Jak vydělat peníze na amateri.cz

Amateri.cz je jedna z nejstarších a také nejnavštěvovanějších stránek s amatérským obsahem – fotky, videa, blogy, chaty na českém internetu. To samo o sobě vám zajistí široké publikum diváků a potencionálních zákazníků.

Na amatérech si můžete virtuálně vydělat těmito způsoby:

 • Prodej fotek
 • Prodej videí
 • Prodej spodního prádla
 • Živá kamera / livechat / webka
 • Prodej psaných příběhů
 • Placené lekce po telefonu
 • Fanouškovské odkazy a pro pro vaše na onlyfans bebo bongacams účty

Založení profilu

Pokud na amatérech ještě nemáte profil, založení je velmi jednoduché. Pokud už ho máte, je vhodné ho upravit určitým způsobem, aby bylo jasné co vše nabízíte a také aby váš profil působil věrohodně. Nemusíte se označovat za profil nabízející sexuální služby – ten obvykle vyžaduje VIP členství.

Přidejte profilovou fotku

Přidejte si sexy profilovou fotku, to přiláká mnohem více pozornosti. Pokud máte v plánu prodávat kalhotky, dejte na profilovou fotku foto kalhotek. Pokud chcete prodávat fotky vašich chodidel a zaměřovat se na foot fetish, dejte si na profilovku odpovídající foto – vždy to přiláká daný typ návštěvníků.

Přidejte text a popis

Jasně a stručně popište co nabízíte a co nenabízíte. Můžete napsat i ceny jaké budete účtovat za prodej virtuálních služeb.

Výčet služeb může být například následující:

 • prodej fotek 10ks na témata (piss, nahé fotky, prsa, zadeček, nohy) 299,-
 • 10 ks fotek na přání 399,-
 • webka přes skype 5min/250, 10min/400
 • prodej použitých kalhotek, silonek, ponožek

I přesto že nebudete nabízet služby jako reálná setkání, můžete očekávat že vám takové vzkazy budou chodit. Můžete na ně s chladnou hlavou odpovědět nabídkou toho co popisujete v profilu – doporučuji si připravit text pro takové případy a pak vždy tento text jen vykopírovat jako odpověď. Věřte mi, ušetří vám to spoustu času i nervů. Nakonec se i mezi takovými najde nějaký zájemce. Při prodeji zboží dbejte na svoji bezpečnost, nikdy neuvádějte pravé jméno nebo svoji zpáteční adresu. Více je v návodu pro prodej nošeného prádla.

Přidejte alespoň jednu galerii

Má to hned dvě výhody – můžete ještě více nalákat potencionální zákazníky na tématické galerie, ale především to zvýší vaši důvěryhodnost na základě přidaných komentářů pod galerií, které poskytují určité hodnocení nebo reference vašich zákazníků. Na amatérech se pohybuje spousta podvodníků na falešných účtech lákajících z lidí peníze a tímto se můžete verifikovat.

Podejte inzerát

Přidáním inzerátu do seznamky do kategorie erotické služby nebo prodej opět rozšiřujete své pole působnosti.

Choďte do chatovací místnosti

Pokud na to máte čas (a pevné nervy), můžete jít do chatovací místnosti kde se nabízí virtuální služby a prodej.

Tip: Do profilu můžete přidat poznámku s kontaktem na váš onlyfans účet (pokud ho už máte vytvořený). Amateri.cz vám zablokují přímý odkaz, ale můžete napsat že vás najdou na onlyfans pod daným uživatelským jménem.