Fisting – vaginální prstění

Tipy, jak začít s vaginálním fistingem

„Handballing“, „fist-fucking“, nejlépe známý jako „fisting“, bývá velmi nepochopeným fetišem. Mnoho portálů, kde můžete dělat webku) ho nepovolují kvůli zákonům obscénnosti. Ale pokud máte štěstí a žijete v oblasti, kde tyto zákony nejsou ve hře, můžete najít několik webů s kamerami nebo obchody s klipy, které to skutečně umožňují. Nezapomeňte si přečíst pravidla na každém webu. Všechny jsou odlišné a fisting může být vážným ne-ne.

Osobně mě baví fisting a na kameru je to i často vyžadováno

Fisting mě opravdu baví a zdá se, že když jdu na kameru, je to nejžádanější akt (možná proto, že ho na většině webů nevidíte). Začala jsem ho provádět hlavně ze zvědavosti a zjistila jsem, že si to i s partnerem opravdu užíváme. Byla jsem prostitelka i prstěná a užívám si obě role. Jako prostěná, nikdy neudělala fisting do análu, nedělám anál často (možná jednou). Následující informace se tedy týkají vaginálního fistingu, ale některá fakta se tedy mohou vztahovat i na anální formu.

Mylná představa: Fisting roztáhne vaši vagínu

Nejčastější mylná představa o fistingu je, že natáhne vagínu natolik, že sex už nebude jako před ním. Z první ruky vám mohu říci, že tomu tak není. Vaše vagina má nejen schopnost expandovat, ale je také schopná zpětného rázu. Často mám sex po fistingu a bez stížností na ani jedné straně. Pokud je to jedna z vašich starostí, můžete také dělat Kegelovy cviky na posílení pochvy.

Jak zabránit roztržení a krvácení

Další starostí pro většinu žen je krvácení. Pokud je fisting proveden správně, mělo by být riziko minimální nebo žádné. Jedním z hlavních důvodů pro poranění je nedostatečné mazání, nezapomeňte použít hodně lubrikantu. A nezapomeňte si dát lubrikant na pochvu i na ruku.

Čím delší předehra, tím více se uvolníte, což zase zabrání poranění. Vyzkoušejte vibrátor nebo stimulujte klitoris při experimentování s fistingem. K poranění obvykle dochází nedobrovolně stažením pochvy, což je reflex, který nastane když máte strach nebo se bojíte.

Zpomalte a zahrňte další stimulaci!

Ano, fisting může být pro obě strany vzrušující, zvláště pokud je to poprvé. Musíte postupovat pomalu a zahrnout i další stimulaci, abyste byla dostatečně uvolněná a vzrušená. Ujistěte se, že neustále přidáváte lubrikant, protože nejen že může vyschnout, ale jak se dostanete hlouběji, budete potřebovat další mazání.

Nebuďte zklamaní, pokud se vám to napoprvé nepodaří. Stále pracuji na pojmutí celé pěsti svého partnera, ale jsem schopna i sama dělat fisting. Pokud se obáváte fistingu s partnerem, navrhuji vám vyzkoušet to nejprve sama na sobě.

Úprava nehtů nebo používání rukavic zabrání trhání nehtů na rukou

Rukavice mohou pomoci zabránit poranění dlouhými nehty. Pokud se rozhodnete nepoužívat rukavice, nezapomeňte si nehty zapilovat, nejen je ostříhat. Pokud si je jen ostříháte, budou stále ostré a mají zubaté hrany. Pilník vyhlazuje nehet a předchází tak možnému zranění.

Umyjte si ruce před a po

Před a poté si důkladně umyjte ruce. Pro zvláštní opatrnost použijte starý kartáček na zuby nebo kartáček na nehty, protože pod nehty se mohou ukrývat nečistoty a bakterie, které mohou vést k infekci močových cest nebo jiné infekci. Ujistěte se, že používáte správnou techniku ​​mytí rukou (mytí rukou po dobu nejméně 20 sekund). Pokud se dotýkáte konečníku, nezapomeňte si před dotykem pochvy znovu umýt ruce, abyste zabránili možné kontaminaci pochvy nebo močové trubice.

Použijte ručník

Pod osobu, kterou fistujete, dejte ručník. Používá se hodně lubrikantu, který bude prosakovat na povrch, který používáte. Některé typy lubrikantů mohou na lůžkovinách vytvářet skvrny.

Jaký je to pocit být fistován?

Jak se tedy fisting vlastně cítí? Jediné slovo, na které si myslím, je intenzivní. Neublíží a můžete se při něm cítit příjemně.

Více fetišových návodů a informací

Chcete se dozvědět více o různých fetiších a získat užitečné rady a tipy, například co bylo nalezeno v tomto článku? Podívejte se na fetišovou sekci našeho webu. Uvádí širokou škálu fetišů a poskytuje tipy a triky, které vystupujícím pomohou provádět fetišové show a vytvářet fetišové klipy. Existuje spousta fetišů a váš nejziskovější fetiš může být něco, o čem jste nikdy neuvažovali. Podívejte se, co je zde napsáno, a naučte se, jak tento fetiš co nejlépe provádět.

Další informace: Informace o fetiších a jak je dělat na webkameře