Software zdarma pro modely pracující na webkameře

The Best Free Software of 2020

Počítačový software zdarma pro Camgirls / camboys

Chcete-li vydělat peníze, musíte utratit peníze, že? Špatně! Pokud potřebujete ušetřit drobné,existuje bezplatný software pro téměř každou potřebu, kterou jako model máte. Bude mít všechny nejnovější funkce a vychytávky? Ne. Bude to fungovat? Ano. Chcete-li vydělat více peněz, buď zvýšíte svůj příjem, nebo snížíte své výdaje. Nejjednodušší způsob, jak udržet své výdaje, aniž by to ovlivnilo práci, kterou můžete dělat, je použití bezplatného softwaru, kdykoli je to možné.

Nástroje pro úpravu videa zdarma

Začněme položkou, za kterou modely na webce často utrácejí peníze: software pro úpravu jejich videí. Můžete snadno utratit stovky dolarů za software používaný běžným filmovým průmyslem, nebo se můžete vydat bezplatnou cestou a použít software, který je součástí standardní výbavy všech počítačů Mac a PC. Počítače Mac se dodávají s již nainstalovanou aplikací iMovie, což je skvělý editační program, který při úpravách vašich fetišistických a porno klipů. Většina počítačů se systémem Windows se dodává s nainstalovaným programem Windows Live Movie Maker. Pokud ji ve svém počítači nemůžete najít (některé z nejnovějších počítačů ji nemají předinstalovanou), vyhledejte ji pomocí Googlu ke stažení zdarma. Nebude asi produkovat žádné fantastické výtvory, efekty, přiblížení, klipy se zeleným pozadím nebo animace, ale tyto věci jsou zřídka pro lidi, kteří si kupují váš obsah nějak zásadní. Budete moci použít textový vodoznak ve svých videích, vystříhat chyby a přidávat závěrečné titulky, aby to zákazníky odkázalo na vaši další práci.

Nástroje pro úpravu fotografií zdarma

Může být rychlé a snadné udělat trochu DIY focení aby vám vytvořilo spoustu fotek pro sociální média, profily a také fotky k prodeji. Jakmile pořídíte obrázky, proveďte jen lehkou úpravu. Můžete použít úpravy fotografií zabudované v galerii počítače nebo použít Paint.NET nebo GIMP, pokud chcete pokročilejší funkce. Všechny tyto programy jsou 100% zdarma.

Vodoznakové obrázky

Jistě, můžete vodoznaky označit jednotlivě, ale pokud pořídíte spoustu sad fotografií, abyste je mohli prodávat, aktualizovat profilové fotografie na portálech webových kamer nebo zveřejňovat příspěvky na sociálních médiích, zabere to šíleně dlouho. uMark má bezplatnou i placenou verzi. Hlavním omezením bezplatné možnosti je, že můžete vodoznaky použít pouze u 50 obrázků najednou. Pomocí programu můžete obrázky označit vodoznakem, rozhodnout se, kam umístit značku, ovládat neprůhlednost a přejmenovat obrázky tak, jak jsou ukládány do zvoleného adresáře. Je to rychlé, snadné a bezplatné.

Software pro multistreaming – rozdělení webkamerového vysílání na více portálů

Plánujete vysílat na více než jednom webu najednou? Úžasné! Je to skvělý způsob, jak vydělat více peněz, a máme průvodce s weby, které umožňují split-camming, aby vám pomohly začít. V seznamu softwaru split-cam jste si možná všimli, že většina z nich má svou cenu.

Bezplatná správa sociálních médií

Tweetdeck je vlastnictvím Twitteru a je nejlepší volba pro předem naplánované tweety. Je to zcela zdarma a můžete naplánovat stovky příspěvků najednou. Tweetdeck také umožňuje naplánovat více účtů.
Hootsuite má také bezplatný plán, který vám dává kontrolu nad plánováním pro více účtů, ale jeho vkládání obrázků není vždy ideální.
Buffer je skvělý pro plánování příspěvků na Instagramu a umí také tweety. Můžete připojit až 3 účty sociálních médií a pro každý účet je limit 10 plánovaných příspěvků s možností zdarma.

Software pro úpravu grafiky zdarma

Potřebujete grafiku pro plánování sociálních médií? Podívejte se na Canva. K dispozici jsou šablony pro všechny druhy příspěvků na sociální média, které můžete použít se svými vlastními fotografiemi. Můžete dokonce vytvořit identitu značky, která se hodí k vaší modelové značce, abyste udrželi konzistentní vzhled a dojem z vaší grafiky.

Jaké jsou vaše oblíbené softwarové doplňky?

Děláte to proto, abyste vydělávali peníze, ne abyste utráceli peníze v nekonečné honbě za několika dalšími dolary. Ať už chcete snížit náklady, abyste ušetřili peníze na odchod do důchodu, splatili dluh nebo si koupili něco zvláštního, není důvod nevyužívat volné zdroje, kdykoli je to možné. Máte nějaké oblíbené softwarové oblíbené položky? Dejte nám vědět v komentářích níže!