Cudnost

Fetiš klipy a show s cudností

Cudnost je druhem BDSM fantazie a nebo hry, která zahrnuje submisivní vzdání se kontroly nad svým sexuálním chováním dominantnímu partnerovi. To může zahrnovat celou řadu různých způsobů odepírání sexuálního chování. Nejběžnějším způsobem, jak vidíme tento konkrétní fetiš, se objevuje právě ve světě webových kamer. Na co bude většina zákazníků odkazovat, když hledají hru cudnosti, je místo, kde se submisivní jedinec oddává zážitku nebo fantazii zavření zařízení cudnosti a nebo jinak řečeno v kleci / trubici pro penis. Tato zařízení zabraňují masturbaci, sexu nebo pohodlnému vzrušení.

Vedoucí Dominant a submisivní role

V těchto zkušenostech her s cudností nebo hraní rolí je zásadní dominantní hráč, který tzv. “má klíč” k zařízení a rozhoduje o tom, kdy, jak a zda má druhý člověk povoleno sexuální propuštění. V rámci webky se často jedná jen o obrazové „držení“ klíče, což znamená, že ve skutečnosti nemusíte mít fyzický klíč zařízení zákazníka, i pokud ho opravdu má. Propové klíče jsou skvělým vizuálem pro vaše pořady a klipy.

Kombinace & cudnosti s femdomem

Tento fetiš je skvělý pro femdom ze zřejmých důvodů a může být pro zákazníka více vzrušující kombinací s probíhajícími úkoly a výzvami.

Příkladem toho může být „Locktober Challenge“ od bohyně Venuše. Jedná se o sérii klipů, kde vyzývá své diváky, aby zůstali zavřeni po celých 31 říjnových dnů, a s každým novým klipem připravuje pro své suby speciální úkoly.

Cudnost ve filmech a klipy

Jak v kamerových show, tak v klipech dává tento fetiš spoustu příležitostí ponořit se do psychologického vzrušení, které zákazník získá z myšlenky, že bude do takové míry ovládán účinkujícím / producentem. Přicházejí k vám za sexuálním uvolněním a vy jim to nejen odpíráte, ale také to popíráte do té míry, že s tím nemohou nic dělat, protože „máte klíč“.

Více fetišů pro modely webky