Rozšíření webkamery (multistreaming)

Camming

Buďte online na více webech současně pomocí programu rozdělením kamer

“Cam splitting” je software, který vám umožňuje přenášet váš obraz z webky na více webů zároveň. Rozdělení webky se často používá na novějších webech. Je to dáno tím, že tyto weby dosud nemají dostatek návštěvnosti, proto se modely takzvaně duplikují / rozšíří a budou i nadále fungovat na ostatních webech. Software pro rozdělování webky může doprovázet i některé další akce, například vodoznak. Zde je seznam softwaru pro rozšíření kamer a také některé weby, které umožňují rozdělení kamer.

Seznam Cam Splitters

Zde je několik dostupných “rozšiřovačů” webky, ze kterých si můžete vybrat:

ManyCams – ManyCams je velmi populární rozšiřovač používaný modely na webce. Kromě vysílání na více webech mohou uživatelé ManyCams také označit svůj obsah vodoznakem a přidat do vysílání spoustu efektů. Je zdarma a prémiové rozšíření je k dispozici.

SplitCam – bezplatný software, který umožňuje vysílání na více webů. Zahrnuje efekty webové kamery, přiblížení na konkrétní oblasti a další.

SPLTStream – software pro rozdělování kamery nabitý dalšími funkcemi, včetně interaktivní integrace hraček Lovense, přihazování a správy chatu / uživatelů.
Přečtěte si více: SPLTstream: Software pro rozšíření kamery při vysílání na webce

Streamster – Streamster je software pro rozdělení webových kamer, který používá cloudové rozhraní k „opětovnému streamování“ vašeho vysílání na mnoho podporovaných webových stránek pro dospělé. Proces rozdělení videa probíhá na serverech Streamsters, nikoli u vás, což pomáhá snížit dopad rozdělení streamování na váš počítač. Streamster je kompatibilní s dlouhým seznamem stránek pro dospělé, včetně Chaturbate, MyFreeCams, StripChat, BongaCams, Cam4, Streamate, Flirt4Free a dalších!
Přečtěte si více: Streamster: cloudové streamování RTMP.

VerySoft – VerySoft je softwarová společnost nabízející několik řešení pro rozdělení webky. Ceny se pohybují od 19,95 USD do 39,95 USD.

WebcamMax – dostupná bezplatná a prémiová verze. K odstranění vodoznaku WebcamMax je vyžadována prémiová verze. K dispozici je spousta dalších funkcí krom rozdělení.

SoftService – SoftService je společnost se zkušenostmi s vytvářením webkamerového softwaru, který používají stránky pro webky pro dospělé. Mají také svůj vlastní software pro rozdělení webky, vytvořený speciálně pro modely. Cena je 29,95 $

Seznam webů pro webkamery, které umožňují rozšíření webky


Rozdělení na více webů vyžaduje rychlejší internetové připojení

Je důležité si uvědomit, že rozdělení na více webů konzumuje vyšší objem dat než standartní připojení jen na jednom webu. Pokud máte velkou rychlost internetu, pravděpodobně to není problém. Pokud nemáte příliš rychlý internet, možná bude potřeba zajistit, aby vás rozšiřování webkamery nezpomalovalo při vysílání. Možná budete tak chtít snížit počet webů, na které současně vysíláte.


Vysílání na více webech a pohotovostní plánování

Další výhodou rozdělení je to, že máte aktivní profil na více webech. Existovaly webové stránky, které v minulosti měly technické problémy. To ovlivňuje tržby všech modelů. Některé z těchto webů se natolik zhoršily, až vystupující web opustili. Pokud máte ověřený profil pouze na jednom webkovém portálu, budete muset projít celým procesem ověření věku, než budete moci vůbec začít vysílat. Pokud již vystupujete na více webech, máte tudíž několik profilů, které jsou okamžitě připraveny k použití.

Průvodce, jak se stát modelem na webce

Máte zájem dozvědět se více o tom, jak se stát modelem na webce? Máme komplexního průvodce, který pokrývá vše co potřebujete vědět. Průvodce se snadno používá a obsahuje užitečné odkazy na podrobné čtení konkrétních témat, například právě tohoto, které čtete 🙂 Získejte všechny informace, které potřebujete, abyste mohli začít jako umělec / aktér v průmyslu pro dospělé. Průvodce si můžete prohlédnout kliknutím na níže uvedený odkaz.

Podrobný návod jak začít pracovat jako model/ka na webkameře