Jak začít jako internetová Domina

Návod jak začít s FemDom / FinDom

“Domme” je obrovsky populární typ hry na webkameře, výroba klipů a sexting zasáhl trh dospělých. Většina lidí má povědomí o tom co to znamená, nebo s má již nějaké menší zkušenosti, i pokud jsou sexuálně aktivní mimo práci pro dospělé, protože jste si už nejspíše v duchu položili otázku: „jste dominantní nebo submisivní?“ “Jsi nahoře nebo dole?” “KDO nosí kalhoty?” Pokud znáte odpověď na tyto otázky a odpověď se podobá tomu, že jste dominantní osobou, která nosí kalhoty, je docela dobrá šance, že byste mohli vydělat nějaký příjem poskytováním služeb internetové dominance.

Vytvoření vlastní značky značky Dominy

Mnoho modelů chce vstoupit do role online Dominy (Dominanta), ale neví, kde začít, nebo si myslí, že je třeba splnit „kvalifikaci“, abyste si mohli říkat Dom. Ve skutečnosti ale budete právě vy rozhodovat o své nadvládě. Vaše značka Dominanta může být strukturována tak, aby odpovídala vašemu stylu služeb, například: model, který není nahý, může poskytovat Nadvládu prostřednictvím verbálního ponížení, model, který je nahý, může dělat show na uctívání těla, fetiš model může kombinovat ponížení s jakýmkoli fetišem, který poskytují (některé běžné jsou nohy, punčocháče, plivání, kouření , obryně a vore ). Samozřejmě NEMUSÍTE to dělat tímto stylem, ale jsou to skvělé způsoby, jak přejít k jejich poskytování a překrytí službami, které již nabízíte a jste zvyklí poskytovat.

Dílčí úkoly / Podřízené úkoly

Protože v Dominanci online chybí fyzické aspekty jako v reálu, budete se muset naučit, jak pevně sdělit své příkazy, abyste zajistili, že submisivní jedinec bude následovat vaše vedení. Běžnou praxí v komunitě je zadávání „dílčích úkolů“ nebo „otrockých úkolů“, které se mohou lišit od zasílání peněz (jedná se spíše o FinDom , o kterém si povíme později), a dělat ponižující úkol, jako je ponižování sama sebe, instruování, aby si způsobily fyzickou bolest nebo cokoli, co je v mezích limitů submisivních rolí.

Znát limity a přání vašeho diváka

Znát limity vašeho suba může být obtížnější, pokud s ním jste poprvé a nebo produkujete video, které je určeno široké veřejnosti. Můj návrh je poprvé ukázat, že neočekáváte, že se vrátí, a nebo poskytnout méně intenzivní show a ponechat břemeno submisivnímu jedinci, aby sám požádal o přísnější zacházení. Půjde vám poskytovat méně intenzivní show a neriskovat ztrátu zákazníka, protože byste ho mohli odradit něčím, co přesahuje jejich sexuální zájem o show. Je lepší nepřekračovat hranice, pokud nevíte, jaké jsou. Tato zákonitost se mění, pokud máte zákazníka, který se opakovaně vrací a stane se pro vás „oddaným otrokem“.

Pravidelní poslušní vs Oddaní otroci

Mezi běžným „submisivním“ a oddaným „otrokem“ je obrovský rozdíl. Submisivní zákazníci obvykle procházejí kolem webů s webovými kamerami nebo webů s videi a nefixují se na jednoho Dominanta, místo toho budou „brouzdat“ a přijímat služby od více modelů. Znamená to, že nejsou úplně submisivní? Ne nutně, protože na webech s webkamerami a videoklipy se neočekává, že by tito submisivní zákazníci navštívili jen vás, ale pokud se při procházení podrobí sami vám, vytvoří to lepší „otrokářský“ vztah. „Otrok“ vás bude častěji navštěvovat, věnovat se daným pravidlům a věcem, které chcete, a také si s vámi vytvoří intimnější vztah i mimo show.

