Onlyfans affiliate program

OnlyFans Provizní program pro modely: 5% Provize za rok

OnlyFans je oblíbená platforma fanoušků pro dospělé. OnlyFans má také přidružený program, kde mohou správci webu vydělat 5% roční sdílení ze všech nových umělců nebo producentů uvedených na stránce. (Program byl dříve doživotní revshare, ale byl aktualizován v květnu 2020 a selhal v dědečkovi v celoživotních doporučeních.) Pokud máte návštěvnost modelu nebo producenta, OnlyFans je jednou ze sítí, které musíte propagovat. Díky velmi vysokým 80% výplatám je platforma opravdu populární a díky zbytkovému příjmu z měsíčních opakovaných plateb je šíleně zisková! Zde jsou všechny podrobnosti o affiliate programu OnlyFans.

Rychlé informace:

  • Provize: 5% Jednoroční revshare
  • Nástroje propagace: Deep-Linking
  • Frekvence výplat: Měsíčně
  • Možnosti výplaty: ACH, Paxum, ePayments, SEPA
  • Minimální výplata: $ 20-$ 100
  • Program doporučení webmastera: Ne

Získejte 5% roční sdílení

Získejte 5% jednoroční revshare na všechny nové umělce / producenty / tvůrce obsahu uvedené na OnlyFans. Vzhledem k povaze předplatného společnosti OnlyFans a zbytkovému příjmu, který buduje a zvyšuje, mohou být zisky docela lukrativní. Každý umělec, který je na platformě vysoce aktivní, by měl & nbsp; zvyšovat své měsíční výdělky neustálým získáváním nových odběratelů (při zachování současných), a to je umocněno každým novým modelem odkazovaným na web.

Platby: minimální výplaty, plán výplat a možnosti výplaty

Výplaty affiliate partnerů pouze fanoušci se provádějí měsíčně. OnlyFans nabízí více možností výplaty. Tyto možnosti se liší podle umístění modelu OnlyFans. Pobočky v USA mají možnost výplaty ACH / přímého vkladu. Zahraniční pobočky mají možnosti ePayments, Paxum a bankovního převodu. Pobočky v Evropě mají kromě elektronických peněženek také SEPA a kanadské nebo australské pobočky mají kromě elektronických peněženek a bankovních převodů také přímý vklad.

Minimální výplata je mezi 20 a 200 dolary, v závislosti na možnosti výplaty. Modely mají možnost nastavit výplaty týdně, měsíčně nebo na vyžádání.

Promo nástroje: Deep-Linking

Pro partnerský program OnlyFans neexistují žádné bannery, umělecká díla ani jiné propagační nástroje. OnlyFans však umožňuje hluboké propojení. Stačí zkopírovat a vložit parametry propojení (kód na konci odkazujícího odkazu) na konec jakékoli adresy URL OnlyFans (mimo jejich subdoménu blogu) a parametry sledování budou fungovat a soubor cookie bude zasazen.

Stránka se statistikami doporučení / výdělky

Stránka doporučení OnlyFans také poskytuje dobré statistiky o doporučeních. Je seřazen podle doporučení s nejvyššími výdělky a zobrazuje datum připojení, celkovou získanou částku a odkazy na jejich platformu. To usnadňuje identifikaci nejlépe vydělávajících osob a jejich připojení.

Jak mohou studia využívat affiliate program

Pokud provozujete studio, rozhodně zvažte použití partnerského programu OnlyFans jako dodatečného zdroje příjmů. Ačkoli neexistují „studiové účty“ v tradičním smyslu, affiliate program má pro studia stále hodnotu. Přihlášením svých modelů k OnlyFans prostřednictvím programu doporučení získáte 5% revshare ze svých příjmů. Nejlepší na tom všem je, že z výdělků modelky nebudete muset odečíst ateliér!

Další informace o OnlyFans

Jste připraveni začít propagovat OnlyFans? Zaregistrujte se ještě dnes! Proces registrace je rychlý a snadný a můžete získat začalo v mžiku. OnlyFans je přední platforma fanklubů s mnoha skvělými funkcemi. OnlyFans má vysoké procento, což je opravdu atraktivní pro umělce a producenty. Tento web je vhodný pro mobilní zařízení a podporuje mobilní nahrávání přímo z telefonu, díky čemuž je ideální pro sdílení selfie a obsahu v zákulisí. Další informace o platformě můžete získat kliknutím na níže uvedený odkaz.