Posílání spodního prádla

A Year of Boxes™ | Panty by Post Review February 2020 - A Year of Boxes™

Prodej opotřebovaných kalhotek nebo jiného spodního prádla může být velmi výnosné. Prodej kalhotek není nic nového. Možná jste dokonce slyšeli o automatech na kalhotky, které mají v Japonsku. Tak populární jsou běžné kalhotky. Ale pokud se chystáte skočit do obchodu s prodejem použitých kalhotek, musíte nejprve vědět několik věcí. Jedním z důležitějších kroků je vědět, jak správně odeslat kalhotky. Máme několik tipů, pokud jde o balení a dopravu.

Balení / doprava: Bublinkové a jiné obálky

Bublinkový sáček 320x450 mm/0,043 mm

Tyto obálky mají bublinkovou fólii zabudovanou přímo do obalu. Udržuje vaše kalhotky, podprsenky, ponožky nebo cokoli jiného, ​​co přepravujete, celkem v bezpečí. Pokud dodáváte něco delikátnějšího, možná budete chtít zvážit větší balíček nebo obálku s větší izolací, aby to bylo co nejzabezpečenější.

Můžete samozřejmě použít i krabice, i když s větší velikostí balení jdou ruku v ruce i vyšší náklady na dopravu.

Uzavíratelné sáčky se zipem (Zachovávají vůni)

Rychlouzavírací zip sáčky

Tyto sáčky jsou mnohem vzduchotěsnější a bezpečnější a pomáhají takto zachovat vůni kalhotek. Zachování vůně je velmi důležité, protože to je to, co většina lidí hledá při nákupu kalhotek.

Karty s poděkováním

Není to něco, co nemusíte udělat, ale je to příjemné překvapení. Jednoduše napíšte pěknou malou poznámku a dejte ji do vnější obálky. Můžete zvážit nákup propagačních nálepek, které budou také v balíčku. Tato úroveň prezentace může pomoci při budoucím prodeji.

Balicí páska (Zafixujteto!)

Je důležité zajistit, aby byl balíček zabezpečený. Na balíček budete i tak muset nalepit kousek papíru s poštovní adresou (pokud nepoužíváte štítek), takže s pomocí další pásky se ujistěte, že je balíček nebo obálka zcela bezpečná. To by mohlo zákazníkovi ztížit otevření balíčku, ale je to dobrá věc! Zajišťuje, že se obálka během přepravy a doručování neotevře a její obsah nebude ohrožen.

Odeslání balíčku

Nyní je čas balíček odeslat. Na obálkách je skvělé, že se vejdou do poštovní schránky. Štítek můžete jednoduše vytisknout, přilepit na obálku a umístit jej do schránky se zbytkem pošty.

Zpáteční adresa (a osobní údaje)

Mnoho lidí se obává zpáteční adresy, a to z dobrých důvodů. Nechcete poskytnout své osobní údaje. Existují také jiné obavy, protože technicky přepravovat nošené kalhotky jsou v rozporu s podmínkami a zásadami většiny logistických společností, přinejmenším v USA. Přeprava kalhotek v Evropě je v tomto ohledu mnohem bezpečnější.

Jednou z možností je zřídit si PO Box, aby se vaše fyzická adresa nikdy nepoužívala. Další možností je přeposílání přes poštu. Některé modely umístí své jméno pouze na zpáteční adresu bez skutečné adresy. Cena obou boxů PO i služeb přesměrování pošty je zpoplatněná!

Co když zákazník tvrdí, že balíček neobdržel?

Proto jsou sledovací čísla důležitá. Nechcete, aby vás zákazník zkusil obalamutit tvrzením, že balíček nebyl nikdy doručen. Nejen, že nebudete mít kalhotky, ale také ztratíte peníze za poštovné, za balení a čas na tom strávený. Měli byste si vždy ponechat sledovací číslo a informace, stejně jako všechna potvrzení. Jedná se také o obchodní náklady a odpis daně.

Nárokovaná položka byla ve špatném stavu: Jedná se o další problém, ale existuje na něj také řešení. Než položky odešlete, nezapomeňte je vyfotografovat. To bude fungovat jako důkaz, že to, co jste odeslali, je to, co zákazník očekával.

Další informace o prodeji kalhotek

Pokud máte zájem dozvědět se více, podívejte se na našeho průvodce prodejem opotřebovaných kalhotek . Podrobně popisuje prodej kalhotek (stejně jako dalších věcí) a uvádí také některé sítě, kde můžete prodávat použité kalhotky. Naučte se vše, co potřebujete vědět o spodním prádle, a získejte tipy na další věci, které lze také prodat (podprsenky, ponožky atd.). Průvodce obsahuje odkaz na další informace o podrobných tématech.