Přihazovací hry na livechatu

Camming

Camgirls: Tipování herních pořadů

Hraní „her“ na kameru je dobrý způsob, jak dělat tipy, jak svou místnost vést aktivně a vzrušovat diváky. Některé weby mají přihazovací hry zabudované přímo do jejich platformy. U modelů na webech, které nemají integrované hry, stále existuje možnost vytvořit si vlastní hry. Přihazovací hry jsou obzvláště oblíbené u veřejných webů. V tomto příspěvku se podíváme na některé hry, které můžete hrát na jakémkoli webkamerovém portálu, a také na některé stránky, které mají zabudované tipovací hry.

Tipování her na kameru

Kostkové hry:

Co k tomu potřebujete: hrací kostky.

Hry s kostkami mohou být zábavným způsobem, jak oživit každou místnost s kamerami. U her s kostkami musí uživatelé házet kostkami. Pomocí kostek můžete vytvořit různé typy her, které pobaví váš pokoj. Například: můžete nastavit určité množství hodů, aby padlo na kostkách, a to, co hodíte, může znamenat množství výprasků. Pokud vytváříte a prodáváte videa, můžete také nastavit částky tipů, které padnou na kostkách a výsledek rozhodne, kolik videí uživatel dostane. V zásadě můžete použít kostky jako objekt sázky na cokoli, z čeho můžete rozdat určitý počet!

Můžete také přidat více kostek pro věci s menší singulární hodnotou, takže pro spanky můžete použít 2–3 kostky, ale při poskytování videí můžete použít pouze 1. Místo použití kostek pro číselnou hodnotu můžete s ním hrát i jiné hry, jako jsou kostky v kostkách, kde pokud hodíte určitá čísla, musíte sejmout oblečení nebo provést určitou akci!

Hry s balónem:

Co k tomu potřebujete: balónky, papír, psací potřeby a něco, s čím je můžete popálit, pokud vám jejich zmáčknutí nevyhovuje, dokud nevyskočí.

Balónové hry dělají místnost vzrušující a připomínají párty. Začlenění balónků do vašeho prostoru kde vysíláte nejen dočasně přidá roztomilý doplněk, ale může také upoutat pozornost fetišistů balónků (také známých jako looners).

Podobně jako v kostkových hrách můžete na malé kousky papíru vložit čísla a vrhat je do balónků, zatímco je vyhodíte do vzduchu, a nechat čísla diktovat množství něčeho, co divák dostane za to, že za to vyhodí bublinu. Alternativně můžete také do balónků vložit akce (například: prsa blesk) a divák se naučí bublinu vystřelit a na oplátku provedete náhodnou akci na balónu.

Tip Raffles:

Co k tomu potřebujete: záleží na tom, jakou tombolu provedete, ale obvykle na to stačí papír a psací potřeby.

Tomboly mohou nadchnout vaše publikum a vytvořit v místnosti pocit konkurence, který mezi běžnými i špičkovými sklápěči může vygenerovat spoustu pozornosti i tipů! Pro velmi základní slosování můžete slosovat o obsah nebo soukromé přehlídky. Některé modely přidávají do slosování kreativitu a individualitu tím, že do nich přidávají pečivo, poslané e-mailem hmatatelné předměty, jako jsou kalhotky, fotografie a karty nebo jiné věci, aby to bylo opravdu zajímavé a osobní!

Jakmile se rozhodnete, co vás zajímá, můžete si vybrat cenu za slosování. Můžete také určit, že před losováním výherce je třeba prodat určitý počet losovaných losů, aby se pokryly náklady způsobené losováním tomboly (například náklady na dopravu). Měli byste také vybrat datum losování tomboly, aby zákazníci tipovali in bude znát časový rámec, který musí účastnit tomboly.

Pokud jde o losování vítěze, nejjednodušší způsob, jak sledovat položky, je zapsat si je a složit je a dát je do nádoby / klobouku / libovolného kontejneru. Máte také možnost použít náhodný výběr jmen, který snadno najdete online. Zaznamenávání vašich výsledků také pomůže nadchnout diváky a prokáže, že jste z jakéhokoli důvodu nezasáhli do slosování.