Submisivní klient:

 • Může navštívit několik Domin
 • Pravděpodobně má zvláštní zájem, který hledá u několika Dominan
 • Má pro vás obvykle menší rozpočet, protože jej rozdělí mezi více modelů.
 • Pravděpodobně využije „volný čas“, aby vás poznal, a „placený čas“ má na poskytnutí sexuálního potěšení
 • Nejspíše nemají čas věnovat se plně D / s vztahu kvůli práci / nedostatku finančních prostředků / vztahům

Otrok:

 • Je více než pravděpodobné, že se bude věnovat pouze jedné Domině
 • Nesmí sdílet všechny vaše zájmy jako Dominant, ale bude je pravděpodobně provádět, aby vás potěšila
 • S největší pravděpodobností vám věnují veškerý svůj čas a pozornost, protože nehledají pozornost jinde
 • má tendenci utrácet za vás hodně, protože nerozptylují rozpočet na show od jiných modelů
 • Pravděpodobně využije „placený čas“ k chatování i sexuálním službám, nebo pokud k něčemu využije volný čas, pravděpodobně vám za to dá dýško
 • Otroci, kteří vás dobře znají, budou vědět, co od vás mají očekávat, a co mohou nebo nemohou dělat, aby nebyli potrestáni (obecně poslouchají lépe)
 • Obecně jsou ochotni VYNAHRAZOVAT vám čas bez ohledu na práci / nedostatek finančních prostředků / vztahy nebo jiné faktory

Stanovení limitů Domina / Sub

Jakmile zjistíte, že je váš klient submisivní, ale pravděpodobně vás nebude navštěvovat tak často, a nebo naopak, že jde o potenciálního otroka, který vám bude věrný, pak bude nejlepší stanovit si určité limity. Myslím tím své meze pro sebe jako jejich dominantní personu a limity pro ně jakožto vašich otroků. Je dobré si to se svými klienty tedy dopředu ujasnit, a určit věci které lze posunout (věci, o které možná nemají zájem, ale byly by ochotní je udělat, pokud byste na tom trvali) a jejich pevné limity – věci, které NEMŮŽETE posunout. Jak prověřit, že s někým ztrácíte čas? Je dobré dát na černou listinu / blacklist každého kdo řekne: „Nemám žádná omezení.“ Pokud je nechcete okamžitě dostat na černou listinu, zábavná otázka na tuto odpověď je „takže mi právě teď pošlete 5 000 $?“ nebo „no, pojďme si useknout genitálie!“ Pokud je jejich odpověď něco jiného než „ano (zde vložte vámi preferovaný název)“, pak MÁ omezení.

Dva hlavní typy FemDom:

„Běžná“ nadvláda

Cokoli, co nezahrnuje přičítání finanční hodnoty službě, včetně trestů

Finanční dominance

Cokoli, co zahrnuje přičtení finanční hodnoty poskytované službě

Tři hlavní atributy ženského pohlaví:

Můžete je namíchat dohromady, přidat k nim další věci nebo je z nich naopak odebrat, ale velmi základní jádro Dominance spadá do těchto tří kategorií:

Ponížení: Sub / otrok se smířil se svou podřadností, chce, aby mu bylo řečeno, že je podřízený, a chce být ponížen, aby dokázal a potvrdil, že je podřadný. S největší pravděpodobností má konkrétní myšlenky, o nichž se domnívá, že ho činí méně mocnými a významnými než jste vy, a přeje si zdůraznit, jak se díky těmto věcem nehodí rovnosti, pozornosti nebo dokonce lásky. Mezi běžné příklady patří: ponížení malého penisu , ponížení jeho váhy / tělesné hmotnosti, ponížení jeho vzrůstu, ponížení v kariéře / na pracovišti, ponížení jeho fetišů, ponížení výkonem (vytrvalost, atletika nebo schopnost dokončit věci, které jsou od nich požadovány), obecné ponížení na vzhledu, ponížení inteligence a mnoha dalších.

Uctívání: Submisiv / otrok vás chce uctívat, chce vás zasypávat komplimenty a chce vás prosit o to aby vás mohl sledovat / dotýkat / uspokojovat. Mohou také chtít uctívat nebo ctít vašeho „alfa partnera“, touží po vašem štěstí. Mezi příklady uctívání patří: paroháčství, uctívání zadku, uctívání prsou, jakékoli fyzické uctívání (výška, váha, vlasy, břicho, oči, rty atd.) Uctívání bot / ponožek, uctívání kůže / latexu, uctívání modlitby (zachází s vámi jako se svým Bohem) manipulace, hypnotizace a mnoho dalších.

Bolest: Sub / otrok si chce způsobit bolest buď aby získal vaši pozornost, nebo na vaši žádost, aby vás uspokojil a ukázal, že jejich tělo je bezcenné nebo že je zcela ovládáte natolik, že si způsobí bolest / zranění. Mezi příklady patří: CBT (mučení roubíkem a bičem), fackování, výprask, plácnutí, děrování, dávení, lidský popelník a mnoho dalších .

