Hračky

Dildos
Sexy toys

Sexuální hračky pro modely webových kamer a pornohvězdy

Ať už děláte webku nebo natáčíte klipy, vždy se vyplatí mít k dispozici nějaké hračky. Toto vybavení se může pohybovat kdekoli od dilda až po interaktivní hračky, které fungují s funkcí vyklápění stránky s kamufláží. Pokud právě nemáte obrovskou sbírku hraček, nedělejte si s tím starosti. To je něco, co lze postupem času vybudovat. Je také možné přidat hračky, které chcete, na seznam přání a nechat své fanoušky rozmazlovat nákupem za vás.

Základní tipy pro nakupování sexuálních hraček
– Nakupujte něco, co vám bude pohodlné pro opakované použití
– Něco co se snadno čistí
– Mějte různé hračky (vibrátor, něco, co můžete vložit, něco, co můžete použít pro anál, pokud to děláte atd.)
– Něco vyrobeného z materiálů bezpečných pro tělo / chirurgické kvality
– Neporézní materiály mají delší životnost

Sexuální hračky mají životnost přibližně 6 měsíců až 1 rok
Je důležité vědět, že sexuální hračky mají trvanlivost. Zvláště pokud je používáte celý den, jako to dělají mnozí aktéři. Průměrná životnost sexuální hračky je mezi šesti měsíci až rokem. Z tohoto důvodu nechcete všechny své peníze investovat do pomůcek, které vám bude sloužit jen po omezenou dobu. Zvažte to při nákupu.

Úspora nákladů: Levnější namísto známé značky
Stejně jako u každého produktu je zde i možnost pořídit druhou jakost. Můžete ušetřit spoustu peněz na sexuálních hračkách tím, že použijete náhražky namísto produktů zvučné značky. Když dáváte do kontrastu prémiovou značku s knockoffy, ujistěte se, že stále dostáváte kvalitní produkt, a ne něco, co bude těžké udržet čisté nebo se vám rozbije. Dalším způsobem, jak ušetřit na sexuálních hračkách, je nakupovat mezi online shopy a hledat kódy slevových kupónů.

Vibrátory / Interaktivní kamery

Telidildonika

Telidildonika

Telidildonika: Interaktivní sexuální hračky, které reagují na zvuky / tipy
„Telidildonika“ nebo interaktivní sexuální hračky jsou právě teď v módě. Stali se hlavním hitem webcam show, protože jsou schopné reagovat na spropitné. Kdykoliv zákazník přihodí, sexuální hračka vibruje. Čím větší je příhoz, tím silnější/delší jsou vibrace. Příhozy na vibrace jsou velmi ziskové, protože lidé musí neustále přidávat. Dokonce i když jsou příhozy malé, jejich stálý přírůstek činí tyto přehlídky velmi lukrativní.

Klikněte pro více: Interaktivní sexuální hračky a předvádění kamer

Hlavní značky interaktivních sexuálních hraček:
Kiiroo
Lovense
OhMiBod

Webové stránky podporující interaktivní show
Jak již bylo zmíněno výše, interaktivní show s pomůckami jsou nesmírně populární a ziskové. Mnoho webů s webkami integrovalo tyto show do své platformy. Pokud provádíte představení na těchto webech a nabízíte tip na vibrační představení, zobrazí se vám v jejich interaktivní sekci nebo se zobrazí speciální ikona označující, že nabízíte interaktivní hračky.

Další informace: Webové stránky pro Cam 2 Cam nabízející interaktivní pořady

Šukací Automatické Stroje

Lovebotz Maestro

Šukání s se stroji na webce je velmi ziskové!
Fuck machines / stroje na sex jsou velmi populární a ziskové. Webcam modely budou obvykle vydělávat více za strojní show, než za běžné show. Nákupu šukacího stroje je trochu investice, ale existuje několik opravdu dostupných značek. Ať už nakonec zaplatíte cokoli, snadno si to nakonec vynahradíte dalšími příjmy.

Chcete vědět více? Používání šukajících strojů pro klipy a natáčení

Kde koupit sexuální pomůcky
Existuje spousta míst k nákupu sexuálních hraček. Např od místních sexshopů až po nespočet online prodejců. Je důležité si uvědomit, že porovnáváním cen můžete ušetřit nějaké peníze. Stejnou hračku (nebo podobné hračky) může mít více maloobchodníků. Nakupujte a porovnávejte ceny, abyste nakoupili co možná nejvýhodněji.