Šibenice:

Co k tomu potřebujete: velký papír a popisovač nebo tabule a popisovače pro suché mazání.

Šibenice (Hangman) je hra, kde lidé hádají písmena, a cílem této hry je v konečném důsledku neobjesit panáčka. Každé uhádnuté nesprávné písmeno má za následek nakreslení části těla panáčku na stránku. Tuto hru můžete začlenit do svých vačkových show tím, že necháte zákazníky tipovat uhodnout dopis. Pokud uhodnou nesprávně, nakreslíte část těla svého kata, ale pokud uhodnete správně, přidáte ji do fráze (kterou obvykle označujete pomlčkami, abyste mohli ukázat, kolik písmen a slov ve vaší odpovědi je).

Aby to bylo pro vaši místnost s kamerami zábavné, můžete z fráze udělat akci a po jejím dokončení akci provedete nebo se akce neprovede, pokud nakonec zabijete svého panáčka. Některé zábavné akce, které lze začlenit, se mohou pohybovat od záblesků po cum show, ačkoli začít s něčím jednoduchým a zvyšovat stupeň na základě interakce může sloužit jako dobrý tvůrce peněz!

Otáčení kola:

Co k tomu potřebujete: kolovrátek, ať už fyzický nebo digitální.

Roztáčení kola je dobrý způsob, jak rozdávat ceny. Je to velmi podobné jako kostkové hry nebo hry s balónem, protože můžete zahrnout čísla, která diktují, kolikrát provedete akci, nebo množství něčeho, co rozdáte. Můžete také vypsat konkrétní akce, které se provádějí, pokud se kolo otáčí v tomto prostoru. Pokud streamujete pomocí OBS může se ve skutečnosti na obrazovce během streamu ukazovat i kolo, i když na webu, přes který vysíláte nejsou implementovány aplikace, které by to umožňovaly.

Karty:

Co k tomu potřebujete: balíček karet.

Karetní hry lze použít podobně jako hry v kostky a diktovat množství rozdaných věcí, ale můžete také zahrnout více funkcí karet a vytvořit zábavné hry. Barvy (obvykle černá a červená) můžete použít k provedení & nbsp; JOI < / strong> & nbsp; hra, kde vám někdo dá tip, abyste si vytáhli kartu a číslo označuje, zda bude pokračovat v masturbaci nebo přestane masturbovat, a můžete dokonce vytvořit speciální pravidla pro královské karty, žolíky a esa. Případně jej můžete použít jako JOI pro sebe a pro zákazníky, kteří vás přimějí pokračovat nebo zastavit, kde vám vzácná karta ukáže orgasmus (velmi doporučuji žolíka, protože jsou velmi vzácné! )

Hry Snap / Clap:

Co k tomu potřebujete: & nbsp; jen ruce!

Přichytávání a tleskání her slouží jako skvělá vizuální a zvuková stimulace pro & nbsp; JOI show , ale navrhuji to udělat po dosažení odpočítávání show nebo během soukromé show. Tvůrce skutečných peněz, díky kterému je hra typu snapping a clapping tip hra, ji začleňuje do & nbsp; Finanční nadvláda , kterou lze provést buď v chatu zdarma nebo v placeném chatu. Když najdete zájemce submisivní / paypig, můžete vytvořit sadu pravidel.

Například: když cvaknete, tipují $ 1 a když tleskáte, tipují $ 3. Chcete-li to ještě ztěžovat, můžete také zahrnout tiché pohyby, jako je zobrazení prostředního prstu nebo držení prstů na znaku „L“ poraženého. Přidání tichých akcí zajistí, že budou muset věnovat pozornost každému vašemu pohybu.

Nikdy jsem nikdy:

Co k tomu potřebujete: & nbsp; něco na rozdání, pokud prohrajete.

