Lovense hush

Lovense Hush: Interactive Buttplug Vibrator

Using Lovense Hush For Interactive Camming Shows

Hush od Lovense je interaktivní anální kolík, který lze použít pro webkamerové show. Je velmi snadné připojit produkty Hush (a další hračky od Lovense) k webovým kamerám pomocí jejich mobilní aplikace. Přehlídky typu Tip to Vibe jsou velmi populární a ziskové a díky Hush jsou vaše anální show na webech založených na tokenech mnohem výnosnější. Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak používat Hush pro interaktivní anální show s webkamerou.

Funkce Lovense Hush Análního Kolíku

  • Vodotěsnost
  • 1,5 – 2 hodiny nepřetržitého používání
  • Neomezené vibrační nastavení
  • Synchronizace s hudbou
  • Synchronizace s webem a webkamerami
  • Vibrace aktivované zvukem
  • Vyrobeno ze 100% silikonu
  • Jednoletá záruka

Webové stránky, které fungují s Lovense Hush:

StránkaSimilarWebAlexaVýplataVíce informací
1. Chaturbate531445¢ / tokenChaturbate
4. BongaCams35510880%*BongaCams

Připojení Lovense Hush k vašemu portálu s webkamerami

Připojení Lovense Hush k vašemu webkam webu je poměrně jednoduchý proces. Zahrnuje aplikaci Lovense Connect a pluginu prohlížeče Lovense. Jakmile jsou tyto dvě věci nakonfigurovány, mohou webkamerové modely nastavovat své úrovně vibrací. Modely mají kontrolu nad tím, jaké úrovně intenzity bude hračka dosahovat, jak dlouho a jaký rozsah vibrací spouští daná úroveň příhozů. Pokyny pro synchronizaci hračky s vaším webem s webkami najdete kliknutím na níže uvedený odkaz.

Další informace: Synchronizace stránky Lovense Hush To Camming

Hostující interaktivní portály

Lovense Hush je jedním z mála interaktivních análních kolíků na planetě a Lovense se synchronizuje s největším počtem webů s webkami. Díky tomu je Lovense Hush dokonalou sexuální hračkou pro pořádání interaktivních análních show typu tip-to-vibe.

The Hush je ideální pro ženy i muže

Hush je nejen skvělý pro camgirls, ale je také velmi oblíbenou hračkou pro camboys. Mnoho camboys uvádí, že hush je jejich nejoblíbenější sexuální hračkou. Zatímco camboys a camgirls mohou použít Lush jako anální tip na vibrační show, Hush byl pro to přímo navržen a rozhodně si vede lépe.

Přehlídky Tip To Vibe jsou populární a ziskové

Přehlídky typu Tip to Vibe způsobily revoluci ve světě živých webkamer. Zákazníci milují možnost ovládat orgasmy modelu! Určitě jsou mnohem populárnější na webech založených na tokenech, i když je lze použít během soukromých show na soukromých webech a dokonce i na Skype show! Ačkoli jsou to všechny tipy mikro-příhozy, rychlé tempo, ve kterém přicházejí, přispívá k velkým ziskům! Mnoho webů má speciální sekce pouze pro modely s interaktivními hračkami a některé weby dokonce přidávají odznaky do profilových fotografií modelů nabízejících interaktivní show.