Seznam fetišů

Informace o tom jak provádět různorodé fetiše na webkameře

Toto je seznam fetišů, se kterými se můžete setkat na webkameře. V tomto seznamu najdete odkazy na každou dílčí informační stránku která rozebírá do detailu daný fetiš a informace o tom, jak provádět show na webkameře nebo produkovat video klipy. Samozřejmě tento seznam není úplný, protože fetiše jsou obrovské různorodé téma a neustále se vyvíjejí. Tato stránka bude aktualizována, protože přispěvatelé při spouštění webové kamery přidají další obsah zabývající se dalšími novými a jedinečnými fetišemi.

Rychlý seznam / odkazy:

Zde je rychlý přehled a odkazy na informační příspěvky o každém fetiši. Pokud chcete více popisů, pokračujte v listování.

Informace o fetiších a jejich popis:

Anální fetiš

Přemýšleli jste někdy o análních hrátkách, ale nejste si příliš to zkusit? Doufejme, že naše anální série vám pomůže se rozmyslet. Průvodce pochází od někoho, kdo to obvykle nedělá, ale zkusí to čas od času. Pro anální hrátky je klíčem porozumění a trpělivý partner (i když to můžete zkoušet i sami) . Je důležité znát své tělo a poslouchat ho. Anál si může zkusit každé pohlaví a může to mít dokonce zdravotní přínos.

Další informace: Jak se dělá anál na webce

BDSM / Svazování

V průmyslu pro dospělé pracuji více než 15 let. Během této cesty jsem se naučila mnoho věcí, chci se s vámi podělit o některé ze svých zkušeností, z nichž se můžete poučit. Zde jsou moje osobní zkušenosti z mých prvních otrockých her. Hlavní ponaučení: Mějte znalosti toho co se bude po vás chtít na webce a nedělejte nic co neznáte! Používejte také bezpečná slova a dodržujte veškerá možná opatření!

Další informace: Jak dělat BDSM na webce

Cudnost

Cudnost je druh představy nebo spíše BDSM role, která zahrnuje submisivní vzdání se kontroly nad svým sexuálním chováním dominantnímu partnerovi. To může zahrnovat celou řadu různých způsobů odepírání sexuálního chování. Nejběžnějším způsobem, jak vidíme tento konkrétní fetiš, se objevuje právě ve světě webových kamer. Na co bude většina zákazníků odkazovat, když hledají hru cudnosti, je místo, kde se submisivní jedinec oddává zážitku nebo fantazii zavření zařízení cudnosti a nebo jinak řečeno v kleci / trubici pro penis. Tato zařízení zabraňují masturbaci, sexu nebo pohodlnému vzrušení.

Další informace: Jak dělat hry cudnosti na webce

Daddy – Taťka (bohatý táta)

Fetiš na taťky znamená, že jste dominantní a máte pod kontrolou submisivní ženu. Postupem času se tato kultura rozšířila do běžných prodejen a začal rozmach otcovské kultury. Muži mají rádi, když se jim říká Daddy / Taťka, protože jim to dává sílu.

Další informaceJak dělat show pro taťky

Chodidla, šlapky (Foot Fetish)

Foot Fetish je velmi běžný fetiš. Foot fetish je tak populární, že se v hlavních médiích šíří vtip o „prodeji fotek nohou za rychlé peníze“. Vtip s tou „rychlou hotovostí“ přesně vystihuje onu podstatu, ale stále jde o to, že prodej fotografií, videí a živých vystoupení vašich chodidel je velmi populární téma.

Další informaceJak na foot fetish nebo jak si vydělat prodejem fotek svých nohou

Dětská plenka pro dospělé

Jedním z fetišů, se kterými se na webce určitě setkáte alespoň jednou, je diaperismus neboli fetiš na plenky, který zahrnuje skutečně plenky (nebo pleny). Existují dvě podskupiny fetišistů plenek, jedni jsou milovníky plenek a druzí dospělých dětí. Tito fetišisté mají dokonce vlastní komunitu ABDL, což je zkratka pro Adult Baby Diaper Lover.

