Seo

Google SEO

Optimalizace vyhledávače pro livechat modely a modelky

Optimalizace vyhledávače („SEO“) je akt, který zvyšuje hodnocení vašeho obsahu ve vyhledávačích, jako jsou Google, Yahoo! a Bing. Algoritmy vyhledávacích strojů jsou velmi složité a věří se, že v algoritmu Google je více než 300 klíčových faktorů. Znát každý jednotlivý faktor není příliš důležité, ale existuje několik základních osvědčených postupů pro vyšší hodnocení obsahu. Znalost těchto osvědčených postupů vám pomůže identifikovat problémy a taktiky, které lze použít pro vyšší hodnocení ve vyhledávání.

Obsah:

 • Co je SEO
 • Proč je SEO důležité
 • Budování obsahu webu
 • Hodnocení webů s webkamerami
 • Onsite SEO
 • Offsite SEO
 • Vytváření odkazů / zpětné odkazy
  • DoFollow
  • NoFollow
 • Vyhledávač DMCA
 • Video pro SEO
 • Další zdroje SEO

Co je optimalizace pro vyhledávače?

Optimalizace vyhledávače (SEO) je úkon optimalizace vašeho webu, aby ve vyhledávačích dosahoval lepších výsledků. Existují dva hlavní druhy SEO: onsite a offsite. Více toho vysvětlíme dále. Vyhledávače mají složité algoritmy a pořadí webů určuje mnoho. Abyste mohli provádět SEO, nemusíte znát každý zdroj algoritmu. V této příručce uvádíme ty nejdůležitější (a snadno srozumitelné).

Proč je SEO pro dospělé umělce důležité

Lepší konverze: Návštěvnost vyhledávače je jedním z nejlepších zdrojů vašich návštěvníků, jaké můžete získat. Je známo, že provoz v organickém vyhledávání přivádí mnohem vyšší hodnoty a zisky než jakýkoli jiný zdroj provozu. Důvodem je, že vyhledávače vrací hledajícím ten přesný typ obsahu, který hledají.

Trvalý provoz: Získání hodnocení´ve vyhledávači vyžaduje čas a úsilí, ale jakmile bude web ohodnocen, vyhledávače poskytnou vašim webům stálý proud provozu / návštěvnosti.

Bojujte proti pirátství: Je také důležité zdůraznit, že pirátské stránky získávají provoz z vyhledávačů. Ujistěte se, že vaše různé webové služby mají vyšší hodnocení (webu, webové portály provozující livechat webkameru a sociální média atd.) tím srazíte výsledky se svým odcizeným obsahem dolů, čímž bude tento pirátský obsah méně efektivní.

Vytváření webových stránek

Pokud ještě nemáte spuštěný web, určitě byste se měli na něco podívat. Existuje mnoho důvodů, proč byste měli provozovat web. Je to místo, kde můžete zobrazit seznam všech svých webů o vačkách, klipů, sociálních a dalších sítí. Mnoho sítí (například Twitter , například) vám dá na seznam jeden web. Pokud vystupujete na více webech, musíte si vybrat který. Pokud máte vlastní webové stránky, jednoduše jej tam umístěte a z webu může kdokoli najít zbytek vašich stránek.

Také některé weby (například Chaturbate) nepovolují odkazy na jiné weby s webkamerami. To zahrnuje weby jako ManyVids, i když je to primárně stránka s videi. Na svůj web však můžete odkazovat z Chaturbate a z vašeho webu pak zpět na ManyVids.

Webové stránky mohou také generovat příjmy samy. Může to být prostřednictvím prodeje členství, živých kamer a prodeje klipů. Web proto není jen marketingovým nástrojem, ale také zdrojem příjmů!

SEO základy jsou také velmi snadné, zvláště pokud máte doménu, která je zároveň jménem vašeho umělce (vasejmeno.cz). Spuštění SEO na vašem webu bude snazší než zkoušet upravovat SEO jiných webů, protože nad ním máte větší kontrolu.