SheVibe – SheVibe je online obchod s sexuálními hračkami, který nabízí široký sortiment. SheVibe také nabízí skvělé ceny s pravidelně přidávaným novým zbožím.

Geeky Sex Toys – Pokud hledáte nějaké zábavné, barevné a fantasy sexuální hračky, Geeky Sex Toys vás pohltí! Hra o trůny s motivem sexuálních hraček, alternativa draka a další!

Stockroom – Stockroom je online obchod s hračkami pro dospělé specializující se na otroctví a BDSM vybavení. Ve Stockroomu najdete skvělé ceny na vše od roubíků, bičů, pomůcek na znehybnění a dalších!

Různé materiály pro sexuální hračky

Neexistují žádné zákony pojednávající o materiálech, ze kterých se vyrábějí sexuální pomůcky, což je alarmující, když si uvědomíte, že více než polovina dospělých žen (a téměř tolik mužů) v určitém okamžiku svého života vloží tyto materiály do velmi citlivých míst. Znovu, když vezmete v úvahu, že v Alabamě byl zákon kriminalizující prodej sexuálních hraček přijat v roce 1998 a je stále ještě asi o 20 let později (jedná se o zákon o prosazování anti-obscénnosti, pokud byste si užívali konkrétní internetovou králičí noru), by neměla být tak překvapená. Jedná se o odvětví v hodnotě 15 miliard dolarů a veškerá odpovědnost za bezpečnost a vzdělávání se nese spotřebitel. Nechci vás nudit procházením všech výhod a nevýhod různých materiálů, protože by výzkum trval hodiny a vy chcete odpovědi, ne analýzu.

Nejlepší materiály pro sexuální hračky:
Silikon: Toto je zdaleka můj nejoblíbenější materiál. Může být formován a vyřezáván tak, aby vypadal jako cokoli, co si designér dokáže představit, od realistických ptáků přes chapadla až po raketové lodě směřující k čokoládovým hvězdám (ano, právě jsem udělala kreténský vtip.) Ještě důležitější je však silikon neporézní a tepelně odolný. Proč na tom záleží? Porézní materiály poskytují skvělé útočiště pro rozmnožování bakterií, což je pro vaše tělo špatné.

Vroucí vodní lázeň je fantastický způsob, jak vyčistit vaše sexuální hračky, zabijete tak bakterie bez použití čisticích prostředků, které mohou dráždit vaše citlivá místa, ale hračka musí být tepelně odolná, aby přežila. Silikon se snadno umývá, dá se vložit do vroucí vody, může být pružný nebo pevný a dodává se ve všech tvarech, velikostech a barvách. Mým osobním oblíbeným výrobcem silikonových hraček je Tantus, ale existuje mnoho dalších, kteří vás polechtají pomocí fantasticky erotických speciálek. Důležitá poznámka: Nepoužívejte silikonové mazivo se silikonovými hračkami. Více se o tom dozvíte dále.

Sklo: Skleněné hračky mohou být nejen neuvěřitelně krásné, ale také velmi praktické. Neporézní a tepelně odolné, skleněné hračky můžete vařit, abyste je vyčistili a dezinfikovali. Také se mezi představeními pěkně otírají a uvnitř jsou příjemné. Skleněné hračky mohou být studené, ale když je budete držet v ruce asi minutu, dostatečně se zahřejí na použití. Pokud jste uprostřed horkého léta bez klimatizace, před použitím na 20 minut vložte skleněnou hračku do ledničky. Vaši zákazníci budou kupovat výstřední horké / studené hry a vy budete mít z rostoucích příhozů a dýšek okamžitě lepší pocit. Poděkujete mi později 🙂

Ale nezlomí se? Krátká odpověď je ne. Dlouhá odpověď: skleněné sexuální hračky jsou vyrobeny z borosilikátového skla, což je stejný materiál, ze kterého jsou vyrobeny pečící misky Pyrex. Skleněné hračky jsou pevné a dokáží zvládnout značné množství hrubého zacházení. Moje oblíbené skleněné dildo je se mnou již téměř 4 roky a přežilo několik pádů z kuchyňské linky, stejně jako nešťastné spadnutí na zem na hotelovém parkovišti. Pokud upustíte skleněnou sexuální hračku, podívejte se na ni, abyste zjistili, zda není viditelně poškozená, ale měla by přežít 99% toho, co jí můžete udělat. Další 1% je pro lidi, jako jsem já, kteří to hodí na zpevněné povrchy (i když to přežilo a stále je nepoškozené).

