Manyvids MV Tube

ManyVids MV Tube

ManyVids MV Tube: Etický web pro dospělé

Populární web klipů ManyVids oznámila novou funkci pro své stránky; MV trubice. MV Tube je bezplatná platforma trubek zabudovaná přímo do ManyVids. ManyVids inzeruje jako „web etických trubek“, který nezískává zisk z pirátského obsahu. MV Tube poskytuje zvýšenou expozici vůči MV Stars a nabízí také placená zobrazení a placené stahování. Zde jsou všechny podrobnosti.

MV Tube bude obsahovat bezplatný videoobsah

MV Tube bude na webu zobrazovat bezplatný videoobsah od MV Stars. Při nahrávání budou mít modely možnost zahrnout jej do MV Tube nastavením ceny zdarma. Všechna videa, která již byla nahrána jako freebie obsah, byla automaticky přidána do MV Tube.

MV Tube platí CPM 0,67 $

MV Tube platí CPM 67 centů. To znamená, že za každých tisíc zhlédnutí modely dostanou 67 centů. Na rozdíl od jiných webů, které vycházejí ze sdílení reklam ze současných nabídek, je ManyVids zcela statický, tedy předvídatelnější a nebude kolísat. Ačkoli ManyVids nabízí podobnou CPM jako jiné stránky s elektronkami, obsah bude stále bez reklam. 67 centů CPM vychází z vlastních příjmů ManyVids.

Vydělávejte peníze z placeného stahování

Kromě placených zobrazení je také možné nový MV Tube zpeněžit také prostřednictvím placeného stahování. Při nahrávání obsahu do MV Tube mohou modely určit, zda budou videa k dispozici pouze ke stažení nebo bezplatnému streamování. Pokud MV Stars zvolí možnost stahování, mohou určit, zda budou videa ke stažení zdarma nebo za poplatek. Toto je další způsob, jak přímo zpeněžit novou platformu trubek.

ManyVids slibuje etickou trubku bez pirátů

ManyVids označuje nový podnik jako „Ethical Tube Site“. Zatímco jiné stránky s trubicemi sledují pirátský model ke zpeněžení obsahu jiných lidí, MV Tube bude bez pirátů a bez všech otravných reklam. & Nbsp; Všechna videa nahraná do MV Tube jsou výhradně prováděna společností MV Stars.

Použití MV Tube pro zvýšenou expozici

MV Stars mohou použít MV Tube ke zvýšení expozice na webu. ManyVids podporuje bezplatný obsah upoutávky, pokud chcete pouze použít novou funkci trubice pro obsah upoutávky / promo. MV Tube také předvede trendy videa, hvězdy a kategorie. ManyVids také nastavil nový twitterový popisovač speciálně pro MV Tube.

Jak nahrávat do MV Tube

Přidávání videí do aplikace MV Tube je jednoduché. Při nahrávání klipu stačí, aby si MV Star vybrala možnost & nbsp; Zdarma & nbsp ;. když je nahraný klip označen jako volný, automaticky se zobrazí na MV Tube. Pokud jste v minulosti nabízeli bezplatný videoobsah, byly tyto klipy automaticky přidány do aplikace MV Tube.

Podporovány všechny různé typy videa

Máte plnou kontrolu nad nahráním nebo nenahráním bezplatných videí podle svého výběru do aplikace MV Tube. Vítány jsou všechny různé typy videí: náhledy videí nebo celá videa, jedno z vašich videí na YouTube, rozhovory, záběry ze zákulisí, sexy snímky, seznam pokračuje!

Značkové stránky sledování videa

Stránky sledování videa MV Tube jsou zaměřeny na umělce, který obsah nahrál. Seznam klipů MV Star bude viditelný na postranním panelu a na všech stránkách sledování videa je zahrnuto tlačítko & nbsp; Make It Rain & nbsp;.

Trubka MV nemá vliv na skóre MV / hodnocení MV

Pokud vás zajímá, jestli budete muset začít nahrávat obsah do MV Tube, abyste si udrželi nebo zvýšili své hodnocení, nebude tomu tak! Pohledy v MV Tube mají nulový dopad na hodnocení modelů nebo klipů v rámci ManyVids. Vaše skóre MV nebo hodnocení MV nebude ovlivněno žádným aspektem MV Tube. Poznámka: Získání zvýšené expozice, která povede ke zvýšení prodeje klipů, prodeje položek v obchodě nebo jiných interakcí, bude mít dopad na hodnocení.

Více informací na ManyVids

Máte zájem stát se hvězdou MV? Můžete se zaregistrovat zde nebo se dozvíte více o síti kontrolou níže uvedeného odkazu. ManyVids je přední web klipů s dobrým platem, funkcemi a provozem. Kromě klipů mohou modelky vydělávat peníze také na vačkách, sexu po telefonu a prostřednictvím položek na zakázku, které lze použít k prodeji široké škály služeb. Společnost MV Stars může také využít nově spuštěné aplikace MV Tube k propagaci.

Další informace: Prodej videí a služeb pro dospělé na ManyVids