Pokud ještě nemáte spuštěný web, podívejte se na našeho průvodce. Procházíme v něm všemi různými platformami (včetně některých navržených pro modely, které jsou 100% zdarma a jejich vybudování je velmi snadné).

Další informace: Vývoj webu pro modely webových kamer na livechatu

SEO pro obchody s klipy a pro profily na livechat webkamerovém portálu

Web není jediná věc, na kterou můžete v Google a dalších vyhledávačích dosáhnout. Váš profil na webkamerovém livechat portálu a obchodu s klipy lze také hodnotit přesně stejnou taktikou, o které budeme diskutovat níže. Rozdíl mezi hodnocením vašeho profilu na livechat nebo webu s placenými videi a ohodnocením webu je v tom, že máte menší kontrolu nad samotnou webovou službou. Stále je možné vytvářet odkazy na vaše různé profily (vysvětleno níže) a k vytváření obsahu můžete použít jakékoli textové oblasti, které web umožňuje.

Proč byste měli své profily optimalizovat pro SEO

Google (a další vyhledávače) obvykle každému webu přidělí pro každý výsledek vyhledávání pouze jedno hodnocení na 1. stránce. To znamená, že u dotazů, jako je vaše umělecké jméno jako modelu/ky (velmi důležité), bude mít váš web obvykle pouze jeden výsledek. Totéž platí pro každý z vašich webů kde prodáváte klipy, webů vačkových her a profilů sociálních médií.

Když se ujistíte, že jsou všechny optimalizovány, můžete snadno získat své profily jako všechny žebříčky na 1. stránce. Toto jsou vaše nejcennější weby a chcete, aby byly hodnoceny pro tento druh dotazů, na rozdíl od webových služeb, které nekontrolujete. To platí zejména, pokud jde o pirátské stránky.

Optimalizace onsite (na vašem webu) vs. Optimalizace off-site (tzn. mimo váš vlastní web)

Je důležité si uvědomit, že existují dva hlavní typy SEO: SEO on-site a SEO mimo web. Níže vysvětlíme oba a uvedeme některé z důležitějších hodnotících faktorů.

Optimalizace SEO na místě

„Onsite SEO“ se zabývá všemi vylepšeními a optimalizací na místě. Optimalizace přímo na webu je velmi důležitá. Pokud na svém webu nemáte žádný obsah, nikdy se nezařadí, resp vyhledávače nezaindexují žádná jeho obsah. Každý nový obsah přidaný na web má šanci zacílit na novou sadu vyhledávacích frází nebo „longtail výsledky hledání – dlouhé vyhledávací fráze a slovní spojení“. Proto aktivní přidávání obsahu udělá s vaším on-site SEO zázraky.

Hlavní faktory hodnocení SEO na místě

Rozpoznejte důležité faktory pro hodnocení na místě – Existují určité prvky SEO onsite, které jsou důležitější než jiné. Vědět, jaké faktory jsou důležité, velmi pomůže vašemu SEO onsite. Pokud budete věnovat pozornost tomu, jak jsou tyto prvky synchronizované, zajistíte, že vaše SEO bude optimální, jak jen to je možné. Viz tyto body:

Struktura adres URL: Pokud budete mít ve struktuře adres URL klíčová slova, pomůže vám tato klíčová slova hodnotit.

Text záhlaví: Na stránku chcete pouze jednu položku H1 (záhlaví-1). To je obvykle název. Na stránce můžete mít neomezený obsah H2 nebo H3. Nezapomeňte přepnout text záhlaví a zajistit, aby v různých textech záhlaví byla klíčová slova nebo vyhledávací dotazy.