FinDom – Finanční nadvláda a dominance

Finanční dominance spojuje všechny části pravidelné nadvlády, ale přidává k nim cenovku. Mnoho modelů, tvůrců klipů a provozovatelů veřejných služeb zjistí, že do svých služeb začleňují finanční dominanci (někdy dokonce i náhodou!) způsobem, jakým je prezentován vaše online podnikání. Pokud požadujete poplatek nebo platbu předem v hotovosti, abyste mohli hovořit se svým zákazníkem, jedná se o formu FinDom. Pokud o tom přemýšlíte, každý typ služby Dominance, který online provádíte, bude s největší pravděpodobností druh finanční nadvlády. Proč? Službu zákazníkovi neposkytnete, dokud za ni nedostanete zaplaceno. To je samo o sobě formou finanční nadvlády. Máte právo je v podstatě ovládat a nechat je platit za vaše služby.

Děláme klipy o finanční dominanci a provádíme na webkameře

Chcete-li provést živou show na téma finanční dominance, klip nebo telefonní / sms: měli byste nejprve zjistit, o jakou show má zákazník zájem. Někteří klienti budou chtít, aby to bylo všechno o penězích, můžete mu klást otázky typu kolik má právě teď na svém bankovním účtu, můžete požádat, aby vám dal dýško pokaždé, když lusknete prsty nebo mrknete, můžete požádat o platbu v jakémkoliv časovém intervalu. Bez ohledu na to, co uděláte, bude to o penězích, které vám dává, a o tom, jak vyjádříte, že peníze jsou váš fetiš a uspokojí vás a zároveň i uspokojí díváka, tím že vám je dává (z jakéhokoli důvodu: protože si to zasloužíte, protože jste jim nadřazeni, protože by pro vás měli pracovat, protože všechny jejich věci jsou vaše atd.), prostě si to zasloužíte více než oni.

Začlenění fetišů do FinDom

Pokud se show netýká pouze peněz, budete mít k provedení show také obecnou znalost fetišů a zájmů ve FemDomu. Velmi častým příkladem jsou například PMP (ponižování malého penisu) . Pokud váš klient chce show PMP s FinDom, můžete zkusit říci věci jako „váš péro je tak malé, že byste měli zaplatit daň z malého penisu“ nebo „vaše kreditní karta je větší než váš ubohý péro, tak to pojďme použít.“ Je vlastně velmi zábavné proplétat FinDom s jinými fetiši, protože to nejen zvyšuje vaše výdělky z představení, ale můžete s ním vytvářet zábavné hry. Pokud foot fetišista také má rád FinDom, můžete hrát hru v duchu pokaždé, když ukážete prsty na špičkách. Pokud má někdo rád FinDom a chce být obecně ponížen, můžete mu říci, aby tipoval pokaždé, když mu říkáte, že je poražený (nebo jakoukoliv jinou ponižující přezdívkou).

Zákazníci Findom by neměli být manipulováni

FinDom můžete implementovat do svých představení, jakkoli uznáte za vhodné, ale zkuste si vzpomenout na základní aspekt finanční nadvlády, kterým je: tvrdě pracovali aby získali tyto peníze, tyto peníze vás uspokojí a protože si přejí vás potěšit, měli by vám chtít tyto peníze dát. Poskytnutí peněz by jim mělo přinést určitou formu uspokojení, ať už psychickou, emocionální nebo dokonce fyzickou. Každý zákazník, který se chce účastnit FinDom, by neměl být manipulován nebo nucen, aby vám posílal peníze, pokud manipulace nebo nátlak nejsou jejich fetišem, v takovém případě je to trochu jiné, ale nakonec vám bude chtít poslat peníze, ale budou také chtít, abyste na tom tvrdě pracovali.

Nadvláda a vydírání: Jak se chránit

Dominance s vydíráním je velmi populární, hlavně kvůli vzrušení z tzv. „odhalení“. Toto vzrušení může pocházet od darmožroutů, kteří se rádi nechají odhalit (zdarma) za to, že vás otravují a spamují vás fotkami nebo zprávami, někteří si užívají platby za to, že jsou vystaveni všemu následujícímu: za to, že má malého ptáka, že je ošklivý, že je čubka, protože se mu líbí muži, že je ženatý atd. Někteří si užívají představy, že o nich máte osobní informace a vystavujete je, pokud vás neposlouchají, ať už chtějí, abyste je zveřejnili na svých sociálních médiích, nebo sdělili jejich partneru / rodině atd. Obvykle jsou tyto formy určitým druhem rizika, mají strach že budou vyloučeni, protože si užívají vzrušení z potenciálního odhalení.

