Kolik peněz si vyděláte jako model(ka) na webkameře

Kolik peněz si vydělávají lidé na webce?

How much money you can earn on a live chat webcam.

Jednou z nejhlavnějších otázek, které potenciální model provozující webkameru chce vědět, je, kolik si může webkou vydělat. Na tuto otázku však není jednoduchá odpověď, protože výdělek ovlivňuje mnoho faktorů. Prezentace na portálu pro dospělé je závislé na výkonu. Modely jsou odpovědné za získání vlastního hodnocení. Provozující portál s webkamerami přivede do vaší chatovací místnosti mnoho návštěvníků, ale nemůže ručit za vaše výdělky.

Některé modely zvládají webku lépe než ostatní. Tyto modely nakonec vydělávají i více peněz než ostatní. Existuje také široká škála faktorů, která ovlivňuje výdělky. To zahrnuje kvalitu přenosu, jaký typ vystoupení model dělá, atraktivitu modelu, charisma, osobnost a mnoho dalšího. Zde je uvedeno několik nejzásadnějších bodů, které ovlivňují zisky modelů a modelek na webce.

Osobnost modelky a nebo modela ovlivňuje výdělky

Osobnost je klíčová. Je to pravděpodobně nejdůležitější prvek webky. Ještě důležitější než krásný vzhled. Představení na webce je vysoce interaktivní. Je to mnohem víc než jen být nahý na internetu. Budete muset komunikovat s celou vaší chatovací místností a nebo s jedinou osobou v soukromém chatu. Horkokrevné, temperamentní a výstřední osobnost obvykle přitahují více pozornosti. Zvláště pokud jde o získávání stálých, vracejících se zákazníků a dlouhodobé zisky.

Vyšší kvalita = Více zisků

Čím lepší je váš obraz, tím více peněz vyděláte. Kvalitu ovlivňuje spousta věcí, například; webová kamera, připojení k internetu, zvuk, osvětlení, místnost, ve které se nacházíte, atd. Cokoli co můžete udělat pro zlepšení kvality, bude mít ve výsledku vliv na lepší představení a tím pádem i vyšší zisky.

Pokud používáte standardní webovou kameru na notebooku, možná byste měli co nejdříve zvážit výměnu. Pokud si to momentálně nemůžete dovolit, upgradujte co nejdříve. Většina integrovaných webkamer není HD. Mikrofon může být také pochybný. Upgradováním na externí webovou kameru HD s náhradními díly získáte mnohem kvalitnější video a zvuk.

Existují i portály, které vyžadují HD webkamery. V ostatních sítích se na miniaturách modelů, které mají kvalitu HD, zobrazí vodoznak HD . Tyto sítě obvykle zařazují HD modely výše také ve zdrojích a vyhledáváních. Pokud takto webová kamera s vysokým rozlišením ovlivní to, jak dobře se na webu pozicujete, získáte tím do své chatovací místnosti více návštěvnosti a potencionálních zákazníků. To samozřejmě navyšuje příjem.

Pokud vaše připojení k internetu není příliš rychlé, ovlivní to také vaši show. Nikdo nechce trhanou show. Zvýšení rychlosti přenosu výrazně ovlivní kvalitu představení. Některé oblasti prostě nemají dobrý internet a to je něco, s čím se modely budou muset vypořádat. Pokud můžete přepnout na rychlejšího poskytovatele internetových služeb, místo wifi použít ethernetový kabel nebo si zvýšit rychlost, bude to mít dopad na kvalitu vaší show.

Zvažte také své prostředí. Je místnost, ve které vystupujete, dobře osvětlená? Je dobře uklizená? Existují modely, které mají celou místnost vyhrazenou jen pro vysílání webkamery. To znamená, že mají vše co potřebují osvětlené tříbodovým světlem a vše vypadá útulněji než když ve tmavé místnosti na své posteli sedí modelka a kouká do webkamery. Který model má podle vás větší úspěch?

