Lovense

Lovense

Lovense sexuální pomůcky a hračky – informace pro modely na webkameře

Lovense je oblíbeným výrobcem interaktivních sexuálních hraček. Tyto hračky lze použít pro interaktivní webkamerové show. Interaktivní přehlídky „Příhoz na Vibrace“ jsou velmi populární a ziskové. Zde jsou všechny informace o interaktivních sexuálních hračkách Lovense a o tom, jak je mohou modelky začlenit do svých online show.

Lovense Interaktivní Sexuální Pomůcky

Zde je seznam sexuálních hraček od společnosti Lovense

Lovense Lush

Lovense Lush

Lovense Lush je tzv vlajkovou lodí a tento produkt je zdaleka jednou z nejvýnosnějších hraček pro žívá vystoupení Tip to Vibe. Lush má být vložen do pochvy, kde bude spočívat na bodu g, přičemž ven visí anténka. Ke komunikaci se zařízením je nutná právě tato antékna. Lush pak lze synchronizovat na jeden portálu s webkamerami pomocí mobilní nebo desktopové aplikace.

Více o: Lovense Lush – Interaktivní erotická hračka

Lovense Nora

Lovense Nora

Lovense Nora originální bluetooth „Rabbit“ vibrátor. Nora je 100% chráněná proti stříkající vodě, vyrobená z materiálu bezpečného pro tělo a dodává se s několika úrovněmi nastavení vibrací. Nora je výsledkem několika let vývoje a sexuální hračka je v současné době už 5. generací. Lovense Nora lze synchronizovat s webkamerou a tudíž může vibrovat na základě příhozu na tomto webu.

Lovense Hush

Lovense Hush

Lovense Hush je interaktivní anální kolík. Hush lze synchronizovat s jakýmkoli webem kompatibilním s Lovense pro interaktivní anální show. Lovense Hush je perfektní hračka jak pro dívky, tak pro muže na webkameře (camboys). Mnoho mužů vám řekne, že Hush je pro ně velmi výnosný. Zde jsou všechny podrobnosti o Lovense Hush a o tom, jak synchronizovat hračku s portály s webkamerami, které Hush podporují.

Více o: Lovense Hush: Interaktivní anální kolík

Lovense Edge

Lovense Edge

Lovense Edge je první nastavitelná masážní pomůcka prostaty na světě, který má dvojité vibrátory a je 100% vodotěsný. Lovense Edge lze také synchronizovat s portálem webkamer přes bluetooth a mohou ho použít muži na webkameře. Po synchronizaci s portálem bude Lovense Edge komunikovat s jakýmikoli příhozy od diváků s různou intenzitou vibrací.

Lovense Ambi

Lovense Ambi

Lovense Ambi je vibrátor ve tvaru „Bullet – Střely“. Ve většině pozic je neuvěřitelně těžké udržet kuličkový vibrátor na správném místě. Musíte otočit ruku a pohyb to ztěžuje. Křivky Ambi doplňují vaše křivky a pomáhají vám tak udržovat vibrátor na správném místě.

Lovense Osci

Lovense Osci

Lovense Osci je oscilační vibrátor. Místo vibrací jako jiné tradiční hračky se jeho patentovaný motor pohybuje dovnitř a ven a poskytuje jedinečnou a silnou stimulaci. Osci lze také připojit přes bluetooth a synchronizovat s webovým serverem pro interakci s přijatými dýšky.

Lovense Domi

Lovense Domi

Lovense Domi je silný hůlkový vibrátor. Přestože je Lovense o polovinu menší než většina ostatních konkurentů, díky jedinečné technologii duální rotující hlavy Lovense může být Domi výkonný i bez velikosti a kabelů!

Lovense Max 2

Lovense Max 2: Masturbátor pro muže

Lovense má také mužské pomůcky. Ačkoliv Max 2 není nejlepší hračka pro modely na webkameře, určitě stojí za zmínku. To platí zejména proto, že Max 2 je jednou z interaktivních sexuálních hraček, které mohou členové webkamerového portálu a klipového webu použít pro interaktivní představení nebo klipy. Max 2 se také může synchronizovat s Norou nebo jiným Max / Max 2 a hračky budou vzájemně reagovat na pohyby.

Modely na webkameře: Používejte hračky Lovense na portálech s webkami!

Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět, abyste mohli propojit své sexuální hračky Lovense se svým webkamerovým webem a nabízet interaktivní show s příhozem na vibrace!