Domina / Femdom

Domina je velmi populární typ show na kameře. Většina lidí má povědomí o tom co to znamená, nebo s má již nějaké menší zkušenosti, i pokud jsou sexuálně aktivní mimo práci pro dospělé, protože jste si už nejspíše v duchu položili otázku: „jste dominantní nebo submisivní?“ “Jsi nahoře nebo dole?” “KDO nosí kalhoty?” Pokud znáte odpověď na tyto otázky a odpověď se podobá tomu, že jste dominantní osobou, která nosí kalhoty, je docela dobrá šance, že byste mohli vydělat nějaký příjem poskytováním služeb internetové dominance.

Další informaceJak se stát online dominanou / dominantem

Dominance v kostýmu

Kostým je další kreativní směr, který může dominant použít ve svém vystoupení. Většina lidí je obeznámena s Dominatrix v černé kůži, prostředím žaláře a za použití biče či jiných rekvizit. Mnoho lidí se nyní více seznámí s nažhaveným raubířem který na sobě má sexy oblečení a nebo třeba bikiny.

Další informaceJak zapojit kostým do dominantní role

Fetiš na kožichy

Mnoho lidí se mě ptá, jestli jsem tak bohatá kvůli mé rozsáhlé kolekci kožichů. Kdybych byla, byl bych tak zaneprázdněný nakupováním a zajímavou charitativní prací, že byste o mě ani nevěděli. Všechno to začalo tím, jak se jeden kožich v roce 2003 změnil na více než 40 v současnosti. Počítám mezi ně ale i levné a poškozené králičí kožešiny, na které jsem drsná, až dokud nebudou úplně zničeny, roztrhány nebo spáleny.

Další informaceJak dělat show s kožichy

Fetiš na mučení prsou

Existuje častá a mylná představa, že mučení prsu způsobuje rakovinu. Nenašli jsme ale jediný důkaz o tom, že by to bylo vědecky potvrzeno. Zbožňuji mučení prsou, a také zjišťuji, že moje prsa mohou snést více bolesti ve srovnání s mým pozadím. Když mluvíme o mučení prsou, většina lidí si myslí, že jde jen o mlácení, ale stejně jako u BDSM existuje řada aktivit, které můžete s prsy dělat.

Další informace: Jak postupovat na webce při mučení prsou

Fetiš na pozadí

Každý jeden má, a také si s ním sedíte na hromadě peněz, aniž byste o tom věděli. Mluvíme samozřejmě o vašem pozadí (měli jsme to vysvětlit hned na začátku :-). Pokud jste někdy strávili nějaký čas v zábavním průmyslu pro dospělé, všimli jste si, že i když to není všechno o tom (b) zadku, zadek je velký tahák. Omlouváme se, přestaneme už se směšným frázováním a přejdeme k věci: Jak můžete v tak přeplněném segmentu zábavního průmyslu pro dospělé potřást výrobníkem peněz za více než pár drobných a desetníků?

Další informace: Jak udělat fetiš na webce s vaším pozadím

Fetiš na svaly

Na svalový fetiš lze zařídit různými způsoby a zahrnovat všechny typy svalů. Olejování a ohýbání jsou velmi oblíbené a velmi se těší lidem, kteří hledají svalové fetišové a bohoslužobné klipy. Bojová umění a wrestling jsou také velmi oblíbená témata, se kterými lze kombinovat svalový fetiš. Cvičení a vzpírání jsou také možnosti.

Další informace: Jak dělat fetish svalů

Fetiš ponožek

Každý snad zná foot fetish (fetiš na nohy a chodidla), ale víte toho hodně o jeho méně známé sestře: fetiši ponožek? Tento fetiš lze rozdělit rovnou na dvě velké kategorie: fetišista, který miluje ponožku, nebo fetišista, který miluje nohu, která je v ponožce, ale pouze s ponožkou. Můžete se ponořit ještě hlouběji do těchto kategorií a najít spoustu zábavných a někdy zvláštních věcí, které se týkají těchto fetišů, ale nakonec, když začnete dělat ponožkové klipy nebo poskytovat ponožkové webkam show, budete chtít vědět pokud je váš zákazník spíše na nohy v ponožce a nebo na ponožky samotné.

