SPLTstream: Software pro rozšíření kamery při vysílaní na webce

SPLTstream: Software pro rozdělení kamer
SPLTstream není jen software pro multistreaming webkamer. SPLITstream je také integrovaný s několika dalšími webovými stránkami, které poskytují širokou škálu funkcí. To zahrnuje integraci Lovense, přihazování dýšek, správu chatů a uživatelů a další. SPLT je v současné době v beta verzi a společnost hledá uživatele, kteří by se chtěli zúčastnit procesu beta testování. Zde jsou všechny podrobnosti o SPLT.

Kompatibilní stránky:

SPLTstream funguje na následujících webech:

Chaturbate
BongaCams
CAM4
CamSoda

Vlastnosti SPLT:

Zde je seznam hlavních funkcí SPLT:

Integrace pomůcek Lovense: Umožňuje vám připojit se ke všem vašim oblíbeným hračkám Lovense prostřednictvím SPLT.

Plná integrace chatu: Nyní můžete spravovat všechny své chaty ze všech webů, na které vysíláte, na jednom místě v okně streamování.

Soukromý chat: Můžete přijímat nebo odmítat soukromé zprávy během živého přenosu v okně chatu.

Správa uživatelů: Máte možnost odpojit nebo zablokovat uživatele nebo zvolit moderátora v okně streamování.

Soukromý stream: Máte možnost jít do soukromí (privat show) se svými klienty.

Komplexní analýza: Sledujte výdělky podle webu, podle dne, týdne, měsíce a roku ze všech webů jednotlivě i kombinovaně. Sledujte všechny své nejlepší diváky (z okna streamu) a sledujte živé přenosy.

Integrace her: Kromě integrace hraček Lovense jsme vytvořili také naše vlastní hry, které můžete používat na všech webech.

Jak funguje streamování pomocí SPLT:

SPLT je software ke stažení, který umožňuje uživatelům přímý přenos živého přenosu, výběr stránek, bez potíží s více obrazovkami, kamerami nebo OBS.

Připojte a streamujte až 4 účty podporované SPLT: Chaturbate, Camsoda, Bongacams a CAM4. Uživatelé se na hlavní stránce přihlásí, ověří věk + identitu, připojí osobní účty, nastaví předvolby streamu, připojí požadované hračky a spravují analgetika.

Po připojení mohou uživatelé začít streamovat. SPLT navrhl jediné streamovací okno, které obsahuje mnoho stejných funkcí, na které jste zvyklí na jiných webech s kamerami, což z něj činí snadný způsob pro vícero streamů.

Poznámka: SPLT lze stáhnout na PC nebo MAC. Před streamováním z SPLT bude nutné nastavit některá nastavení z původních portálů webkamer.