Vzhled je důležitý (ale neznamená vše)

Pokud máte pěknou vizáž, bude pro vás jednodušší mít úspěch. To ovšem neznamená, že vzhled je všechno. Na výdělky má vliv spousta věcí. Mohli byste mít dokonalý vzhled, ale pokud nemáte dobrou osobnost a neděláte dobrá vystoupení, nebudete dobře vydělávat. Přitažlivost modela je sice stále hlavním faktorem výdělečného potenciálu. Je ale také důležité si uvědomit, že různé lidi přitahují různé věci a různé typy osobností. Existuje spousta lidí, kteří hledají někoho, jako jste právě vy.

Jak již bylo řečeno, také chcete vypadat co nejlépe když se dostanete na kameru. Přemýšlejte tak i o této práci. Každý den před odjezdem se můžete připravit. To obvykle znamená osprchovat se, obléct se co nejlépe, udělat hygienu, make-up a cokoli jiného, ​​co potřebujete, abyste vypadali co nejlépe. Webka je práce jako každá jiná a platí zde stejná pravidla. Možná že zde to ale platí ještě více, protože vypadat co nejlépe je přímo součást této práce.

Model s pravidelně se vracejícími zákazníky vydělá nejvíce

Model s hromadou štamgastů bude mít daleko snazší vydělávat peníze, než model, kterého zákazníci nebudou sledovat a nebude mít stálé klienty. Drtivá většina modelů tvoří podstatnou část svých příjmů od hrstky lidí. Budování silné a loajální zákaznické základny je ta nejlepší věc, kterou můžete udělat pro zvýšení svých zisků. Pamatujte, že se to nestane přes noc. K tomu vám mohou pomoci nástroje. To zahrnuje přimění lidí, aby vás sledovali / odebírali / spřátelovali na webech, budovali silnou přítomnost na sociálních médiích a drželi takto krok s vašimi pravidelnými a nejsilnějšími zákazníky.

Čím déle jste online, tím více si vyděláte

Čím více času do toho dáte, tím více z toho dostanete! Model, který pracuje osm hodin denně, obecně vydělá více než ten, který pracuje čtyři hodiny denně. Existují i další výhody delší práce. Denně budete komunikovat s více lidmi, což výrazně usnadňuje budování základny fanoušků a stálých zákazníků.

Rovněž různé denní doby mohou být výhodnější. Například pokud pracujete ve stejné době jako nejlépe hodnocené dívky, bude pro vás obtížnější vybudovat si dobrou pozici. Pokud se tyto dívky odhlásí a vy jste stále přihlášeni, budete více vidět.

Najdětě si pro vás nejvíce výnosné druhy představení

Některé pořady jsou výnosnější než jiné. To je také něco, co se u jednotlivých modelů liší. Zjištění, jaké pořady jsou pro vás nejziskovější, výrazně zvýší váš výdělečný potenciál. Při tom je důležité si hlídat, abyste nevycházeli ze své komfortní zóny. Předvádění má být zábavné a příjemné. To ovšem neplatí pokud děláte takové pořady, které nechcete dělat.

Jak již bylo řečeno, experimentujte s různými typy show, zaměřte se na různé fetiše a podívejte se, co vám nejlépe vyhovuje. Podívejte se na některé z modelů a na to, co dělají. Nezapomínejte však, že i když tyto konkrétní pořady pro ně fungují tak to neznamená, že budou fungovat stejně dobře pro vás. Podobně by pro vás některé přehlídky mohly fungovat lépe, než by to bylo u daného modelu. Každý je (naštěstí 🙂 ) odlišný.

Vytváření dodatečného příjmu

Affiliate marketing je skvělý způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc, zvláště pokud děláte hodně i mimo marketing. S affiliate marketingem získáte zaplacené provize nebo podíl na výnosech pro všechny nové zákazníky, kteří se mohou připojit k webu. Mnoho webů, které se zabývají kamerami, má také přidružené programy s přímým odkazem na váš model. Chaturbate BongaCams jsou dva skvělé příklady. Oba jejich přidružené programy vám umožňují propojit se na sebe.

Takže pokud již sdílíte odkazy na svou chatovací místnost online, můžete to dělat také pomocí odkazů přidružených. Celoživotní sdílení výnosů, pokud je to možné, protože právě to je pro dlouhodobý horizont ziskovější. Affiliate marketing je skvělý, protože dostanete zaplaceno, i když lidé, které doporučujete, tyto peníze neutratí za vás. Je to jako bonus navíc, pokud jej utratí za vás, protože získáváte provize za doporučení a i ze svých pořadů.