Název obrázku / Meta: Pojmenujte názvy souborů všech nahraných obrázků, jako byste použili strukturu URL: „klicove-slovo-popisuje-obrazek.jpg“. Google ve skutečnosti nedokáže zjistit, o jaké obrázky jde, proto prohledávače používají název souboru a další data, aby se pokusili zjistit, o co jde. U každé nahrané fotografie a videa uveďte také „alternativní text“ a „meta popis“. Nejen, že optimalizace obrázků pomůže hodnotit fotografie ve vyhledávání obrázků, ale také pomůže samotné webové stránce v organickém vyhledávání Google.

Text: Chcete-li zálohovat text záhlaví, budete potřebovat text. Existuje určitá „hustota klíčových slov“, která je optimální, ale nikdy nedoporučuji lidem, aby se na to soustředili. Místo toho se zaměřte na psaní nějakého trefného obsahu. Pokud jste dobrý autor a webová stránka je zaměřena na konkrétní téma (Tato je zjevně zaměřena na modely pracující na živí livechat webkameře a optimalizaci jejich SEO), měl by být obsah dostatečně zaměřen, aby měl slušnou hustotu klíčových slov.

Interní propojení – Interní odkazy v rámci jednoho webu se chovají podobně jako „zpětné odkazy“ (viz níže část Optimalizace mimo web). „PageRank“ (magická hodnotící síla pro Google) protéká interními odkazy na webu. Když prohledávač jejich algorytmického vyhledávače proplouvá (nebo cestuje, chcete-li) ze stránky na stránku prostřednictvím interních odkazů, prohledává „texty ukotvení“ (nebo zvýrazněná slova v odkazu), aby pomohl určit, o čem stránka je. Přidáním klíčových slov a frází do interních odkazů na webu (ujistěte se, že je nadpis textu odkazu relevantní!) Je možné použít nový obsah a odkazy v něm obsažené k pomalému zvýšení hodnocení ostatních stránek na vašem webu.

Přesměrování 301 – Pokud odstraňujete stránku na svém webu, nezapomeňte ji přesměrovat na jinou relevantní stránku na vašem webu. Přesměrování 301 sděluje vyhledávačům, že se obsah přesunul, a všechny stránky s dřívějším hodnocením budou přeneseny na novou stránku přesměrováním 301.

Rychlost / výkon webových stránek – Google a další vyhledávače mírně podpoří weby, které běží rychleji. Existuje mnoho způsobů, jak zajistit rychlejší běh webu, včetně ukládání do mezipaměti, optimalizace CSS, optimalizace SQL, lepší hosting a mnoho dalších metod. To nejen pomůže vašemu SEO, ale také pomůže uživatelskému komfortu.

Věk webových stránek – Starší weby mají obvykle lepší hodnocení. Je to mimo jiné proto, že starší webové stránky mají obvykle více zpětných odkazů.

Název souboru s fotografiemi / Meta data – Při nahrávání fotografií nezapomeňte vyplnit alternativní text. Nezapomeňte také mít název skutečného klíčového slova s ​​bohatými klíčovými slovy.

Blogování / tvorba obsahu

Jedním z nejlepších způsobů, jak provádět SEO přímo na vašem webu (onsite), je blogování. Platforma jako WordPress je platforma přímo určená pro blogování, díky níž je pro tento úkol také dokonalá. Ostatní tvůrci webových stránek, například ModelCentro mají také funkce pro blogování. Každý příspěvek na blogu může mít potenciál cílit na širokou škálu vyhledávacích dotazů. Každý blogový příspěvek lze také použít k vytvoření interních odkazů na větší hlavní stránky, čímž se zvýší jejich hodnocení ve vyhledávačích.

