Manyvids – největší prodejce klipů pro dospělé

ManyVids

ManyVids: Přední web s klipy / Trh pro dospělé

ManyVids je jeden z největších webů s klipy se spoustou skvělých funkcí. Mají jedno z nejvyšších procent v odvětví a jedny z nejkvalitnějších globálních přenosů. Všechna pohlaví jsou vítána a na platformě existuje spousta způsobů, jak vydělat peníze. Kromě prodeje klipů pro dospělé mohou modely dostávat výplaty také za telefonní sex, předplatné z fanklubů a za prodej vlastních položek v obchodě, který lze použít k prodeji téměř čehokoli. Zde jsou všechny informace o ManyVids.

Informace ManyVids:

 • Služby: klipy, livechat na webkameře, fankluby
 • pohlaví: žena, muž, transsexuál, Páry
 • Geoblokování: Ano
 • Procento výdělku: 60% -80%
 • Minimální výplata: 50 $
 • Časový plán výplat: 1. a 16. v měsíci
 • Způsoby výplat: Šek, ACH, Převod, Paxum, Cosmo, Entropay
 • Vrácené platby: Pokryty
 • DMCA Služby: Ano
 • Partnerský program: Ano
 • Účty pro Studia: Ano

Obsah:

 • Co je potřeba pro začátek
 • Kolik si model vydělá
 • Nový odznak Cummer
 • Prodej videí
 • MV Live
 • Sex po telefonu
 • MV Crush
 • Vlastní položky obchodu
 • Placené soutěže
 • Program doporučení
 • Producenti / Studioa
 • Registrace pro ManyVids

Co je požadováno, abyste mohli začít s ManyVids? Jediným skutečným požadavkem pro začátek je, že vám musí být osmnáct a více let. Při přihlašování na web budete muset poskytnout digitální kopii průkazu totožnosti s fotografií. Toto je pouze pro účely ověření věku a je to něco, co musí dělat každá síť pro dospělé. Vaše osobní údaje jsou vždy uchovávány jako soukromé a zabezpečené. U klipů budete také potřebovat obsah k prodeji nebo veškeré potřebné vybavení k jeho výrobě. Čím kvalitnější zařízení, tím lepší a kvalitnější produkce a potencionálně lepší ohodnocení. Pamatujte, že v postupem času můžete vždy upgradovat. Spousta modelů začíná s HD webovou kamerou nebo chytrým telefonem. Vysoce kvalitní fotoaparát, mikrofon a osvětlovací systém však stojí za to mít co nejdříve.

Budete chtít, aby vše mělo „Odznak nováčka“ (vysvětleno níže) – to znamená pouze profilovou fotku a konkrétní počet profilových fotografií a položek k prodeji. Odznak Nováčci je vysvětlen dále v tomto článku.

ManyVids přijímá ženy, muže, páry a transsexuály

Na ManyVids je místo pro každého. ManyVids přijímá ženy, muže, páry a transsexuály. K dispozici jsou také studiové účty. To vám umožní představit obsah s jinými modely, které máte právo prodávat. Takže bez ohledu na vaše pohlaví a bez ohledu na to, s kým hrajete, váš obsah je na ManyVids vítán.

Kolik peněz vydělají modely ManyVids?

ManyVids vyplácí svým modelům 60% až 80% všech zisků.

Modely vydělávají 80%: Tipy a dýška, předplatné MV Crush a vlastní požadavky na obsah.

Modely vydělají 60%: Všechno ostatní, mimo MV Live (funkce živých kamer), které běží na tokenovém systému, je výplata proto trochu odlišná.

Můžete si nastavit své vlastní sazby za všechno. Kolik peněz mohou modely vydělat na ManyVids se tedy drasticky liší. Potenciál výdělku je dobrý, ale vše je založeno na vašem výkonu. Získáte z toho tolik, kolik do toho dáte. K dispozici je také široká škála služeb, kterou může společnost MV Stars nabídnout. Zatímco některé weby s klipy nabízejí pouze prodej klipů, ManyVids nabízí širokou škálu způsobů, jak vydělat.

Jak a kdy dostávají prodejci ManyVids výplaty?

