Bankovní převod jako způsob výplaty pro modely na webkameře

Přijímání plateb bankovním převodem

Mnoho webů podporujících živé vystoupení na webkameře podporuje výplaty bankovním převodem. Ten obvykle používají pouze modely mimo USA, protože poplatky za bankovní převody v USA jsou šíleně vysoké. Pro modely v jiných zemích to může být jeden z mála způsobů, jak přijímat výplaty. Zde jsou sítě podporující výplaty bankovním převodem.

Webové stránky nabízející bankovní převody

Zde je seznam webů které nabízejí práci modelům na webkameře a které nabízejí bankovní převody jako možnost výplaty. Minimální výplata, poplatky a výplatní plán jsou pouze pro bankovní převody. Bankovní převody jsou drahé, proto mají obecně vyšší minima, různé výplatní plány a poplatky. Většina webů nabízí širokou škálu možností výplat, které jsou obecně levnější než bankovní převody.

StránkaMinimální výplataFrekvencePoplatekVíce informací
1. BongaCams$535týdně$35BongaCams
4. LiveJasminxxčtrnáct dníxxLiveJasmin

Bezhotovostní převody mají obecně vyšší poplatky za převod

Bankovní převody mají obecně vyšší poplatky za převody ve srovnání s jinými podporovanými typy výplat. Je to proto, že bankovní převody jsou dražší i pro sítě provádějící výplaty. To platí zejména v zemích, jako jsou USA. Sítě, které udržují nízké poplatky za bankovní převody, obvykle přicházejí s vyššími minimálními výplatami, které snižují režijní náklady.

Bankovní převody mají obecně vyšší minimální výplaty

Bankovní převody mají také obecně také vyšší minimální výplaty. Je to způsobeno náklady spojenými s výplatami bankovním převodem. Sítě také nemusí podporovat tak časté výplaty bankovním převodem ve srovnání s jinými typy výplat. Pokud chcete své peníze častěji, možná budete chtít zvážit alternativní způsob výplaty.

Zobrazit stránky podle jiných typů plateb

Hledáte weby nabízející jiné platby než bankovní převody? Zde je seznam dalších metod přijímání výplat a sítí, které tyto typy výplat podporují:

Šek – „Šek na poštu“. Pokud chcete dostávat platby šekem, zde je seznam sítí, které to podporují.

Paxum – další platební procesor, který je velmi podobný FirstChoicePay.