Nápady na blogování pro livechat modely:

 • Nové klipy / scény – Vydali jste nový klip? Blogujte o tom na svém hlavním webu! Můžete také odkazovat na stránky, kde je možné je zakoupit, a vytvořit tak zpětné odkazy na tyto stránky i na jiných webech!
 • Soutěžte – Soutěžíte v soutěži? O tom také můžete blogovat!
 • Účast na události – Pokud se účastníte nějaké události, je to něco, o čem je také dobré blogovat. Je to skvělý způsob, jak dát svým fanouškům najevo, na jakých událostech vás mohou také zastihnout.
 • Spojené-Promo s jinými modely – Provedli jste focení formou spolupráce s jiným modelem / modelkou? Možná chcete jen vyměnit blogové ohlášky? Propojené-promo s jinými modely je skvělý způsob, jak udržet blog svěží. Pokud o vás také blogují, můžete z toho oba získat zpětný odkaz!
 • Příběhy / osobní život – ujistěte se, že se nebudete příliš odhalovat a donášet sami na sebe! Sdílení osobních příběhů a zkušeností je pro vaše fanoušky a zákazníky dobrým způsobem, jak vás lépe poznat.
 • Rozbalování balíků / dárků – skvělý způsob, jak toho dosáhnout je vložením videa z YouTube.

Optimalizace SEO mimo web

Druhá část SEO je tvořená mimo váš vlastní web. Toto jsou všechny optimalizace, které se vyskytují jinde na webu. Převážná část optimalizace mimo web je vytváření zpětných odkazů. Zpětné odkazy (nebo odkazy z jiných webových stránek na vaše) se v očích Google a dalších vyhledávačů považují za „internetové hlasy“. Koncept je jednoduchý; Lidé budou odkazovat na dobrý obsah a nebudou odkazovat na špatný obsah.

Vytváření odkazů pro dospělé

Vytváření odkazů je v odvětví pro dospělé velmi obtížné. Matt Cutts, vedoucí týmu webového spamu Google, to říká nejlépe: „Porno stránky jsou možné, ale nikdo na porno neodkazuje.“ To je výzva pro dospělé webmastery (a modely webkamer!). Existují dva druhy zpětných odkazů: DoFollow a NoFollow. Zpětné odkazy DoFollow poskytují lepší výsledky, ale NoFollow pomáhá také se SEO.

Seznam webů k vytvoření zpětných odkazů DoFollow

AdultNode – AdultNode je stránka sociálních médií přátelská k dospělému obsahu. Veškeré odkazy sdílené na AdultNode budou poskytovat zpětný odkaz DoFollow.

Hvězdy AVN – AVN Stars je fanklubová platforma / sociální síť vyvinutá a provozovaná společností AVN. S AVN Stars mohou modely získávat zpětné odkazy DoFollow z popisu profilu i odkazy v samotných příspěvcích.

diverxity – diverxity je jedinečná sociální síť pro dospělé, která platí i modely. Velmi jedinečná struktura plateb. Do profilů lze přidávat zpětné odkazy DoFollow.

ManyVids – ManyVids je jeden z předních webů s videi. ManyVids také poskytuje prostor pro odkaz na váš web a web s livechatem, oba poskytují zpětné odkazy DoFollow.

ModelCentro – nabídka platformy bezplatné členské stránky pro modely pro dospělé. Modely mohou používat vlastní doménu nebo subdoménu Model Centro. Modely na webkameře mohou vytvářet odkazy DoFollow pomocí platformy Model Centro. ModelCentro má také fórum se zpětnými odkazy DoFollow.

NewTumbl – NewTumbl je alternativa SFW Tumblr. Všechny odkazy Newtumbl jsou DoFollow.

XVideos – XVideos je web s porno videi, který umožňuje ověřeným modelkám vložit svoji adresu webu. Odkazy na webové stránky jsou DoFollow.

Seznam webů, na kterých se dají vytvářet zpětné odkazy NoFollow

Chaturbate – modely chaturbate mohou přidávat zpětné odkazy přímo na jejich profilu. Tyto zpětné odkazy jsou NoFollow.

ExtraLunchMoney – Modely mohou vytvářet zpětné odkazy NoFollow ze stránky profilu a z oblasti fóra.

OnlyFans – OnlyFans je skvělý web ve stylu sociální sítě, který umožňuje modelkám také vydělávat peníze z prodeje měsíčních předplatných za obsah. OnlyFans nabízí všem uživatelům odkaz na profil NoFollow.