Prodejci ManyVids jsou placeni 1. a 16. každý měsíc. S každou metodou platby jsou spojeny různé poplatky za výběr. Tady jsou všechny způsoby, jak přijímat výplaty a minimální platby za každou z nich:

 • Šek (USA): 100 $
 • ACH (USA): 50 $
 • Paxum:
 • Cosmic pay: 50 $
 • Entropay: 50 $

Jak získat nový odznak Cummer

Jako nový model ManyVids budete chtít získat nový odznak Cummer. Vše potřebné k získání odznaku, je to co byste měli udělat, jen abyste byli na ManyVids úspěšnější. Zde je také několik výhod pro to, abyste byli novým Cummerem. Je požadováno toto:

 • Profilový obrázek
 • Minimálně 3 vid
 • Minimálně 5 obrázků

Toto jsou také požadavky na to, aby bylo možné vás na webu dohledat. Bez splnění tohoto minima vás lidé jen těžko najdou. New Cummers se také objevují v sekci nových modelů a každý měsíc vybírají New Cummers, aby se zobrazovali v blogu ManyVids, na sociálních médiích a na dalších místech. Toto je úžasné pro vaši viditelnost, zejména pro nové modely! Nový odznak Cummer trvá 30 dní!

Vydělávejte peníze nabízením těchto služeb

Ačkoli ManyVids je primárně obchod s videoklipy, existuje řada způsobů, jak může model na MV Stars vydělat peníze. Mnoho služeb je zabudováno přímo do platformy. K dispozici jsou také položky vlastního obchodu, které lze použít k prodeji téměř čehokoli (pokud je v souladu s podmínkami ManyVids a místními zákony!)

Vydělávejte peníze prodejem klipů pro dospělé

ManyVids je primárně úložiště klipů. Můžete si vydělat peníze nahráváním a prodejem obsahu pro dospělé. Jednoduše nahrajte klip, nastavte cenu a popis a můžete začít! Vaše video bude nyní přidáno do vašeho profilu a bude možné ho objevit pomocí vyhledávací funkce ManyVids. ManyVids zpracovává veškeré zpracování plateb a doručování obsahu. Abyste mohli prodávat video, nemusíte být ani online!

Vlastní obsah

ManyVids podporuje vlastní obsah. Prodej vlastního obsahu je z mnoha důvodů velmi výnosný. Za prvé je vlastní obsah vytvořený za výrazně vyšší cenu než předem nahraný klip. Za kolik ho budete nabízet je zcela na vás. Většina modelů má základní poplatek plus sazbu za minutu. Mohou existovat i další značky, zvláště pokud je třeba získat nové hračky nebo rekvizity.

Na vlastním obsahu je nejlepší to, že jej lze poté prodat jako předem nahraný klip. Mnoho modelů má své nejprodávanější vida tvořené ze starých záznamů show. Někteří zákazníci možná budou chtít ponechat vlastní objednávku 100% exkluzivní pro ně (tak aby nebyl obsah nabídnut už nikomu jinému). V takovém případě se doporučuje, abyste na video umístili značku (vodoznak), aby zůstala exkluzivní. Pak může mít taková nahrávka cenu i několika set dolarů.

ManyVids vyplácí 80% za váš vlastní prodej obsahu, což je jedna z nejvyšších sazeb v oboru.

Telefonické sexuální služby

ManyVids podporuje telefonní sexuální služby. Vezměte prosím na vědomí: ManyVids nemaskuje čísla ani nešifruje hovory. Pokud používáte tuto funkci, budete si muset poskytnout svůj vlastní telefon. Z důvodu ochrany osobních údajů se doporučuje používat telefon s jinou předvolbou. Je-li tato funkce povolena, na profilu MV Star se zobrazí ikona sexu v telefonu. Funkce sex po telefonu podporuje možnost nastavovat různé cenové úrovně.

MV Crush: Extra placené / předplacené služby

MV Crush je funkce založená na předplatném dostupným na ManyVids. Jedná se o nejlépe platící službu na webu a modely vydělávají 80% místo 60%. S MV Crush se k vám zákazníci předem přihlásí. Jakmile se přihlásí k odběru, budou moci přijímat textový, fotografický a video obsah, který jim pošlete. Protože můžete odesílat zprávy svým odběratelům, může to fungovat také jako cenný marketingový nástroj.

Vlastní obchody / prodej dalších služeb pro dospělé

Máte k prodeji něco jiného než videa? K dispozici je sekce „Obchod“ profilů, kde se modelům umožňuje prodávat cokoli jiného, ​​na co se nevztahuje na ManyVids. Mohou to být kalhotky a spodní prádlo, dilda a jiné sexuální hračky, podepsané obrázky, uživatelská jména Kik a Snapchat nebo cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete. Fotografie níže ukazuje některé z věcí, které modely na ManyVids nabízejí prostřednictvím svých vlastních obchodů.

