Jak říct rodině a přátelům že pracujete před webkamerou

Pravda o tom, že jste model na webkameře / umělec v branži pro dospělé

Mnoho dívek na webkameře začíná v oboru a zapomíná na skutečnost, že pokud jste skutečně úspěšná jako model/ka, expozice je intenzivní a vaše rodina a přátelé to pravděpodobně zjistí. Začala jsem dělat livecjat na střední škole a než jsem promoval, všichni věděli, že jsem modelka. Někteří mě nenáviděli, někteří mi dávali rekvizity, někteří záviděli.

Sdělte své rodině, že jste modelka na webce / livechatu / videochatu

Jak tedy postupovat při získávání novinek, pokud nechcete, aby to lidé zjistili sami? S rodinou existuje mnoho způsobů, jak na to, ale samozřejmě se vše liší podle situace! Některé rodiny jsou velmi otevřené a přijímají volbu svého dítěte a podporují je bez ohledu na to, co se děje. Ostatní rodiny jsou přísné a z jakéhokoli konzervativního důvodu jsou mnohem méně podporující.

Pro podpůrné rodiny

Pokud máte podpůrnou rodinu, zábavným způsobem, jak informovat o novinkách (pokud si vás nárokují na svých daních), je informovat je, že jejich daňové výsledky budou pravděpodobně trochu zmatené. Pokud vás nepožádají o své daně (dívky z webkamery nezačínají, jakmile nedosáhnou 18 let). Sednout si s nimi a vést příběh o průmyslu pro dospělé by mohlo zmírnit napětí a usnadnit vám s nimi vyjít. Umožňuje také posoudit, jak si myslíte, že budou reagovat k jakémukoli příběhu, který jste se rozhodli jim říct.

Pro konzervativní rodiny

Pro upjatější rodiny je to těžší. Stále existují dívky, které dělaly videochat po mnoho let a neřekly to své rodině. Mají silně implementované bloky a jsou tak vystrašené, aby zveřejnily obsah kvůli své rodině a možnému odsouzení, které dostanou. Je smutné to vidět!

Osvoboďte se od toho a jděte s tím za rodinou. I když vás budou soudit, nebudete na sebe alespoň zbytečně tlačit současně s tím, čím déle svou práci utajujete. O to více tedy, pokud děláte na webce na plný úvazek. Dlouhé lhaní a běhání kolem problému se může zdát snazší, ale z dlouhodobého hlediska to nestojí za stres, který vám to způsobuje! Pokud jsou oba vaši rodiče nablízku, vyberte rodiče, který je obvykle přívětivější, aby se nejprve otevřel a požádal o radu, jak to sdělit tomu druhému.

Když se o ně obrátíte s žádostí o radu, získáte jistotu, že vám na jejich názoru stále záleží. Mnoho rodin předpokládá, že když se stanete dívkou na webkameře nebo se přidáte k průmyslu pro dospělé, že se jejich názor již nepočítá, protože jste to začali dělat bez jejich souhlasu.

Jak to říci přátelům

Přijít s tímto tématem za přáteli je obvykle jednodušší. Jak se říká, nemůžete si vybrat svou rodinu, ale můžete si vybrat své přátele! Pokud je pro vás videochat důležitý, vaši přátelé vás nepochybně podpoří. Ze začátku to může být divné (vzpomínka na mě a mého nejlepšího přítele na střední škole jak jdeme nakupovat robertky), ale jakmile si vaši přátelé zvyknou na tento nápad, bude to s největší pravděpodobností považováno za jakoukoli jinou práci.

Mnoho přátel bude mít dotazy především kvůli stigmatu, které obklopuje sexuální práci. Lidé budou předpokládat, že ať se děje cokoli, pravděpodobně se zapojíte do foot fetiše, protože je tak populární, že? Ujistěte se, že vaši přátelé vědí, že u livechatu existuje nespočet různých stylů! Čím více to sdílíte, tím více porazíme stigma, že jsme jen všechny divné dívky s otcovskými problémy.

Když se to lidé dozvědí a osloví vás, zjistíte, že nejlepší taktikou je sarkastická ostrost. Budou lidé, kteří se mohou pokusit ublížit vašim citům a pokusit se naznačit, že jsou lepší než vy v tom, že mají práci v kanceláři a pracují od 9 do 5. Zlato, nezapomeň, když jsou v kanceláři, můžeš být místo toho doma, jíst občerstvení a sledovat Netflix. Neberte si nic, co vám tito lidé říkají k srdci, a přijměte skutečnost, že jste v rostoucím odvětví, které nikdy neskončí! Sex se bude vždy prodávat!