Blokování / zákaz namísto vystavení

Mnoho modelů omylem udělá chybu, když „vystaví“ lidi zdarma na svých platformách, protože je vystavují za to, že ztrácejí čas / jsou otravní, a neuvědomují si, že to je vlastně přesně to, co chtějí. Pokud jde o takové situace, je nejlepší danou osobu skutečně zablokovat / ignorovat. Pokud jim v žádné formě nevěnují pozornost, kterou chtějí, můžete je dokonce přesvědčit, aby vám místo toho zaplatili za službu, a z těchto důvodů může být skvělé přidat do svého profilu „poplatek za odblokování“.

Právní rizika vydírání a nadvlády

Pokud jde o vydírání, může to být velmi nebezpečné téma na hraně. Je tak nebezpečný, že mnoho „zkušených performerů“ ani neuvažuje o jeho nabídce. Vydírání může vést k vážným právním následkům a ve většině případů neexistuje žádný způsob, jak by právní systém mohl určit, zda bylo vydírání konsensuální, zda začalo konsensuálně a poté skončilo jako nekonzensuální, nebo zda bylo po celou dobu zcela nekonsenzuální. Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme vyhnout se vydírání.

Integrace scénářů klipů o vydírání

Pokud jste již hororové příběhy slyšeli a přesto byste chtěli vydírání nabízet jako službu, vždy je nejlepší nabídnout je ve scénáři jako nespecifické fantasy. Například: video s názvem „Blackmailing Daddy for Cash“ již obsahuje mezery, které by pomohly právnímu případu, který neobstojí u soudu, divák zjevně není vaším „Tátou“ a pokud „vydírání“, které nabízíte, jde v duchu s tím, že druhá strana si je vědoma toho co dělá, je mnohem těžší, aby bylo něco proti vám vzneseno. Dokonce z toho můžete udělat naprosto neskutečný scénář, například „Chytila jsem tě čichat moje kalhotky, tati, a teď mi za to dlužíš.“ Ve skutečnosti ale víte, že divák nikdy nečuchal vaše kalhotky, a pokud ano, rozhodně jste je při tom nezachytili a opět to samozřejmě není ani váš otec.

Autentické služby fantasy vydírání

Fantasy scénáře vás ochrání před možnými právními útoky, ale pokud je vaše srdce odhodláno poskytovat skutečnou autentickou službu vydírání, musíte si stanovit nějaké hranice. Nikdy a za žádných okolností nesmíte někomu odhalit jeho SKUTEČNÉ informace. Nekontaktujte jejich manželku, nekontrolujte jejich rodinu, nekontaktujte nikoho, kdo je zná. Pokud jste se rozhodli vystavit jejich obrázky / videa na sociálních médiích, ořízněte a nebo rozmažte jejich obličej. Nikdy nezveřejňujte jejich skutečné kontaktní informace nebo identitu. Dobrým způsobem, jak se tomu vyhnout, pokud je veřejně odhalujete, je „podívejte se na to, co tato NULA udělala“, namísto použití jména. Některé modely mají mylnou představu, že „právní smlouva“ je může zachránit od čelení následkům konsensuálního vydírání, ve skutečnosti jde o dokument, který není notářsky ověřen a nebyl vypracován právníkem / profesionálem a šance, že něco takového projde u soudu jsou velmi malá.

Nejlepší portály s webkami pro femdom vystupování

Přehlídky o nadvládě mohou být na kameru velmi zábavné a velmi výnosné, ale najít správné místo pro jejich poskytnutí může být obtížné. Musíte najít web, který má slušný submisivní provoz a také poskytuje správné možnosti, jak předvádět svůj nejlepší styl show.

Chaturbate

Dominantní Show na Chaturbate

Chaturbate je skvělým místem pro pořádání představení o dominanci kvůli jejich soukromým možnostem a možnostem předvádění vstupenek. Pokud jde o zájmy ve FemDom / FinDom, spousta lidí zjistí, že jejich potřeby jsou konkrétní a pravděpodobně se liší od ostatních, dokonce i ti, kteří hledají stejný fetiš, se mohou lišit v tom, jak by je chtěli přijímat. Možnost být v soukromém prostředí je pohodlná a je zde také větší pohodlí člena, který může během show pokračovat ve vyklápění.