Pornhub – Pornhub má ověřený amatérský program, kde mohou producenti / modely vydělávat mnoha způsoby. Ověření amatéři dostanou na své profilové stránky odkaz na web NoFollow.

Twitter – Twitter je populární sociální síť vhodná pro dospělé, která poskytuje odkaz na webovou stránku NoFollow.

ManyVids – ManyVids lze také použít k vytvoření více zpětných odkazů NoFollow. A to prostřednictvím jejich funkce MV Social.

Fóra a komunity

AmberCutie – webové fórum nesledující zpětné odkazy. AmberCutie má také reklamní sekci.

FreeOnes – fórum FreeOnes je skvělé místo pro získání opravdu snadných zpětných odkazů NoFollow.

StripperWeb – StripperWeb je určen pro odizolování, ale má také část pro livechat. StripperWeb má zpětné odkazy NoFollow.

Seznam pornografických stránek

Mnoho „webů podporujících pornografii“ (klony Pinterestu) může podpořit SEO. Většina těchto webů se specializuje na obsah fotografií, ale existují i ​​některé, které vám umožňují připnout také videoobsah. Zde je seznam pornografických webů, které můžete použít k podpoře provozu a podpoře SEO:

Sex.compravděpodobně nejoblíbenější stránka pro připnutí pornografie. Sex.com má skvělou návštěvnost a lze ji použít k zvýraznění vašeho jména, pro řízenou návštěvnost a také pomáhá se SEO. Můžete také umístit své vlastní bannery, které se objeví pod vaším profilem a budou směřovat na váš web.

Smutty – Další stránka s možností přidání pornografií s jedinečným uživatelským rozhraním. Porno připnuté na Smutty bude obsahovat odkaz na proklik zpět, odkud byl obsah připnut.

Jizz.xxx – Kromě přidávání bezplatného obsahu se mohou modely také zaregistrovat a dostat zaplaceno za prodej sad obsahu a za živé vysílání na kameře.

Pirátství, DMCA a vyhledávače

Jak již bylo zmíněno dříve, jedním z těch lidí, se kterými budete soutěžit ve výsledcích vyhledávačů, jsou stránky s pirátským obsahem. Je pravděpodobné, že chcete, aby se vaše weby a profily (web, sociální média, weby s livechatem, weby s klipy atd.) Umístily na vyšším místě než jakýkoli ukradený obsah. Pokud jde o pirátský obsah, existuje způsob, jak tyto výsledky vyhledávače odstranit.

Odesílání požadavků DMCA vyhledávačům je velmi efektivní. Protože všechny hlavní vyhledávače jsou umístěny ve Spojených státech, musí splňovat všechny americké zákony o duševním vlastnictví. To znamená vyhovět žádostem o zastavení šíření podle zákona DMCA. Upozornění na zasílání vlastních zastavení šíření podle zákona DMCA! Přestože zasílání oznámení o zastavení šíření podle zákona DMCA do vyhledávačů je skvělý způsob, jak odstranit pirátské weby a dosáhnout vyššího hodnocení obsahu, existují určité obavy ohledně ochrany osobních údajů. Všechna oznámení o zastavení šíření podle zákona DMCA jsou zveřejněna v databázi Lumen. Pokud modely webových kamer použijí pro tyto žádosti o zastavení šíření své skutečné jméno a osobní údaje, budou se v podstatě sami udávat! Naštěstí většina webů nabízejících livechat a klipy nabízí služby DMCA a tato oznámení o zastavení šíření budou zasílat jejich vlastním jménem!

Jak udělat SEO pro adult videa

SEO videa je obrovská část SEO v průmyslu dospělých. To platí zejména v případě, že jste amatérským producentem porna. Optimalizace obsahu videa pro SEO způsobí, že se váš videoobsah zobrazí ve vyhledávání videí pro Google a další vyhledávače. Video SEO je obecně méně konkurenceschopné než běžné SEO, protože soutěžíte pouze s webovými stránkami s videoobsahem, na rozdíl od všech webových stránek na internetu.

