Email marketing

Emailový marketing pro dospělé
Emailový marketing

E-mailový marketing pro dospělé umělce

E-mailový marketing může být skvělým způsobem, jak propagovat služby pro dospělé. E-mail je cenově dostupný a platformy e-mailového marketingu se snadno používají. Jedinou nevýhodou je, že jen velmi málo z nich je přátelských k adult obsahu. U obsahu pro dospělé je také vidět více filtrování doručené pošty a stížností na spam než u běžných uživatelů. E-mailový marketing pro dospělé má tedy několik výzev. Zde jsou informace o e-mailu pro modely a seznam platforem e-mailového marketingu vhodných pro dospělé.

„Poskytovatelé e-mailových marketingových služeb“ (ESP) vstřícní k dospělému obsahu

Budete se chtít ujistit, že používáte e-mailovou marketingovou službu vhodnou pro dospělé. Většina e-mailových marketingových platforem nebude fungovat pro dospělé. Nezáleží na tom jestli posíláte zakázaný materiál, pokud je váš obsah a stránky zaměřeny na dospělé, nebudou s vámi chtít spolupracovat. Při hodnocení platforem e-mailového marketingu si určitě přečtěte jejich podmínky a obsahové zásady.

I když výslovně nepojmenují dospělý jako zakázaný obsah, neznamená to, že jej povolí. Pokud platforma někde výslovně neříká „Jsme adult friendly“, rozhodně stojí za to oslovit prodejní oddělení, abyste se ujistili zda to tak je a nebo není. Nechcete, aby byl váš účet pozastaven a vaši příjemci a šablony ztraceny, a to kvůli nedostatku náležité péče.

Seznam e-mailových platforem vhodných pro dospělé:

Seznam je malý, protože většina společností nepracuje s obsahem pro dospělé. Přidáme je, až najdeme další. Zde je seznam pro řešení e-mailového marketingu, která fungují s obsahem pouze pro dospělé.

Ynot mail – Ynot Mail je speciálně vytvořen pro průmysl dospělých. Proto vždy budou přátelští k adult obsahu. Je to menší společnost, takže podpora nefunguje non stop. Nikdy se však nebudete muset starat o to, aby společnost aktualizovala své podmínky a dala vám boot.

campaigner – Jsou přátelští k dospělému obsahu, ale z osobní zkušenosti vám můžeme říci, že jsou skeptičtí vůči takovýmto odesílatelům. Pokud se chystáte používat službu Campaigner, nezapomeňte oslovit prodej a připravte se, abyste jim sdělili, odkud pocházejí e-mailové adresy a jaký typ obsahu plánujete odesílat.

AdultMemberSites – AdultMemberSites je platforma pro vytváření nezávislých modelových webů nebo provozování obchodu. AdultMemberSites je zdarma pro začátek a vše je snadno použitelné, a to i bez technických zkušeností. AMS bude jménem modelů automaticky posílat e-maily členům. Tyto e-mailové šablony lze snadno spravovat a upravovat v administrátorské oblasti platformy.

Jak shromažďovat e-mailové adresy

E-mailové adresy lze shromažďovat několika způsoby a zbůsob jakým se to provádí se bude u jednotlivých platforem lišit. Každá platforma pro e-mailový marketing vám umožní vygenerovat kód pro vložení. Tento kód můžete vzít a vložit do web nebo blog. Díky tomu se formulář pro registraci e-mailu objeví všude, kde je vložen kód pro vložení. Kdykoli se někdo zaregistruje k odběru e-mailových zpravodajů, bude přidán do seznamu. Seznamy jsou spravovány v rámci samotné platformy e-mailového marketingu.

Některé platformy e-mailového marketingu nabízejí jiné způsoby shromažďování e-mailových adres. Může to být prostřednictvím standardního textového odkazu, QR kódu, integrace sociálních médií nebo jinými metodami. Většina platforem také podporuje import kontaktů, i když vám společnost může před odesláním klást otázky ohledně e-mailových adres. Tím se ujistíte, že e-mailové adresy byly shromažďovány legitimním a legálním způsobem a nebudou mít za následek zvýšení počtu stížností na spam. Zvýšené stížnosti na spam narušují doručitelnost e-mailů všech uživatelů této adresy IP, takže platformy e-mailového marketingu berou import obsahu opravdu vážně.