Výplata modelů na webkách šekem

Check Payouts

Příjem šekových výplat poštou

Mnoho webů podporujících webkameru podporuje výplatu šekem. Šeky se obvykle zasílají poštovní službou nebo logistickou společností, jako je FedEx. Zde jsou weby, které podporují výplaty šeků.

Webové stránky podporující platby šeků

Zde je seznam portálů pro práci na webkameře, které nabízejí možnost možnost výplaty šekem. Mohou existovat různé minimální výplaty a výplatní plány pro různé možnosti výplat.

StránkaMinFrekvenceKrytíVíce informací
1. Chaturbate$50DenněAnoChaturbate
2. LiveJasmin$100čtrnáct dníN/ALiveJasmin
3. BongaCams$50týdněAnoBongaCams

Diskrétní jméno na šeku

Většina společností poskytuje diskrétní platby. To znamená, že se místo názvu skutečného portálu s webkami zobrazí název společnosti. To pomáhá při ochraně soukromí, protože to nebude vypadat, že dostáváte platby od společnosti pro dospělé.

Kontroly při odesílaní poštovní službou nebo balíkovou společností

Šeky se obvykle zasílají prostřednictvím poštovní služby. Šeky mohou být také zasílány prostřednictvím logistických služeb, jako je FedEx. Pokud je šek odeslán prostřednictvím služby FedEx, je s výplatou obecně spojen poplatek za výběr. Pro šeky zasílané prostřednictvím poštovní služby obvykle nejsou účtovány žádné poplatky nebo velmi malé poplatky.

Zobrazit stránky podle jiných typů plateb

Hledáte weby nabízející jiné výplaty než výplaty šeků? Zde je seznam dalších metod přijímání výplat a sítí, které tyto typy výplat podporují:

Bankovní převod – primárně pro mezinárodní umělce (mimo USA).

Paxum – Další platební procesor, který je velmi podobný FirstChoicePay nebo PayPal.