Další informaceWebkam show s ponožkami

Fetiš vany / sprchy

Rub-a-dub dub, pojďme se pobavit ve vaně! Dělat mokré scény může být obtížné. Nechcete zničit své vybavení, udělat nepořádek ve svém prostoru nebo vyvinout jakékoli zdravotní problémy. Existuje několik způsobů, jak se tomu všemu vyhnout, a přesto může být vaše show nebo klip úspěšný.

Findom – Finanční dominance

Finanční dominance roste nejen v odvětví dospělých, ale i na sociálních médiích (konkrétně na Twitteru). Mnoho dívek dosáhne dospělosti a na Twitteru vstoupí do vzrušujícího světa finanční dominance, které si často mýlí s Sugaring (cukrování). . . nebo dokonce pochopit, že toto není Sugaring a dělá se to primárně za „méně práce, více peněz“.

Další informaceJak na finanční dominanci

Houpání – Hraní si s botama

„Visící“ nebo visící na botách je fetiše na boty a nebo foot fetishe (nebo obou). Zahrnuje vyvažování obuvi (obvykle pantofle, ať už jsou to ploché, vysoké podpatky nebo žabky) na špičkách nohou. Spadnutí boty může být také začleněno, ať už úmyslně, nebo neúmyslně.

Další informaceJak dělat show houpání s obuví

Kostýmy

Hra v kostýmu je velmi populární jak v mainstream pornu, tak i na webce. Je to také skvělý způsob, jak vystoupit z šedi průměrnosti a přidat ke své show jedinečný nádech. Modelky, které to provozují, moc dobře vědí, že jim takováto vystoupení umožňují začlenit paruky a další pomůcky, které pomáhají maskovat jejich skutečnou identitu. Existují dokonce způsoby, jak být v kostýmu, i když jste úplně nazí.

Další informaceJak na kostýmy

Kouření

Kouření je velmi běžný fetiš a je to už tak dlouho, jak jen si pamatuji. Začalo to už kdysi v dávných dobách, kdy byly cigarety uváděny na trh jako „módní“ záležitost pro atraktivní ženy. I když si to dnes mnoho lidí možná ani neuvědomuje, kouření cigaret může někdy rozhodovat o tom, jak atraktivní se daný člověk pro někoho jeví. Já osobně (jako bisexuálka) jsem si vždy myslela, že ženy, které kouří, vypadají atraktivně, ale jaká je za tím mentalita?

Další informaceJak dučinit vaši show atraktivnější při kouření cigaret

Mučení penisu a varlat (CBT)

Producentka videoklipů / klipů Aerie_SM poskytuje několik tipů a rad, jak provádět webkam show a klipy „CBT“ (Cock and Ball Torture). CBT může být velmi zábavný fetiš. Kdo nechce dávat zákazníkům pokyny, jak si mučit své přirození?

Další informace Jak provádět příkazy k mučení přirození na webkameře

Paroháč

Paroháčství zahrnuje vzrušení a potěšení z role a nebo fantazie zahýbající manželky a nebo přítelkyně („paroháč“ nebo „nažhavená manželka“) s jiným mužem. Je to forma psychologického sadomasochismu a ponížení. Paroháči způsobuje duševní bolest na rozdíl od fyzické bolesti.

Další informace: Jak hrát paroháčství na webce

Pojídání spermatu (CEI)

CEI (Instrukce k pojídání spermatu) je celkem populární fetiš. Tento příspěvek pojede nad fetišem a bude hovořit o tom, jak si umělci mohou vydělat peníze z klipů CEI a webkam show. CEI lze také spojit s jinými fetiši. CEI lze také použít jako součást vztahu dominant/ sub. Zde je několik tipů na polykání spermatu.

Další informace: Jak dělat show s pojídáním / polykáním spermatu

Poprava

Executrix je fetiš, ve kterém člověk fantazíruje o popravě. Je to možná zřejmé, ale je přesto velmi důležité si uvědomit, že fetiš popravy je pouze fantazie. Je zřejmé, že nikdo, ani domina, by se nikdy neměl/a pokoušet někomu ukončit život.

