Prodej použitých kalhotek

Vydělávejte peníze prodejem použitých kalhotek a dalšího zboží.
Pokud plánujete prodej věcí, jako jsou obnošené kalhotky, budete mít asi nějaké otázky, jak to co nejlépe udělat. Jak přimějete kupujícího, aby později netvrdil, že mu nic nepřišlo, a nebude chtít vrátit peníze? Co vše a jak je bezpečné zasílat poštou? Tato příručka je určena k zodpovězení všech vašich otázek ohledně zboží zasílaného poštou. Máme také seznam sítí, které lze použít k prodeji kalhotek a dalších hmotných položek uvedených níže.

Průvodce prodejem opotřebovaných kalhotek / spodního prádla:

Jak získat zaplaceno za opotřebované kalhotky, podprsenky a další spodní prádlo

Mnoho modelů je úspěšných protože pořídí fotografie nebo videa z předmětů, které mají na prodej, aby na ně tak upoutaly větší pozornost. Což také kupujícímu přesně ukáže, co dostává a také pomáhá chránit vás jako prodejce, protože kupující nemůže tvrdit, že položku nečekal ve stavu, v jakém jste ji odeslali.

Použití sociálních médií k inzerci vašich produktů k prodeji také zlepší pozornost, které se jim dostává, a šance na prodej.

Přídavky: Videa a fotografie s kalhotkami

Některé modely také mají velký úspěch v nabídce „doplňků“ k předmětům, které prodávají, například: pokud prodáváte opotřebované kalhotky, můžete nabídnout krátké video, ve kterém kalhotky oblékáte za další částku. Kombinuje vábení vlastního obsahu s „trofejí“ z obsahu, který kupující obdrží.

Prodali jste, co dělat nyní?

Jakmile uskutečníte prodej svého produktu, ať už je jakýkoli, budete muset kontaktovat zákazníka, abyste získali jeho poštovní údaje. Některé weby s možností prodeje to udělají automaticky za vás, ale to závisí na webu skrze který prodávate, je tedy možné, že se budete muset s kupujícím spojit sami.

Poznamenejte si jejich poštovní adresu na bezpečném místě, aby nebyla použita ani zneužita k žádnému jinému účelu než je odeslání položky poštou (chcete být diskrétní). Může také pomoci přidat odmítnutí odpovědnosti, že pokud neuvedou skutečné jméno, nemůžete zaručit, že jim balíček doručí, pokud je jméno falešné a nebo neúplné.

Posíláme kalhotky, ponožky, podprsenky

Nyní, když máte poštovní údaje kupujícího, jste připraveni k odeslání! Můžete to udělat v obchodě nebo online. Pokud to děláte online, mnoho společností také nabízí vyzvednutí balíčku. Pamatujte, že doprava není vždy levná, takže v závislosti na tom, co prodáváte, možná budete chtít zvolit možnost, jako je paušální sazba prostřednictvím různých doručovacích společností (pokud posíláte často).

Odesílání kalhotek do zámoří: Pokud odesíláte přes hranice, měli byste také pamatovat na to, že budete muset zaplatit daně za položky, které procházejí hranicí a podléhají například clu (což by nemuselo platit v rámci přepravy spodního prádla, které nemá hodnotu aby podléhalo proclení).

Před odesláním zkontrolujte adresu: Před dokončením objednávky adresu ještě jednou zkontrolujte.

Vaše zpáteční adresa: Pro zpáteční adresu existuje mnoho možností k zachování vaší bezpečnosti a anonymity, včetně použití PO Boxu nebo online platformy pro předání poštou (podobně jako PO Box, ale ve skutečnosti vám dojde e-mail). Pokud nemáte přístup k těmto možnostem, můžete také vystřihnout zpáteční adresu na štítku obalu, i když zákazník může mít stále přístup k vaší poloze pomocí sledovacího čísla, takže to není nejlepší volba.

Uložení čísla dokladu / zásilky: Jakmile vytisknete štítek, měli byste také vytisknout číslo dokladu / zásilky, které je s ním dodáváno, abyste mohli zajistit, že se zásilka dostane na místo .

Další informace: Jak bezpečně posílat spodní prádlo

Chraňte se před reklamacemi a vracením peněz!

Hlavním problémem hmotného zboží je to, že závisí na poštovním systému a také na poctivosti obou stran. Existuje zde velké množství falešných reklamací a vracení peněz. Nejlepší způsob, jak jako čestný prodejce zaručit, že nedostanete zpětné zúčtování ani požadavek na vrácení peněz za položky, které jste odeslali, je vždy si ponechat sledovací číslo a poskytnout ho webu, pokud vás kontaktuje ohledně stavu nebo reklamace položky. Některé weby vám dokonce umožní přidat sledovací číslo vyřízené objednávce, aby ji zákazník také mohl sledovat. Ve výjimečných případech může poštovní služba, kterou používáte, svůj balíček ztratit. V takovém případě byste měli vždy kontaktovat poštovní službu a požádat o vrácení peněz za hodnotu vašeho balíčku.

Dalším dobrým bezpečnostním postupem je pořídit fotografie zásilky v otevřeném kontejneru a jakmile je zavřený, může to posloužit jako důkaz. Nebo ještě lépe video kde předáváte zásilku na poště. Weby většinou zřídka penalizují prodejce za věci, které jsou mimo jeho kontrolu, a budou na straně prodejce, pokud budou schopni poskytnout více forem důkazu, že udělali vše, co bylo v jejich silách, aby se balíček dostal k zákazníkovi .

Další tipy na prodej kalhotek

Vzhled zboží je důležitá věc a pokud je i prezentace vašeho balíčku hezká, je větší pravděpodobnost, že získáte opakované zákazníky, kteří se budou rádi vracet. Můžete přidat i poděkování, barevný balicí papír a další věci, abyste vytvořili osobnější a profesionálnější vzhled.

Mezinárodní doprava je velmi drahá a měli byste také zohlednit tuto cenu. Ujistěte se, že váš popis uvádí, zda provádíte mezinárodní přepravu, a pokud ano, pokud z tohoto důvodu dojde ke zvýšení nákladů na přepravu.

Spekulovalo se, že přeprava opotřebovaných předmětů je nezákonná, proto se zaměřte na místní pravidla a zákony a ujistěte se, že neděláte nic, co by vás mohlo legálně ohrozit.

Pokud odesíláte křehké zboží, můžete si online objednat nálepku „křehké“, které se připevní k vašemu balíčku, aby bylo zajištěno, že se s ním zachází opatrně. Pokud takové zboží posíláte, měli byste také zvážit investice do bublinkové fólie / vzduchového balení.

Neuvádějte na balíček své oficiální jméno, a to ani pro zpáteční adresu. Ujistěte se, že jste krytí svým PO Boxem, systémem přeposílání pošty nebo jinou možností, např tím že budete používat své profesionální jméno. Jakmile to schválí, budete moci bezpečně dostávat zpáteční nedoručené balíčky a nebudete se muset starat o to, aby vaše zákonné jméno viděl i váš zákazník.