Druhovýroba sexuálních hraček
Pamatujete, jak jsem řekla, že neexistuje žádná regulace materiálů používaných v sexuálních hračkách? Nedělala jsem si legraci: neexistují žádná pravidla týkající se materiálů, které lze použít v sexuálních hračkách, ani žádné atesty vyžadované od výrobců sexuálních hraček, aby se prokázalo, že materiály uvedené na obalu jsou ve skutečnosti to, co se v hračce používá. S množstvím náhražek a druhovýrob nižší jakosti na Amazonu, EBay, Wish, AliExpress a dalších online nákupních webech může být těžké určit, zda kupujete skutečně tu věc, za kterou se vydává.

Nižší jakosti budou mít stejné označení jako autentické hračky. Hračky by měly být vyrobeny ze silikonu, i když jsou ve skutečnosti z mnohem levnějšího plastu. Z tohoto důvodu navrhuji nakupovat hračky přímo od výrobce nebo od ověřeného prodejce, který nenabízí produkty od přímo od výrobců.

Ano, touto cestou pravděpodobně utratíte více peněz, ale budete si jisti, že dostáváte skutečný předmět vyrobený z požadovaného materiálu. Místo toho, abyste o nich přemýšleli jako o sexuálních hračkách, považujte je za sexuální nástroje: tyto nákupy jsou nástroji vašeho řemesla a chcete vysoce kvalitní předměty, které se budou snadno a příjemně používat a které vydrží dlouho. Jedná se o nákupy související s prací a vylepšení může ovlivnit vaše zdraví nebo vyžadovat pravidelné výměny, protože se levnější hračky snadněji poškodí nebo rozbijí. Mít menší výběr vysoce kvalitních hraček bude stát stejně jako velká sbírka levných náhražek, ale nakonec bude bezpečnější a udržitelnější.

Čištění vašich sexuálních hraček
Budu upřímná: nepoužívám čistič sexuálních hraček. Vím, že jsou venku, a dostala jsem vzorky s objednávkami hraček, ale obvykle je strčím do své zásuvky a ignoruji je až do každoročního vyklizení, kdy je nevyhnutelně vyhodím do koše. V rušných dnech kdy dělám jednu show za druhou utírám hračky mezi dětskými ubrousky a nechávám si hračky, které už byly v mém zadku odděleně od hraček, které byly použité jinde.

Nejlepší způsoby čištění sexuálních hraček jsou také pohodlnější a levnější. Teplá voda a jemné mýdlo jsou vše, co potřebujete. Naplňte umyvadlo, dejte trochu mýdla, abyste vytvořili bubliny, vyhoďte své hračky. Samozřejmě, pokud jsou voděodolné! U hraček, které nelze ponořit, použijte vlhký hadřík a opatrně je opláchněte nebo… použijte sprej na čištění sexuálních hraček. Skleněné a silikonové hračky lze vařit ve vodě, aby se zabilo vše, co by se mohlo pokoušet založit kolonii. Nechte své hračky vyschnout na čistém ručníku a máte hotovo.

Správné skladování sexuálních hraček
V ideálním případě budete mít své hračky na tmavém, chladném a suchém místě. Mám svoje v plastových zásuvkách. Nenechávejte hračky na přímém slunci, jinak se brzy ocitnete v lepkavém nepořádku. Jedno z mých dild, které není nejkvalitnější, má na sobě trvale natištěná čísla poté, co jsem je nechala na okenním parapetu položené na účtence. Pokud máte nějaké „gelovité“ hračky, neukládejte je tak, aby se dotýkaly: vše, z čeho jsou vyrobeny, bude interagovat s jinými hračkami a budou se spolu roztavovat. Také hračky, které vyžadují pudrování, skladujte (jsou špinavé a směšné a pokud je to možné, doporučuji se jim vyhnout) v plastových sáčcích s velkým poprášením uvedeného prášku. Před odložením hračky vždy umyjte: je dobrým zvykem se do nich dostat a opláchnout je, zabráníte tomu, aby vaše špinavé hračky kontaminovaly vaše čisté hračky, a znamená to, že jste vždy připraveni pracovat.