Kouření na webkameře

Cigarette

Jak dělat fetiš na kouření na webce

Fetiš na kouření cigaret je velmi běžný fetiš a je tomu už tak dlouho co si jen pamatuji. Začalo to zpátky v začátcích kouření, kdy byly cigarety uváděny na trh jako „módní“ položka pro sexy ženy a kouření mělo zvyšovat jejich atraktivitu. I když si to dnes mnoho lidí možná ani neuvědomuje, kouření cigaret může někdy rozhodovat o tom, jak atraktivní se člověk jeví. Já osobně (jako bisexuálka) jsem si vždy myslela, že ženy, které kouří, vypadají atraktivně, ale co za tím vlastně stojí?

Co lidi přimělo ke kouření a co je na tom vzrušuje?

Zdá se, že ženy, které kouří, mají obecně „bezstarostný“ přístup k životu, a to hlavně díky tomu, že kouření představuje velké zdravotní riziko. Když vidíte ženu kouřit, je snadné si v zásadě myslet: „nedělá si s ničím hlavu, a to je skvělé.“ Pokud již kouříte cigarety, hurá! Jste už prvním krůčkem vstříc tomu, abyste mohli uspokojovat publikum fetišistů, kteří jsou online. Věřte mi, že je jich spousta! Pokud nekouříte (nebo nejste ve vnitřních prostorách kde můžete kouřit), existují také schůdné alternativy.

Image result for vaping

Elektronické cigarety jako alternativa

Investice do vapovacího zařízení neboli MODu může být skvělou alternativou k cigaretám a je mým oblíbeným zdrojem kouře pro kouřové fetišové show. Některá zařízení vám dokonce umožňují upravit sílu tak, abyste mohli měnit velikost „výparů“, které vydechujete. To je skvělá volba pro nekuřáky, protože existují možnosti bez obsahu nikotinu, ale vaši diváci mají stále stejný pocit uspokojení z kouřové show!

Pokud nemůžete kouřit uvnitř, můžete vždy kouřit venku

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout následkům kouření uvnitř pokud provozujete show na místech kde není možno kouřit, je provádět venkovní kuřácké klipy, protože nemusí být sexuální, můžete jednoduše kouřit a zaznamenávat to bez obav z pobuřování na veřejnosti. Buďte kreativní! Můžete smíchat kouření s trochou GFE a přimět diváka, aby měl pocit, že tam s vámi opravdu je. Pokud jste odvážnější, můžete také udělat nějaké venkovní škádlení / masturbaci (mělo by se to dělat na soukromém dvoře nebo prostoru) Buďte opatrní při dělání videí, při pokusu o dokonalý snímek nekuřte příliš mnoho cigaret, není to ku prospěchu vašeho zdraví.

Začínáme s kouřením Fetiš klipy a show

Jak tedy můžete kouřit při provádění show na webce nebo při natáčení klip? Je důležité hodně se zaměřit na výdech, ujistěte se, že na chvíli vydechnete blízko fotoaparátu nebo kamery a opravdu necháte kouř naplnit záběr, abyste kouření zdramatizovali. Tento fetiš můžete také kombinovat s jinými fetiši (například: kouření a dominance s ignorováním nebo lidský popelník). Pokud jste v pronajaté nemovitosti, zajistěte řádné větrání, aby kouř opustil co nejrychleji místnost, abyste nepřišli o zálohu.

Více fetišových návodů a informací

Chcete se dozvědět více o různých fetiších a získat užitečné rady a tipy, například co bylo v tomto článku? Podívejte se na fetišovou sekci našeho webu. Je zde široká škála fetišů a poskytuje tipy a triky, které aktérům na webce pomohou provádět fetišové show a vytvářet fetišové klipy. Existuje spousta fetišů a váš nejziskovější fetiš může být něco, o čem jste nikdy neuvažovali.

Přečtěte si více: Informace o různých fetiších