ManyVids Obchod s erotikou

MV Live – živé webové kamery

MV Live je funkce livechat kamer ManyVids. MV Stars vydělávají 7 centů za token na MV Live. Jsou podporovány soukromé i veřejné přehlídky a ManyVids také nabízí nástroje, jako je odpočítávání tipů / dýšek. Po spuštění se modely ManyVids objeví ve speciální části webu. Při streamování mohou modely také předvést svůj obsah a ukládat nahrávky do své stránky sledování MV Live. MV Live je stále relativně mladou součástí webu a ManyVids plánuje v budoucnu rozvinutí ještě více funkcí.

Další informace: MV Live – Livechat webkamera ManyVids

Vydělávejte peníze v soutěžích

ManyVids také pořádá pravidelné soutěže. Jejich série #WinningWednesday se obvykle odehrávají každý týden (pokud se neděje něco velkého). Existují také delší, větší soutěže, které se občas vyvěsí. Nejlepší část na účasti v těchto soutěžích? Získáte procento příjmů generovaných z jakýchkoli placených hlasů, které vaši fanoušci odešlou! To znamená, že dostáváte zaplaceno bez ohledu na to, zda vyhrajete nebo prohrajete. Účast v soutěžích vás také zvýrazní prostřednictvím stránky soutěže.

Více funkcí ManyVids:

Ochrana DMCA: Ochrana proti pirátství

ManyVids uzavřela partnerství se společností DMCA Force za účelem poskytování protipirátských služeb. Společnost DMCA Force bude aktivně monitorovat internet kvůli obsahu, který byl odcizen a nahrán na stránky s tube videi nebo na jiné stránky. Když je objeven ukradený obsah, DMCA Force udělá vše, co je v jejich silách, aby obsah odstranil. To zahrnuje odstranění z vyhledávačů a dalších míst, kde by mohl být obsah objeven. Zabránění lidem v krádeži vašeho obsahu maximalizujete vaše zisky.

Producentské / Studiové účty ManyVids

ManyVids také umožňuje účty producentů a studií. Jsou ideální pro lidi, kteří produkují obsah, který se vyznačuje širokou škálou účinkujících. S účtem MV Star (jednotlivé modely) můžete stále nahrávat klipy, ve kterých vystupujete s jinými lidmi (musí být také ověřeny podle věku), ale nemůžete nahrávat a prodávat klipy, ve kterých nejsou jiní lidé. S producentským účtem ManyVids můžete.

MV Revshare: Vydělávejte peníze odkazováním na jiné modely

ManyVids má také to, co nazývají MV Revshare. To je program doporučení, kde MV Stars může vydělat peníze doporučením jiných modelů. MV Revshare je skvělý způsob, jak vydělat peníze navíc propagací jednoho z předních klipů. Za každý uvedený nový model získáte 5% z toho, co vydělají na konkrétním příjmu (například MV Crush a soutěže se nepočítají). Toto je celoživotní sdílení výnosů. Jakmile se zaregistrujete do ManyVids, obdržíte speciální odkaz, který sleduje nové modely nebo studia, která doporučujete.

MV Tube: Stránka s tube videi pro dospělé / Placené stahování

ManyVids má na svém webu zabudovanou také svoji vlastní funkcionalitu. MV Tube se však liší od jiných webů s tube videi. Obsahuje pouze obsah nahraný MV Stars a producenty. Neexistuje žádné nahrávání pirátského obsahu od uživatelů. S obsahem se také nezobrazují žádné reklamy. Je to skvělý způsob, jak dosáhnout větší expozice prostřednictvím promo náhledů a ukázkových klipů.

ManyVids nabízí MV Stars několik různých příležitostí, jak vydělat prostřednictvím MV Tube. Jakýkoli obsah nahraný do MV Tube vydělá 60 centů za každých tisíc zhlédnutí. I když se to nezdá moc, je to srovnatelné s ostatními webovými stránkami. Modely ManyVids budou také moci účtovat poplatky za stahování. Účinkující budou také označeni značkou MV Star.

Další informace: MV Tube stránka s videi pro dospělé od ManyVids

Začněte vydělávat peníze na ManyVids

Jste připraveni začít jako hvězda MV? Registrujte se ještě dnes! ManyVids je přední web s klipy s vysokým procentem zisku a spoustou skvělých funkcí. Všechna pohlaví jsou vítána a modely mohou vydělávat peníze nabízením široké škály služeb. Kromě prodeje obsahu vydělávejte peníze také na vlastním obsahu, sexu po telefonu a ve vlastním obchodu se zbožím, kde můžete prodávat téměř vše. Navíc nabízí spoustu dalších skvělých funkcí, jako jsou pravidelné soutěže, MV Crush, MV Takeover a další. Uzavřete partnerství s předním světovým webem s klipy a začněte vydělávat peníze z jejich široké škály služeb.