Podívejte se: Proč by měl každý model znát affiliate marketing


Vaše aktuální nálada ovlivňuje vaše výsledky

Pokud jdete na webku a jste unavení, po kocovině, nemocní, naštvaní nebo máte jiný typ špatné nálady, projeví se to. Někdy je lepší se jen odhlásit a trochu si odpočinout. To platí zejména v případě, že má váš profil webkamerové skóre nebo jiný systém hodnocení založený na ziskovosti a času stráveném online. Pokud se přihlásíte během volného dne a nic nevyděláváte, bude to mít negativní dopad na hodnocení vašeho profilu. To ovlivní množství návštěvníků, které proudí do vaší chatovací místnosti..

Některé dny budou lepší a jiné horší

Je důležité si uvědomit, že budou špatné dny. Dokonce i špičkové modely mají dny, kdy vydělávají velmi málo nebo vůbec nic. Mohou existovat rozpětí dnů, kdy jsou výdělky nižší. Na druhou stranu budou také bláznivé ziskové dny. Nenechte se odradit špatnými dny. Je to jen něco, co se stane. Nezapomeňte, že po této linii budou lepší dny.

Blokujete příliš mnoho regionů?

Mnoho webů umožňuje blokovat konkrétní oblasti. Mohou to být jednotlivé státy nebo provincie až po celé země. Regionální blokování je skvělý způsob, jak zajistit, aby vás lidé, které znáte, neviděli na kameru. Blokování příliš mnoha regionů však může poškodit vaše zisky. Pokud například blokujete celou Evropu, když skutečně potřebujete blokovat pouze konkrétní stát, ztrácíte spoustu potenciálních zákazníků. Mějte to na paměti při rozhodování, které oblasti chcete blokovat a které byste měli povolit.

Vaše vlastní propagace hodně pomáhá

Webkamerové portály dělají spoustu vlastní propagace. To vede k velké návštěvnosti, což bude mít za následek více diváků ve vaší chatovací místnosti. Je možné vydělat slušné peníze i bez jakéhokoli externího marketingu. To ale neznamená, že nestojí za to udělat si vlastní propagaci. Budování sledování v sociálních médiích, vytváření přítomnosti v jiných sítích pro dospělé a provádění jiných forem digitálního marketingu vám přinese zaručeně větší příjem.

To platí zejména, když vezmeme v úvahu affiliate marketing, který byl zmíněn dříve v tomto článku. Pokud má vaše webová stránka affiliate program s přímým propojením modelů, můžete kromě zvýšení prodeje vydělat i podíl na výnosech. Toto je oboustranná výhra.

Existuje spousta různých webů a sociálních médií nebo sítí pro dospělé, které můžete použít k propagaci svých služeb. Také stojí za to dát dohromady svůj vlastní web a zařadit jej do vyhledávačů pro některá cenná klíčová slova týkající se pořadů, které děláte. Zvažte také spuštění e-mailového newsletteru.


Vytvořte svůj profil co nejlépe

Všechny webkam portály vám umožňují přizpůsobit váš profil. Jak přizpůsobené tyto profily mohou být, se bude lišit od webu od webu. Některé weby vám umožní vytvořit něco úžasného pomocí plně přizpůsobeného HTML, skriptů a dalších. Ostatní vám poskytnou pouze možnost nastavení vašeho profilu a přidání některých fotografií.

Ať už si můžete skutečně přizpůsobit všechny aspekty svého profilu, nebo vyplňovat pouze profilová pole a nahrát nějaké fotografie, ujistěte se, že je to tak úžasné, jak jen může být. Kompletní profil poskytuje vašim zákazníkům více informací o vás a vašich představeních. To jim může pomoci najít vás při hledání konkrétních požadavků. To jim také řekne více o tom, co nabízíte, a ušetří čas při odpovídání na otázky, co budete a co nebudete ochotni dělat.

Mít nejlepší možnou profilovou fotografii vám pomůže vyčnívat z davu. Pamatujte, že lidé budou procházet stránky plné online modelů. Budou se dívat na profilové fotografie všech modelů soutěžících o jejich pozornost a jejich žetony. Pokud vaše fotografie nevypadá lákavě, nezískáte ani zdaleka tolik kliknutí, jako kdybyste si vybrali lepší fotografii.