Never Have I Ever může být zábavná hra, která umožní vašemu publiku dozvědět se více o vás a také vám pomůže vytvořit skvělé tipy. Zákazníci vám poskytnou tip „Nikdy jsem se nikdy nestal“, takže například mohou říci: „Nikdy jsem se nikdy nenahnul online a streamoval to.“ Pokud nejste & nbsp; non-nude model , je pravděpodobné, že máte a „prohrajete“. Když většina lidí hraje tuto hru, pokud prohraje, pije. Pokud nejste piják nebo váš web neumožňuje pití na kameru, můžete místo toho udělat blesk, výprask nebo rozdat obsah za svou ztrátu.

Pravda nebo odvaha:

Co k tomu potřebujete: & nbsp; čestnost a nebojácnost.

Hraní hry Truth or Dare na kameru může být hodně zábavné, umožníte zákazníkovi tip buď požádat Truth nebo Dare, nebo můžete nastavit individuální cenu za Pravdu a jinou cenu za Dare. Zjevně budete chtít upřesnit, že všichni Daresové musí být legální, a možná nastavit nějaké hranice jako „nic, kvůli čemu budete muset opustit místnost.“ Pokud tipují na Pravdu, budete muset na jejich otázku odpovědět čestně. Pokud tipnou na Dare, provedete odvahu, nebo můžete nabídnout alternativní ceny, pokud z jejich odvahy „vykucháte“.

Strip Jenga:

Co k tomu potřebujete: & nbsp; bloky Jenga.

Existují dva způsoby, jak můžete začlenit Jengu do svých vačkových pořadů. Můžete členům dovolit, aby vám tipovali, abyste vytáhli blok, a budete pokračovat v tahání bloků, dokud se vám věž nezřítí. Jakmile k tomu dojde, můžete se svléknout, předvést show nebo dělat cokoli, co se rozhodnete udělat, když se vaše věž nakloní. Můžete také psát na své bloky Jenga určité akce, jako jsou záblesky nebo výprasky, a když některý člen tip na blok, tuto akci provedete, když ji zatáhnete. Pokud chcete, můžete také začlenit něco, co se děje, když věž spadne.

Hlavy nebo ocasy:

Co k tomu potřebujete: & nbsp; mince.

Heads or tails je pravděpodobnostní hra podobná hře s kostkami, ale může přidat další prvky, protože můžete říci, že jedna strana mince je vítězná a druhá strana nic nevyhrává. Například můžete udělat hlavy nebo ocasy pro blesky, kde jsou vítězem hlavy, a oni vám poradí, abyste hodili mincí, a pokud přistanou na hlavách, dostanou blesk, ale pokud přistanou na ocasy, nevyhrají nic na vše.

Přečtěte si také: & nbsp; Modely maskování: Vydělávejte peníze Nabídky tipů

Webové stránky s campingem pomocí integrovaných tipovacích her

Chaturbate

Chaturbate: Tipování herních aplikací a robotů

Chaturbate & nbsp; is ten web, který má kameru, má do svého webu integrovaný kompletní obchod s aplikacemi. „Aplikace a roboti“ umožňují vysílacím stanicím Chaturbate přidat do svých pořadů širokou škálu funkcí. To nejlepší: Vývojáři jsou schopni vytvářet své vlastní aplikace, takže pokud něco není k dispozici, může to být kódováno! jedním z hlavních použití pro aplikace a roboty je tipování her a existují aplikace pro vše od Token Keno po Roll the Dice a ještě mnohem více!

Další informace: & nbsp; Staňte se Chaturbate Broadcaster

BongaCams

BongaCams: Tipování herních chatovacích robotů

BongaCams & nbsp; is další web s kamiony se zabudovanými tipovacími hrami. Tyto hry se hrají prostřednictvím chatovacích robotů BongaCams. V současné době má BongaCams dva chatovací roboty, které modelkám umožňují hrát tipovací hry. Podporované hry jsou Wheel of Fortune a Roll The Dice.

Další informace: & nbsp; Staňte se vysílatelem BongaCams