Jak se hodnotí videa ve vyhledávání

Stejně jako v běžném SEO je i zde spousta faktorů, které ovlivňují hodnocení videa ve vyhledávání. Zde jsou některé z hlavních věcí, které je třeba při vytváření video SEO zohlednit:

Název souboru videa – Protože vyhledávače nedisponují logikou, aby mohly sledovat videa a určovat, o čem je videoobsah, používají k lepšímu určení obsahu název souboru videa. videa. Místo názvu souboru, například; video1.mp4 , použijte název souboru, například solo-masturbace-v-loznici.mp4. Ujistěte se, že obsahuje klíčové slovo, popisuje video, obsahuje všechna malá písmena a slova jsou oddělena pomlčkami.

Název metadat – vyhledávače také sledují meta informace videa. Název meta je nejdůležitější z přidružených informací.

Meta popisek – Meta popis není tak důležitý jako název, ale to neznamená, že není důležitý.

Další obsah na stránce – Vyhledávače prohlédnou zbytek obsahu na stránce, aby lépe určily, o čem video je. Ve většině případů video souvisí s textem na stránce. Na webové stránce o opravě dveří obvykle nevidíte video o vaření.

Oprávnění k webu / stránce – Video na webové stránce a webu, které má vysokou autoritu, bude mít snazší hodnocení než video přidané na web s nízkou autoritou. Chcete-li se dozvědět, jak vybudovat oprávnění pro váš web, přečtěte si náš průvodce SEO .

Lze zařadit jak vložené, tak externě hostované soubory

Většina lidí si neuvědomuje, že můžete vložit video na webovou stránku a dostat webovou stránku s vloženým videem do pořadí pro vyhledávání videí. Zdá se, že hodnocení a vložení pro vyhledávání videí je mnohem těžší než hodnocení webové stránky se skutečným MP4 (nebo jiným video souborem) obsaženým přímo na stránce.

Je to proto, že na skutečné webové stránce není žádný skutečný název souboru a metadata souboru. Vyhledávače nemohou film sledovat, takže se dívají na název souboru a meta informace, aby získaly více informací o tom, o čem video soubor je. Bez těchto informací musí Google vyjít jen s ostatním obsahem webové stránky (text, obrázky, atd.) aby zjistil, co video obsahuje.

Pokud se pokoušíte ohodnotit stránku s vloženým souborem videa pro vyhledávání videí Google, věnujte pozornost a optimalizujte text a další prvky na webu pro vyhledávání.

Weby, na které můžete nahrávat videa a indexovat je

Zde je několik webů, na které můžete nahrát svůj videoobsah pro dospělé a získat jeho hodnocení.

Tube porno stránky s videi

Weby s tube videi mají obrovskou návštěvnost a ve vyhledávání videí fungují opravdu dobře. Nahrávání videí na jejich stránky je jedním z nejjednodušších způsobů, jak je také zařadit do vyhledávačů. Chcete-li, aby se vaše videa lépe hodnotila, ujistěte se, že používáte dobrý název plný klíčových slov, která by lidé mohli vyhledávat pomocí Googlu, když hledají typ videa, které nabízíte.

Nezapomeňte také využít všechny programy sdílení příjmů, které stránky s s tube videi nabízejí, nahrát banner odkazující na váš web pokud je to možné, přidat vodoznak s odkazem vašeho webu aby lidé věděli, kde vás najdou.

ManyVids

ManyVids je web určený pro prodej videí pro dospělé. Když nahrajete video na ManyVids, vytvoří se krátký devíti-vteřinový náhled videa. Tento náhled videa lze indexovat a zobrazit ve vyhledávání videí Google. To je skvělé, protože stačí dostat lidi na vaši profilovou stránku ManyVids a nechat je podívat se na malou krátkou ukázku. Není to dost na to, abyste se dostali jen tam, kde obsah „rozdáváte zdarma“, ale je to dost na to, abyste přivedli návštěvníky díky vyhledávání videí a dosáhli jste také určitého prodeje.