Další informace: Jak dělat online popravu

Prdění

Fetiš prdění je velmi velký fetiš. Pokud jste plynatá dívka (nebo chlap), která dokáže důsledně rozdávat spoustu prdů, může to být obzvláště výhodné. Pro ty, kteří nejsou tak plynní, může být takové představení trochu obtížné. Do obsahu lze začlenit také různé typy prdů a různé způsoby hraní rolí.

Další informace: Jak na fetiš s prdy

Šukací stroje

Fuck Machines tvoří fantastické rekvizity pro klipy kvůli jejich všestrannému využití. Můžete je použít k simulaci partnera v pozici POV, což výrazně zvyšuje schopnost stylů, které můžete v klipech obstarávat. Fuck Machines fungují skvěle pro odpočítávání veřejných pořadů na tokenových webech, protože přitahují velkou pozornost a mnoho diváků vás bude chtít vidět, jak používáte takovou hračku „velkého kalibru“. Existují modely, které zdvojnásobují nebo dokonce ztrojnásobují své obvyklé výdělky v show se šukacími stroji jen kvůli tomu, jak „speciální“ je tato hračka.

Další informace: Jak dělat show s šukacími hračkami

Futanari / Futa Fetish

K dispozici je nový fetiš, který přebírá weby s klipy, vyskakuje po celém twitteru, ve video titulech a děvčata dělají spoustu videí, která ho obsahují … možná vás překvapí, co to je: Futanari. Pokud jste obeznámeni s hentai, možná jste již měli nějaké žánry, ale v poslední době (pravděpodobně kvůli nárůstu kostýmového porna) se dostalo do „reality“ porna místo pouhé karikatury.

Další informace: How To Do Futanari Fetish Clips / Camming Shows

Fetish nadrozměrné velikosti

Giantess je fetiš, ve kterém je žena velmi velká (ženský obr, alias „Giantess“) a muž je ve srovnání s ní velmi, velmi malý. Samec obvykle není větší než velikost ukazováčku Giantess a menší než velikost mravence – samozřejmě existují výjimky. Podle mých zkušeností většina mužů touží po velikosti malého hmyzu, jako jsou mravenci.

Další informace: Jak na show obrovské ženy a trpaslíka

Přítelkyně (GFE)

Zkušenost s přítelkyní je pro členy velmi osobní věcí. Mnoho členů, kteří hledají něco takového, jsou zaneprázdněni lidé, kteří ve svém životě nemají čas na vztah a nebo si nemohou dovolit čas / úsilí na vybudování vztahu s někým, takže nákup tohoto druhu služby spíše usnadňuje energii vynloženou na to mít někoho na „víno a večeři“.

Další informace: Zkušenost s virtuální přítelkyní

Halloween Fetish

Halloween není jen svátek, ale je to také fetiš. Halloween je skvělý, protože veškerý obsah se může také zdvojnásobit jako obsah kostýmů, ale obsah Halloween se stává neuvěřitelně populární kolem podzimu. Mnoho modelů uvádí, že Halloween je pro ně zdaleka nejoblíbenější a nejziskovější.

Další informace: Halloweenská show na webce

Přikázaná / nucená masturbace

JOI je místo, kde umělec (camgirl, producent klipů atd.) dává instrukce člověku, jak onanovat a lze jej integrovat do mnoha dalších typů vystoupení, klipů a fetišů. Např. dominanci a submistivitu atd.

Další informace: Jak na příkazy masturbace na webce

Klepání nehty

Zvuk klepání nehtů může někdy připomenout zákazníkům předchozí události, které je vzrušovaly, nebo dokonce jen zvuk a přítomnost osoby, která si poklepává prsty, je může buď uklidnit nebo vzrušit. Klepání nehty také nepřímo spadá pod fetiš kategorii nehtů, ve které se lidem líbí vzhled / tvar / barva upravených nehtů a prstů jak v detailu tak i jako celek.

