Punčochy pro modely na webkameře

Pantyhose

Začínáme s přehlídkami a klipy na webce na téma punčochy / silonky

Fetiš na punčochy a silonky je velmi populární, dobře se hodí jak k obsahu soft, tak i k dalším fetišům. Kombinace, která zahrnuje punčocháče nebo punčochy v nějakém masturbačním videu nebo i ve videích femdom, může rozšířit přitažlivost tohoto videa pro fetišisty. Kromě obvyklého nástřelu nápadů na videa vám následující 4 tipy pomohou dostat obsah show s punčochami na další úroveň.

Mějte správnou velikost!

Pokud se vaše video konkrétně nezaměřuje na příliš malé punčocháče, není důvod nacpávat se do silonek jako klobása. Chcete, aby veškeré vaše pohyby byly ladné, sexy a ne rušené nepohodlnými silonkami. Při nákupu nového páru se podívejte na tabulku velikostí na krabici a přidejte jednu velikost nahoru. Věřte mi, nikdo si toho nevšimne a vaše stehna a břicho vám poděkují.

Budete moci roztáhnout nohy a ohnout se více. Obojí vám pomohou předvést polohy, které mnoho fetišistů na punčochy miluje. Zvláště doporučuji jít nahoru o jednu velikost, pokud máte punčocháče a používáte ovládací panel; je to oblíbený styl pro diváky, ale může to být skutečný boj, pokud je máte ve své „správné“ velikosti.

Zjistila jsem, že když nosím větší velikost, nohavice vydrží déle, zvláště pokud jde o švy podél rozkroku a zadku, což jsou obě místa, která se mají tendenci trhat (velké problémy se zadkem 🙂 ).

Zaměření: Subfetiš a kombinace více fetišových prvků

Pravděpodobně to zjistíte při zkoumání nápadů na video, ale i zde se to opakuje. V rámci nylonové fetišové komunity existují podskupiny, které se zaměřují na různé aspekty nylonů. Někteří například mají rádi punčocháče nebo punčochy, jiní mají rádi nohy, jiní mají rádi zadek nebo rozkrok a jiní je rádi nosí osobně. Kombinace více pohledů nebo nabídka různých klipů s různým zaměřením zvýší váš prodej.

Osobně bych ráda zvolila pro každé video dvě zaměření; primární a sekundární. Pokud se primárně zaměřuji na zadek v punčochách, pokleknu zadkem ke kameře a nohy mám zastrčené pod zadkem, což mi umožňuje zahrnout nějaký silonkový a současně foot fetish prvek jako moje sekundární zaměření. Zahrnutím obou prvků do videa jsem účinně zdvojnásobila skupinu potenciálních zájemců o klip.

40+ Hhj ideas | silonky, punčocháče, punčochy

Jakou barvou, značkou a stylem punčocháčů začít

Pokud stojíte v sekci punčochového zboží jakéhokoli obchodního domu, je výběr ohromující. Sandálová noha nebo zesílená špička? Lesklý nebo přírodní? Existuje mnoho možností, od barev přes denýr až po značku. Když začnete s tímto fetišem, uvidíte často značku Wohlford. Poté si je vygooglete a zjistíte, kolik každý pár stojí a nenecháte se jednoduše unést!

Nebojte se, pro úspěch v tomto fetiši nemusíte hledat luxusní značky! S běžnými značkami toho můžete udělat hodně. Pokud nemáte fanoušky, kteří jsou ochotní utratit extra peníz za luxusní bezproblémové punčocháče, nedělejte si s tím starosti. Dva nebo tři páry s různými charakteristikami vám poskytnou rozmanitost vzhledu vašich videí a také vám umožní soustředit se na různé části punčocháčů.

Hnědá / tělová a černá jsou nejoblíbenějšími barvami. Moje osobní oblíbená značka se prodává jednoduše v místní drogerii a já šetřím tím, že zde nakupuji a využívám kupóny. Nylon se nikdy nezkazí!

4) Punčocháče vs punčochy a samodržky

Většina tohoto článku se zaměřila na punčocháče, protože já osobně jsem zjistila, že konkrétně videa zaměřená na punčocháče se mi prodávají lépe. Protože však mnoho webů shrnuje punčochy a punčocháče do jedné kategorie pro výpisy videí, bylo by mi nepříjemné nezmínit se také o punčochách (známé jen jako samodržky nebo podvazky). Jelikož vám pak nic nezakrývá rozkrok, je snadné přidat punčochy k videu s jinak soft / lehkým sexem nebo masturbací, což vašemu soft obsahu může přinést tento fetiš. Důrazně doporučuji provést důkladný průzkum obsahu fetišů specifických pro punčochy, protože je modelky ve videích tak často nosí v kontextu spodního prádla, že vyzdvihnutí tomto množství fetišů může být obtížnější.

Punčocháče jsou populární fetiš s množstvím možností!

Nika punčochových kalhot je velmi populární, protože se jedná o přístupný prvek fetišového oblečení, který lze snadno začlenit do mnoha show. S trochou plánování a kreativity si můžete v této nejpopulárnější kategorii vybojovat svůj vlastní prostor!

Více fetišových návodů a informací

Chcete se dozvědět více o různých fetiších a získat užitečné rady a tipy, například co bylo nalezeno v tomto článku? Podívejte se na fetišovou sekci našeho webu. Uvádí širokou škálu fetišů a poskytuje tipy a triky, které modelům pomohou provádět fetišové show a vytvářet fetišové klipy. Existuje spousta fetišů a váš nejziskovější fetiš může být něco, o čem jste nikdy neuvažovali. Podívejte se, co je napsáno o různých fetiších.

Další informace: Fetišové informace a návody