Další informace: Prodej videí na ManyVids

ExtraLunchMoney

ExtraLunchMoney funguje stejně jako ManyVids. U videí, která jste dostali k prodeji, je možné vytvořit krátkou ukázku videa. ExtraLunchMoney to posune o krok dále a nabídne vám kód pro vložení. Zkopírováním / vložením kódu pro vložení na váš web nebo blog se krátký náhled videa zobrazí všude tam, kam kód přidáte. To je skvělé pro propagaci veškerého obsahu ExtraLunchMoney, který prodáváte na svém webu a v dalších webových službách.

Další informace: Prodej videí na ExtraLunchMoney

Sex.com

Sex.com je stránka pro sdílení / připínání fotografií, podobná webu Pinterest. Sex.com je skvělý web pro vytváření sledování a provozu. Na Sex.com můžete připnout jak fotografický, tak video obsah. Videa můžete také nahrávat přímo na Sex.com. Videa připnutá a nahraná na Sex.com mohou být indexována a zobrazena ve vyhledávání videí Google.

Další informace: Camming / Amateur Pornstar Marketing On Sex.com

ModelCentro

ModelCentro je platforma pro snadné vytváření vlastních stránek fanklubu s členstvím. ModelCentro vám poskytuje snadno použitelný vizuální nástroj pro tvorbu webových stránek a neuvěřitelně snadné přizpůsobení vašeho webu a přidání obsahu. Nejlepší ze všeho je, že je 100% zdarma! ModelCentro vám umožňuje nabídnout také krátké video ukázky pro potenciální zákazníky. Je možné, že se tyto krátké video ukázky objeví ve vyhledávání videí Google. ModelCentro je skvělé pro SEO vašich videí, protože odkazuje na váš web, nikoli na vaši profilovou stránku na jiném webu.

Další informace: Vytvoření členské stránky ModelCentro

YouTube

YouTube je možná nejlepší web, na kterém lze hodnotit videoobsah pro vyhledávače. Je to proto, že YouTube je vlastněn Googlem a hojně spolupracují. Nevýhodou je, že YouTube není vhodný pro publikaci obsahu pro dospělé! To neznamená, že platformu nemůžete používat. Vytvářením obsahu bezpečného pro publikaci si můžete vybudovat zvučné jméno a oslovit obrovské publikum diváků na YouTube. Dokonce mají program obsahového partnerství, kde můžete dostávat výplaty z výnosů, které se za reklamy ve vašem videu vygenerují.

Další informace: Marketing livechat webcam modelu na YouTube

Vimeo

Vimeo je další web pro sdílení videa. Umožňuje uměleckou nahotu pokud primárním účelem obsahu není sexuální stimulace. Pokud budete prezentovat tato videa za účelem prodeje obsahu pro dospělé a sexuální stimulace, tak buďte opatrní. Může být bezpečnější zvolit přístup bezpečný pro práci a nevystavovat zbytečně sexuální materiál. Je to stále web, na kterém můžete oslovit velké publikum a vybudovat si uživatelské fanoušky.

Vine

Vine je platforma pro produkci velmi krátkých videoklipů. Vine umožňuje nahotu, pokud je umělecké povahy a nemá sexuální podtext. To vylučuje většinu obsahu, kvůli kterému by model na livechat webkameře nebo amatérský producent porna stránky používal. Můžete. Zveřejňujte však materiál kde budete oblečeni. Vzhledem k tomu, že Vines videa jsou krátké, je to skvělá platforma pro vytváření jednoduchých oznámení.

Například; zveřejnění oznámení o tom, kdy se chystátebýt on-line na webkameře, a zmínku o tom, jaké pořady budete hrát. Je také skvělé oznamovat, když vydáte nové video nebo sadu obsahu, a popsat, o čem je obsah.