Lovense Connect App (Připojení na portál s webkamerami)

Hračky se ovládají pomocí aplikace Lovense Connect. Pro camgirls, které chtějí synchronizovat hračky s webovou kamerou, je také nutné rozšíření prohlížeče / procházení Lovense. Jakmile je prohlížeč synchronizován s aplikací, mohou si modely z rozbalovací nabídky vybrat své webkamerové portály a zvolit úrovně špičky (max úrovně) / vibrací.

Přehlídky Tip To Vibe jsou populární a ziskové

Přehlídky typu Tip to Vibe (příhozy pro vibrace) způsobily revoluci ve webkamerovém světě. Zákazníci milují možnost ovládat orgasmy modelu na webce! Určitě jsou mnohem populárnější na webech založených na tokenech, i když je lze použít během soukromých show na soukromých webech a dokonce i na Skype show! Ačkoli jsou všechny příhozy mikro-tipy, tak rychlé tempo, se kterým přicházejí, přispívá k velkým ziskům! Mnoho webů má speciální sekce pouze pro modely s interaktivními hračkami a některé weby dokonce přidávají odznaky do profilových fotografií modelů nabízejících interaktivní show.

Pokyny: Připojte hračky Lovense k webovým kamerám

Níže uvádíme podrobný postup nastavení aplikace Lovense Connect do vašeho webového serveru. Existují pokyny k synchronizaci zařízení pro všechny operační systémy.

Smartphone / Tablet + Windows PC

 1. Stáhněte a nainstalujte si aplikaci z obchodu s aplikacemi (Android nebo iOS).
 2. Zkontrolujte, zda je zapnuto připojení Wi-Fi a Bluetooth.
 3. Otevřete Lovense Connect.
 4. Přejděte na „Přidat hračky“.
 5. Jakmile je vaše hračka nalezena, klikněte na „Klikněte, když je hotovo“.
 6. Budete si muset nainstalovat prohlížeč / plugin prohlížeče Lovense. na vašem PC. POZNÁMKA: Protože je software nový, je obvykle označen antivirovým softwarem, i když je bezpečný. Možná budete muset dočasně deaktivovat ochranný software.
 7. Prohlížeč si můžete stáhnout zde.
 8. Po stažení spusťte soubor .exe.
 9. Pokud váš počítač zobrazí varování, spusťte instalaci softwaru stejně.
 10. Po instalaci spusťte prohlížeč.
 11. Nyní musíme nastavit rozšíření. Klikněte na ikonu rozšíření v pravém horním rohu.
 12. Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla Lovense.
 13. Spustí se průvodce nastavením. Pokud jste si nainstalovali aplikaci a připojili svou hračku, klikněte na tlačítko Lovense Connect pro iOS / Android .
 14. Prohlížeč vygeneruje QR kód. Pomocí aplikace Lovense Connect naskenujte QR kód. Zkontrolujte, zda jste také připojeni ke stejné internetové síti v telefonu a počítači. Skener QR kódů najdete na kartě Účty v aplikaci pro chytrý telefon.
 15. Po úspěšném spárování se obrazovka prohlížeče přesměruje a budete moci vybrat vaše weby kde provozujete webkam show.
 16. Jakmile je web vybrán, můžete nakonfigurovat nastavení příhozů na vibrace. Můžete určit různé úrovně a jak dlouho bude hračka vibrovat.

Lovense Bluetooth Adapter + Windows PC

 1. Připojte svou hračku k aplikaci Lovense Connect.
 2. Připojte adaptér Bluetooth Lovense k portu USB.
 3. Zkontrolujte, zda má počítač stabilní připojení k internetu.
 4. Otevřete počítačový program Lovense Connect.
 5. Klikněte na „Přidat hračky“ a synchronizujte program s vaší hračkou Lovense.
 6. Budete si muset nainstalovat Lovense prohlížeč / plugin prohlížeče na vašem PC. POZNÁMKA: Protože je software nový, je obvykle označen antivirovým softwarem, i když je bezpečný. Možná budete muset dočasně deaktivovat ochranný software.
 7. Prohlížeč si můžete stáhnout zde.
 8. Po stažení spusťte soubor .exe.
 9. Pokud váš počítač zobrazí varování, spusťte instalaci softwaru stejně.
 10. Po instalaci spusťte prohlížeč.
 11. Nyní musíme nastavit rozšíření. Klikněte na ikonu rozšíření v pravém horním rohu.
 12. Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla Lovense.
 13. Klikněte na tlačítko „Lovense Connect For Windows“.
 14. Jakmile se program připojí k USB, přesměruje se obrazovka prohlížeče a budete moci vybrat svůj web kde provozujete webkameru.
 15. Jakmile je web, můžete nakonfigurovat tip nastavení vibrací. Můžete určit různé úrovně a jak dlouho bude hračka vibrovat.

