Paxum – seznam portálů s webkami které podporují výplatu přes Paxum

Paxum

Sítě, které vyplácejí modely pomocí Paxum

Paxum je elektronická peněženka vhodná pro dospělé. Paxum funguje a chová se podobně jako PayPal. Na rozdíl od PayPal však dospělým entitám (webům, umělcům, producentům atd.) Nebude používání služby zakázáno. K fondům Paxum lze přistupovat prostřednictvím debetní karty nebo je lze vybrat na bankovní účet. Tady jsou weby, které podporují Paxum jako platební metodu.

Webové stránky podporující Paxum

StránkaSimilarWebAlexaVýplataVíce informací
1. Chaturbate531445¢ / tokenChaturbate
4. BongaCams35510880%*BongaCams

Jak se zaregistrovat k účtu Paxum

Vytvoření účtu Paxum je snadné. Paxum si může vytvořit kdokoli. Chcete-li tak učinit, jednoduše přejděte na domovskou stránku Paxum a zaregistrujte si osobní účet. Registrace pro obchodní účet Paxum nebo bankovní účet Paxum má mnohem náročnější proces. Než Paxum vydá debetní kartu, musíte se nechat ověřit.

Přijímání plateb ze sítí

Chcete-li přijímat platby ze sítí, ve kterých vystupujete, jednoduše zadejte e-mailovou adresu přidruženou k účtu Paxum. U většiny webů se to provádí v administrátorské oblasti účtu modelu. Některé weby mohou ke změně metody výplaty vyžadovat podporu e-mailem.

Přístup k prostředkům na vašem účtu Paxum

K fondům Paxum lze přistupovat dvěma způsoby. Můžete buď požádat o debetní kartu Paxum, nebo vybrat peníze na bankovní účet. Debetní karta funguje se chová jako každá jiná debetní karta, ale je spojena s účtem Paxum. Dříve, než je možné použít finanční prostředky, je třeba je ručně převést z hlavního účtu Paxum na debetní kartu. To se děje prostřednictvím oblasti účtu na webu.

Ověření účtu Paxum

Aby uživatelé mohli vybrat prostředky, musí nejprve ověřit svůj účet. K ověření účtu jsou potřeba dvě věci; digitální kopie průkazu totožnosti s fotografií (OP nebo cestovní pas) a doklad o adrese. Určité typy poštovních zásilek fungují pro doklad o adrese i pro další dokumentaci. Po ověření účtu může uživatel požádat o debetní kartu nebo převést prostředky na bankovní účet.

Zobrazit stránky podle jiných typů plateb

Hledáte weby nabízející jiné výplaty než Paxum? Zde je seznam dalších metod přijímání výplat a sítí, které tyto typy výplat podporují:

Šek – „Šek na poštu“. Pokud chcete dostávat platby šekem, zde je seznam sítí, které to podporují.

Převod – primárně pro mezinárodní modely (tzn mimo USA).