Práce na webkameře pro dospělé mužské a gay modely

Male

Hledáme Camboys – weby najímající modely mužského pohlaví na živý videochat

Pokud jste muž, který by chtěl začít na livechatu, nebo hledáte web, kde můžete prodávat svůj obsah pro dospělé, pravděpodobně jste si už všimli, že ne všechny sítě akceptují mužské modely. Některé sítě si najímají pouze ženské modely a jiné povolují pouze mužské modely, pokud jde o obsah pro muže a ženy. Pokud jste mužský model a chcete se stát živým hercem na webové kameře nebo se snažíte nabídnout jiné služby pro dospělé, jste na správném místě! Tady jsou uvedeny sítě, pro které můžete pracovat!

Live videochat sítě, které přijímají mužské účinkující

Máte zájem stát se camboyem? Zde jsou všechny weby, které přijímají mužské umělce. Můžete zjistit, které podporují sólo vystupování, hetero a nebo homosexuální show.

Portály umožňující vystoupení na webkameře pro muže:

StránkaSoloMuž / ŽenaGayVýplataČeštinaVíce informací
1. ChaturbateAnoAnoAno5¢ / tokenNEChaturbate
2. LiveJasminAnoAnoAno30-60%ANOLiveJasmin
4. BongaCamsAnoAnoAno80%*NEBongaCams

Průvodce, jak se stát camboyem

Máte zájem dozvědět se více o tom, jak začít jako camboy – muž vystupující na živé webkameře? Máme oficiálního průvodce, který obsahuje vše, co potřebujete vědět. Naučíte se všechny požadavky na vybavení, co můžete udělat pro úspěšnou a výnosnou kariéru a další. Průvodce navíc obsahuje odkazy na další čtení o konkrétních tématech. Naučte se vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít pracovat jako mužský model na živé webové kameře.

Vydělávejte peníze jako model na webkameře