Počítač MAC / Apple:

 1. Stáhněte a nainstalujte si aplikaci Lovense.
 2. Pokud se váš počítač zobrazí a dojde k chybě, budete muset nastavit nastavení zabezpečení, aby bylo možné aplikace stahovat odkudkoli.
 3. Spusťte aplikaci.
 4. Zkontrolujte, zda je zapnuto připojení Wi-Fi a Bluetooth, poté klikněte na „Přidat Toys ”.
 5. Na svůj MAC budete muset nainstalovat prohlížeč / plugin Lovense. & Nbsp; POZNÁMKA: & nbsp; Protože je software nový, obvykle je označen anti -virový software, i když je bezpečný. Možná budete muset dočasně deaktivovat svůj ochranný software.
 6. Můžete si stáhnout prohlížeč & nbsp; zde .
 7. Po stažení spusťte soubor .dmg.
 8. Pro streamování videa budete muset nainstalovat také Adobe Flash Player. < / li>
 9. Po instalaci spusťte prohlížeč.
 10. Nyní musíme nastavit rozšíření. Klikněte na ikonu rozšíření v pravém horním rohu.
 11. Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla Lovense.
 12. Klikněte na tlačítko „Lovense Connect For MAC“.
 13. Jakmile se načte, obrazovka prohlížeče se přesměruje a vy budete moci vybrat své webové stránky kde děláte show.
 14. Jakmile je portál s webkamerami zvolen, můžete nakonfigurovat nastavení příhozů na vibrace. Můžete určit různé úrovně vibrování a jak dlouho bude hračka vibrovat.

Ruční přidání rozšíření do prohlížeče Firefox:

 1. Před instalací rozšíření prohlížeče možná budete muset deaktivovat blokování reklam a antivirový software.
 2. Dále si budete muset stáhnout rozšíření. & nbsp; Můžete si stáhnout prohlížeč rozšíření & nbsp; zde .
 3. Stažení přijde jako zip soubor, který bude muset být extrahován. Extrahujte soubor zip.
 4. V souboru zip bude soubor xpi. otevřete Firefox a přetáhněte soubor xpi do Firefoxu a otevřete jej na nové kartě, poté klikněte na „Přidat“.
 5. Klikněte na ikonu rozšíření v pravém horním rohu a přihlaste se pomocí Lovense uživatelské jméno a heslo.
 6. Po načtení se obrazovka prohlížeče přesměruje a budete moci vybrat stránky kde účinkujete.
 7. Po výběru webové stránky pro kameru Jsem schopen nakonfigurovat nastavení hrotu na vibrace. Můžete určit různé úrovně a jak dlouho bude hračka vibrovat.

Ruční přidání rozšíření do prohlížeče Chrome:

 1. Před instalací rozšíření prohlížeče možná budete muset deaktivovat blokování reklam a antivirový software.
 2. Dále si budete muset stáhnout rozšíření. Můžete si stáhnout prohlížeč rozšíření zde.
 3. Stažení přijde jako zip soubor, který bude muset být extrahován. Rozbalte soubor ZIP.
 4. V prohlížeči Google Chrome přejděte na „Rozšíření“. Udělejte to tak, že přejdete do nastavení a v části „Další nástroje“ najdete rozšíření.
 5. Povolit režim pro vývojáře.
 6. Klikněte na „Načíst rozbalené“ a vyhledejte soubor, který byl rozbalen. < / li>
 7. Bylo přidáno rozšíření Lovense. Nyní zkontrolujte, zda je povoleno.
 8. Klikněte na ikonu rozšíření v pravém horním rohu a přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla Lovense.
 9. Po načtení se obrazovka prohlížeče přesměruje a vy Budu moci vybrat váš web kde jste registrováni pro provozování webkam show.
 10. Jakmile je web vybrán, můžete nakonfigurovat nastavení příhotů na vibrace. Můžete určit různé úrovně a jak dlouho bude hračka vibrovat.

Další tipy a triky Lovense Connect

Zde je několik dalších cenných tipů a triků pro aplikaci Lovense Connect:

Nepoužívejte pouzdro na chytrý telefon: Pouzdro / obal chytrého telefonu může snížit signál mezi telefonem a hračkou. Chcete-li dosáhnout co nejsilnějšího připojení, vyjměte telefon z pouzdra.

Namiřte telefon na hračku: Nasměrování telefonu na hračku místo vám pomůže získat co nejsilnější signál.

Zavřete aplikaci Lovense Remote: Při spuštění aplikace Lovense Connect zavřete aplikaci Lovense Remote. Budete muset vynutit ukončení aplikace, aby neběžela na pozadí.