Daddy Taťka

Aerie Lovee

Jak na roli táta, fetiš, hraní rolí, šou a klipy

Tatínek – Daddy fetiš je něco, o čem nespíš každý slyšel. Z nějakého důvodu je velké množství kluků kteří jsou rádi, když se jim říká tatínek. Co to ale pro modelku znamená a měla by s tím být spokojená?

Jak začal Daddy Fetiš (Hra věku a dominance)

Tatínkovský fetiš pochází z kultury DD / lg. Být „tatínkem“ znamená, že jste dominantní a máte pod kontrolou submisivní lg. Postupem času se kultura DD / lg rozšířila do běžných prodejen a začal rozmach otcovské kultury. Muži mají rádi, když se jim říká tatínek, protože jim to dává sílu.

Význam této síly je pro každého jednotlivce individuální, protože se zaměřuje na jeho fetiše, například: někdo, kdo má zájem o věkovou hru a je dominantní, se může těšit z toho, že se mu říká táta. Může se těšit také další osoba, která má ráda odpovědnost za péči o sexuálního partnera a péči o něj. Při aplikaci tatínkovského fetiše na webkové show a klipy musíte myslet na to, jaký druh role „táty“ budete hrát.

Někteří kluci se prostě nazývají „táty“ (žádný skutečný fetiš v tom ale není)

Není to vždy tak hluboké, někteří lidé se kvůli titulu rádi nazývají tatínkem. Když myslíte na svého otce, pravděpodobně si vzpomenete na někoho, kdo vás měl na starosti a vždy dělal to, co bylo správné (nebo alespoň „ideální“ obraz otce). Pravděpodobněji najdete dominantní nebo jemné muže, kteří používají tento výraz, na rozdíl od submisivních mužů, což také vedlo několik aktéru na webkách / výrobců videoklipů k absorbování osobnosti „táty“ jako součásti jejich Dominantní osobnosti.

Věkové rozdíly a proč tyto role některé portály neumožňují

Existují zákazníci, kteří však budou brát fetiš vážněji, což může vyústit v množství dalších fetišů, které nemusí každému vyhovovat. DD / lg je ve svých mezích velmi tabu a hraniční, protože zatímco některým „tátům“ se líbí, když partner jednoduše jedná submisivně, jiní mají rádi, když submisivní polovička dělá věci „jako dítě“.

Běžnou praxí je nosit dětské oblečení, nedělat „aktivity pro dospělé“, jako je pití / řízení / kouření, ale mít aktivity, které by běžně přesahovaly možnosti malého dítěte, protože to je osobnost, pod kterou začne zahrnovat vše.

Ne všechny weby povolují věkovou hru, což ztěžuje pořádání DD / LG vystoupení, pokud předem jasně neřeknete, že naplňujete fantazii jako dospělý, který má dětskou povahu, než aby se plně věnoval věkové hře a s uvedením, že máte „x“ let. Přesto to může být velmi hraniční téma a pokud nebude provedeno pečlivě, může to mít za následek penalizaci z webu, který používáte.

Další použití výrazu „tatínek“

Existuje mnoho dalších „tatínků“, například dominantní muž, který jednoduše upřednostňuje titul tatínka před „pánem“ nebo „sirem“ nebo jinými příslušnými výrazy. Jsou také takoví, kteří ani nevědí, proč se jim to líbí, a jsou super galantní, ale dělají to jen z nějakého důvodu. Bez ohledu na důvod, proč se jim to líbí, se tatínkovská videa prodávají opravdu dobře. Pokud vám vyhovuje hraní v lehkém věku, videa „Blackmailing Daddy“ mají tendenci být opravdu skvělá, stejně jako videa Daddy a Impregnation.

Více fetišových návodů a informací

Chcete se dozvědět více o různých fetiších a získat užitečné rady a tipy, například to, co bylo nalezeno v tomto článku? Podívejte se na fetišovou sekci našeho webu. Uvádí širokou škálu fetišů a poskytuje tipy a triky, které výkonným umělcům pomohou provádět fetišové show na webce a vytvářet fetišové klipy. Existuje spousta fetišů a váš nejziskovější fetiš může být něco, o čem jste nikdy neuvažovali. Podívejte se, co je zde napsáno, a naučte se, jak provádět daný fetiš.

Další informace: Informace o fetiších a návody