Další informace: Jak na webce provozovat klepání nehty a prsty

Vkládání věcí do intimních míst

Fetiš na vkládání zvláštních předmětů do pochvy (nebo análního otvoru). Co vám může poškodit vagínu a co ne? Jaká jsou nebezpečí vložení špatných předmětů? To jsou hlavní otázky, na které chceme odpovědět, protože nabízíme několik tipů pro vkládání zvláštních předmětů.

Další informace: Jak na bezpečnou show při vkládání netradičních předmětů

Punčochy

Fetiš na punčocháče / punčochy je velmi populární, který se dobře hodí jak k soft vystoupením, tak k dalším fetišům jako jsou např kostýmy, které doplňují punčocháče nebo punčochy v jednoduchém masturbačním videu nebo ve videích ženské dominance a může tak rozšířit přitažlivost tohoto videa pro fetišisty. Kromě průzkumu vašich nápadů na video obvyklým způsobem vám následující 4 tipy pomohou povýšit využití punčocháčů na další úroveň.

Další informaceJak zakomponovat punčochy a silonky do vašich show

Zlatý déšť, pee show a močení

Pee fetiš je o močení. Ať už je to jen čůrání a nebo je spojené i s pobytem na záchodě. Od té doby, co vyšel příběh o tom, že se Trump věnuje vodním sportům, mluví o tom každý. Což znamená, že se zvýšila popularita klipů s močením na webkamerách a je na čase na tomto trendu vydělat. Zde máte několik rad.

Další informaceJak na močení na webce

Těhotenství

Těhotenský fetiš je nečím, co se mezi webkamamerovou show stává stále populárnější, a některé z nás dívek mají jednu otázku… proč? Po několika specializovaných výzkumech vám můžeme vysvětlit, proč je těhotenství pro muže tak přitažlivé.

Další informace: Jak na těhotenskou show na webce

Mužská čubka

Mužská čubka je pojem, který vyjadřuje kdy se s mužem zachází jako s ženou. Do značné míry se jedná o dominantně submisivní vztah a budete potřebovat dominantní osobnost, abyste byli v této hře dobří. Existuje také spousta dalších fetišů, které lze kombinovat s hrou na mužskou čubku.

Další informace: Jak na hru s mužskou čubkou na webce

Ponižování malého penisu

Jde o fetiš, při kterém někdo (obvykle žena) uráží velikost přirození diváka. Tento druh ponížení je běžně spojován a kombinován s jinými formami ponížení a je vhodný pro modely femdom (ženské dominy). Kromě toho jsou běžné i jiné formy ponížení penisu. Někdy budete muset pokračovat i s jinými kreativními formami ponížení, zvláště pokud má zákazník požadující show velký penis. Zde je ukázka provedení těchto stylů představení.

Další informaceJak na show s ponižováním malého penisu

Lechtání

Lechtání je specializovaný fetiš, který se snadno dělá a může být zábavný, pokud je prováděn správně. Lechtání vypadá jako neškodný fetiš, ale může to být docela ošemetné. Může pomoci ventilovat agresi nebo vám dá pocit, jako byste strávily hodiny v tělocvičně. Nejprve si uvědomte, že tento fetiš vychází z mučivé představy a také že přehnaná agrese může někomu způsobit byť i neúmyslné zranění.

Další informace: Jak na lechtání na webce

Prstění

„Fisting“ bývá někdy velmi nepochopeným fetišem. Mnoho webů (klipy nebo portály s webkami) to kvůli zákonům o obscénnosti neumožňují. Ale pokud máte štěstí a žijete v oblasti, kde tyto zákony nejsou, můžete najít několik webů s kamerami nebo obchody s klipy, které to umožňují. Nezapomeňte si přečíst pravidla na každém webu. Všechny jsou odlišné a fisting může být důrazně netolerován.

Další informaceJak na vaginální fisting

Mokrá a špinavá

Mluvili jsme o sprchách a vanách už dříve, pojďme si zde promluvit o dalším souvisejícím fetiši: „Wet And Messy“. Také známý jako WAM. WAM je přesně to, co název napovídá: Budete mokří, špinaví a pokrytí širokou škálou tekutin nebo jídla. Zde je ukázka toho, jak dělat mokré a špinavé show.

Další informace: Show na téma mokrá a špinavá

Complete list of live webcam fetishes.