Lovense lush

Lovense Lush

Lovense Lush Informace pro modely vystupující na webkameře

Lush od Lovense je vibrující sexuální hračka ve tvaru „vajíčka“, určená ke stimulaci bodu g. Lovense je společnost nabízející sexuální hračky, která se specializuje na interaktivní sexuální hračky. Lush je výběrová sexuální hračka určená speciálně pro ženy na webce, které chtějí nabízet interaktivní show. The Lush (spolu s dalšími sexuálními hračkami od Lovense) se integrují a synchronizují přímo s předními světovými portály s webkamerami. Modelky jsou schopné konfigurovat intenzitu hračky a také nastavit různé úrovně vibrací na zvolené příhozy tokenů. Zde jsou všechny podrobnosti o modelu Lovense Lush pro modelky na živé webové kameře.

Lovense Lush Doporučené / Specifikace:

  • 2,5–3 hodiny nepřetržitého používání
  • Materiály bezpečné pro tělo
  • Komplet vodotěsné
  • Bezdrátové připojení
  • dobíjení přes USB
  • 1-letá záruka

Webové stránky, které fungují s Lovense Lush:

StránkaSimilarWebAlexaVýplataVíce informací
1. Chaturbate531445¢ / tokenChaturbate
2. BongaCams35510880%*BongaCams

Spojení Lovense Lush s vaším webem pro webku

Připojení Lovense Lush k vašemu portálu kde děláte webku je poměrně jednoduchý proces. Zahrnuje aplikaci Lovense Connect a plugin prohlížeče Lovense. Jakmile jsou tyto dvě věci nakonfigurovány, mohou modelky konfigurovat své úrovně vibrací. Modely mají kontrolu nad tím, do jaké úrovně intenzity bude hračka vibrovat, jak dlouho a jaký rozsah vibrací spouští daný styl příhozů. Pokyny pro synchronizaci hračky s vaším webem s webkami najdete kliknutím na níže uvedený odkaz.

Další informace: Synchronizace Lovense Lush na Webkamerové Portály

Interakční show Lovense Lush Camming

Jakmile je Lovense Lush propojen s portálem, může model začít přijímat příhozy na vibračních show. Seznam kompatibilních sítí naleznete v horní části této stránky. Interaktivní show jsou populární i ziskové. U interaktivních přehlídek musí uživatelé / diváci přihazovat, aby Lovense Lush vibroval. Je to spousta malých příhozů, ale ty rychle generují stálé příjmy! Většina webů s webkamerami bude mít buď interaktivní sekci, nebo interaktivní odznaky, což členům usnadní hledání modelky s těmito interaktivními sexuálními hračkami Lovense.

Lovense Lush History

2015: Lush Uvedeno na trh – První generace kuličkových vibrátorů Lush byla po představení v roce 2015 hitem. Toto rozkošné, malé milostné vajíčko bylo neuvěřitelně tiché, ale byla v něm ukryta až čtyřnásobná síly podobných hraček. Rovněž se dostalo na titulní stránky díky tomu, že bylo prvním vibrátorem ovládaným prostřednictvím Apple Watch. Není divu, že předobjednávky společnosti Lush prolomily hranici 100 000 USD a celkem se prodalo přes 300 000 kusů.

2018: Představeno Lush 2– Navzdory úspěchu se vývoj Lovense nezastavil. V roce 2018 se nejnovější verze tohoto dálkově ovládaného milostného vajíčka dočkala působivého liftingu. Lovense se inspiroval zpětnou vazbou od zákazníků a uvedl změny, které mnozí z vás chtěli…