácí studio přímo a studio vyplácí modely podle jejich vlastního uspořádání. Existují dva různé typy studií; fyzická studia, která poskytují místo k výkonu, a digitální studia, u nichž se očekává, že budou i nadále nabízet služby, jako jsou konzultace a provoz, aby ospravedlnily procento z výplat které studio dostává.

Zaregistrujte se jako Chturbate účinkující

Jste připraveni začít jako účinkující na Chaturbate a vydělat si peníze? Zaregistujte se ještě dnes! Chaturbate je jeden z předních webkamerových portálů s velmi vysokou návštěvností, vysokým podílem ze zisku a mnoha funkcemi. Kromě vydělávání peněz naživo na webové kameře mohou modely vydělávat také na prodeji videí / galerií a prostřednictvím prémiového členství ve fanklubu. Zde jsou všechny informace o tom, jak se stát účinkujícím Chaturbate.

Chaturbate new model informations in english.