Prodej dalších služeb kromě webky

Kromě webky můžete prodávat spoustu dalších služeb. Mnoho z těchto služeb můžete prodávat přímo ze svého profilu. Některé weby tuto funkci umožňují. Spolu s ostatními můžete určit, že lidé mohou zakoupit další produkty nebo služby, a to tak, že uvedete konkrétní částku a uvedete zprávu, o který produkt se jedná. Existuje mnoho dalších webů, které také usnadňují prodej těchto dalších produktů a služeb.

Poskytování těchto doplňkových služeb je skvělý způsob, jak vydělat co nejvíce. Pokud prodáváte video nebo Snapchat, když hrajete na kameru, jsou to další peníze, které byste jinak neměli. Nabídkou těchto služeb je také možné získat příjem i když jste offline. Tomu se říká vydělávat peníze během spánku!

Zde jsou některé z dalších služeb, které byste mohli nabízet.

Klipy a obrázky

Prodej vašeho videa je možný. Existuje spousta webcam portálů, které vám umožňují prodávat vaše fotografie a videa přímo z vaší profilové stránky. Existuje také spousta amatérských webů zaměřených na prodej takového obsahu, které se specializují na prodej videí. Je možné využít obě tyto trasy. Pro webkcm portály, které nemají zabudovanou funkci pro prodej videa, je stále možné je prodat prostřednictvím vašeho profilu tím, že řeknete zákazníkovi, aby tipoval x tokenů, spolu s poznámkou, že tip byl na nákup konkrétní část obsahu.

Další informace: Prodej klipů a obrázků pro dospělé

Hmotné zboží

Je také možné vydělat peníze prodejem hmotného zboží. Nejčastěji se jedná o nošené kalhotky. Můžete také prodávat podepsané fotografie, ručně psané dopisy, použité sexuální hračky, seznam pokračuje. Existují weby, které se specializují na tento typ prodeje, a mnoho dalších webů pro dospělé, které to umožňují. Toto je také možné prodat ze svého profilu tím, že určíte, kolik musí být za každou položku zaplaceno.

Další informace: Prodej kalhotek a jiného hmotného zboží


Ještě ale nebyla zodpovězena otázka, kolik si model(ky) vydělají!

Ano, a je to proto, že je není jednoduché na to snadno odpovědět. U modelů je velmi reálné vydělat řádově několik tisíc korun denně. Na druhou stranu se objevily modely, které za celý první měsíc právě jen pár tisíc vydělaly a usoudili, že webka pro ně není. Toto odvětví není pro každého. Pro ty, kteří jsou opravdu úspěšní, může být výdělečný potenciál nesmírný. Záleží také na tom, kolik do toho chcete dát. Abyste vydělali slušné peníze, nemusíte být tou nejžhavější živoucí bytostí na planetě. Buďte zábavní, hraví a interaktivní a můžete si snadno doma vydělat náklady na živobytí a ještě mnohem více.

Nejlepší způsob, jak zjistit, kolik můžete vydělat, je zapnout webovou kameru a vyzkoušet si to. Nikdy nevíte, jaký výdělečný potenciál opravdu máte, dokud to sami nezkusíte.

Jste připraveni začít? Tady jsou webové portály umožňující vystupovat na webkameře

Jste připraveni začít? Tady jsou weby, které najímají modely na webce! Díky našemu grafu je snadné porovnat různé webkamerové portály vedle sebe. Podívejte se, kolik každá síť platí, a získejte více skutečných cenných informací. Adresář také odkazuje na další informace o celé síti. Žádosti by měly být schváleny do 24–48 hodin a můžete tudíž hned začít.

Další informace: Weby najímající modely webových kamer

Přečtěte si také našeho průvodce Začínáme

Zvažujete možnost stát se modelem webkamery pro dospělé? Podívejte se do našeho průvodce jak začít krok za krokem. Obsahuje spoustu cenných informací o všem, co potřebujete vědět, abyste mohli začít v průmyslu dospělých. Průvodce také odkazuje na návazné informace, jako je například návod, který zde čtete.

Další informace: Průvodce Začínáme s webkamerou