Jak dělat BDSM na webkameře

BDSM Cam Work

Práce jako model webové kamery v BDSM

BDSM is fetiš žánr, který se na webové kameře praktikuje častěji, než kdy dříve, ale co vlastně znamená BDSM?
Existuje mnoho definic, ale nejčastěji se skloňuje ve zkratkách jako Bondáž a Disciplína, Dominance and Submisivita, Sadismus and Masochismus. Otroctví a čin, který omezuje vašeho partnera, disciplína (obvykle spojená s otroctvím) sexuálně vzrušuje vašeho partnera bolestí a prosazuje dominanci. Toho lze dosáhnout různými metodami, ale běžně používanými metodami v sexuálním průmyslu jsou fackování, výprask, bičování, použití horkého vosku, pouta a upínání. Dominance a jeho podřízení jsou docela vystihující, jedna osoba převezme dominantní roli, zatímco druhá se jí podřídí, v tomto smyslu je to myšleno sexuálně. Sadismus znamená dosáhnout sexuálního uspokojení tím, že způsobuje bolest druhým, zatímco masochismus odvozuje sexuální uspokojení z emocionálního nebo fyzického „zneužití“ nebo ponížení.

Jak dosáhnout dominance / podrobení přes webovou kameru

Jak to souvisí s webovou kamerou? Může se zdát obtížné prosadit dominanci na webkameře, ale s trochou praxe je to vlastně celkem snadné a zábavné. Odevzdání přes webovou kameru je samozřejmě mnohem snazší dosáhnout, ale stále stejně skvělé. Chcete-li uplatnit dominanci na webové kameře, musíte mít na paměti své hlavní součásti práce: vizuální stránku a slova. Osvojení si vizuálního a slovního spojení vám pomůže, abyste vypadali dominantněji.

Například; modelka, která má pevný postoj a nejeví se nervózní, bude „dominantněji vypadající“ než modelka, která je nervózní a nejeví se sebevědomě. Pokud jde o slova, jsou velmi důležitá. Používání výrazů, které se odkazují na sebe, například „královna“ nebo „bohyně“, v podstatě zvýší vaši pozici v mysli diváků, takže budete vypadat silnější.

Pořady s webovou kamerou Bondage / Bondage sám na sobě

Otroctví přes webovou kameru je o něco těžší dosáhnout, ale je to dosažitelné. Protože všichni nemáme vždy někoho dominanta, který by nás mohl odvázat, mějte na paměti, že jakýkoli uzel nebo svazek, do kterého se dostanete, by měl být ten, od kterého se také můžete osvobodit. Aspekt práce s webovou kamerou, díky kterému se otroctví liší od relací v reálném čase, spočívá v tom, že jelikož se vážete, máte stále úplnou kontrolu nad tím, co se děje, ale klíčem je vypadat tak, že nemáte. Svázání paží před sebou, abyste si zajistili lepší pohyblivost, ale také aby se i nadále jevilo submisivně, vám může velmi pomoci. Je velmi těžké udržet show v chodu bez vaší mobility. Pro ty z vás, kteří plánují propojit a zaujmout diváka to mějte také na paměti.

Představení na webce se sadismem / masochismem

Sadismus a masochismus na webce mohou být při správném provedení velmi příjemné. Během svých web show jsem obvykle sadista a můj divák masochista. Aby to sloužilo mému účelu, obvykle nechávám diváka se bičovat, plácnout, štípnout, píchat, děrovat nebo pleskat v různých oblastech. Co když se váš divák ve skutečnosti neubližuje a jak to víte? Klíčem je komunikace v návaznosti na vaši instrukci otázkou. Pokud nejsou velmi dobrým hercem (což se z dlouhodobého hlediska zdá stejně zbytečné, oni platí za tuto show, tak proč by lhali?), Budou obecně k jejich reakci upřímní a vy si pak můžete vybrat, aby to bylo těžší, snazší, na jiném místě atd.

Slova a vizuální prvky jsou velmi důležité!

Nejdůležitější částí při používání BDSM při práci s webovou kamerou je zapamatování si, že se spoléhá na slova a vizuální prvky, zachování „estetičtější“ podoby představení a skutečné předání vašich pocitů a emocí vašemu divákovi vám zajistí ještě věrnějšího zákazníka!