Práce na živé webkameře pro muže

Male

Vydělávejte peníze jako mužský model na živé webkameře

Máte zájem stát se camboyem? Začátek je rychlý a snadný a každý si může vydělávat peníze z domova. Požadavky jsou poměrně základní a existuje velká šance, že už máte vše, co potřebujete. Neexistuje žádný proces najímání, místo toho se provádí proces ověření věku. Pokud vám je osmnáct let nebo více, máte vše, co potřebujete, abyste mohli začít. Zde jsou všechny informace o tom, jak se stát modelem webové kamery.

Nechcete číst a chcete jen přejít přímo na stránky, na kterých se můžete registrovat? Zde je seznam webů zabývajících se livechat webkamerami, které najímají mužské modely.

Co je potřeba pro začátek

18 let nebo více – hlavním požadavkem je, že musíte být starší 18 let. Pokud se ucházíte o některý z webů, kde můžete vysílat živě na webkameře, budete požádáni o předložení platné kopie občanského průkazu pro ověření věku a dokumentaci. Aby to bylo v souladu s mezinárodními zákony, musí to dělat všechny weby.

Počítač – K provozování softwaru pro živý videochat budete potřebovat počítač. U většiny sítí může počítač používat kameru, pokud dokáže spustit blesk. Některé sítě vyžadují Windows nebo emulátor Windows, pokud používáte iOS.

Webová kamera – Velmi se doporučuje externí webová kamera s rozlišením HD a vy díky ní vyděláte také lepší peníze. Některé sítě vyžadují HD, zatímco jiné obvykle řadí modely s HD kamerou na webu výše. Mnoho sítí umožňuje modelům začít s integrovanými webovými kamerami. Pokud se vydáte touto cestou, důrazně doporučujeme zakoupit HD co nejdříve.

Vysokorychlostní internet – čím vyšší je rychlost přenosu, tím lepší jsou vaše pořady a tím více peněz vyděláte. Ačkoli je minimální požadavek 2 Mb / s * BARE *, je to stále hodně pomalé a doporučuje se mít mnohem lepší rychlost nahrávání. Pokud se nacházíte ve venkovské oblasti, zkuste zvýšit rychlost nahrávání pomocí ethernetu místo wifi. Pokud je to stále příliš pomalé, zvažte další služby, například produkci a prodej obsahu.

Hračky, oblečení a rekvizity – Ačkoli to není požadavek, všechny tyto položky pomáhají. Některé fetiše mohou vyžadovat také konkrétní věci. Vždy je dobré mít obrovskou sbírku všech výše uvedených. To je vše, co lze v průběhu času získat.

Kolik vydělají modely na mužských livechat webkamerách

Příjmy jsou založené na vašem výkonu – Toto je velmi složitá otázka s velmi složitou odpovědí. Na rozdíl od tradiční práce není náš hodinový plat stanoven. Všechno je založeno na výkonu. Modely webových kamer vydělávají peníze ze soukromého chatu, který je účtován za minutu, nebo z veřejného chatu, kde se peníze vydělávají v přihazovacích hrách, cílových tipech nebo nabídce příhozů . Existuje velký výdělečný potenciál, ale nic není zaručeno. Lidé, kteří do toho dají více, z toho obvykle i dostanou více.

Co dělá mužské modely ziskovými – Existuje mnoho toho, co dělá modely videochat kamer ziskovými. Není to vše o vzhled nebo velikosti penisu. Fetiš, o který se stará, kvalita představení, velikost zákaznické základny a přitažlivost – to vše tvoří to, co dělá online umělce ziskovým. Ti, kteří jsou lepší v propagaci a vědí, jak využívat všechny různé zdroje příjmů, obecně budou mít ziskovější kariéru.

Mužský trh není tak velký – Mužský trh není tak velký jako ženský trh, a proto je mnohem konkurenceschopnější. Je tam spousta peněz a naštěstí je tu menší konkurence, ale stále to není nic jako ženský trh. Díky tomu je propagace a zkoumání všech zdrojů příjmů mnohem důležitější.

Kolik vydělají camboys – Pár desítek tisíc za měsíc je určitě proveditelných a je možné jít i na stotisícové částky, ale budete kvůli tomu muset skutečně pracovat. „1%“ mužských modelů vydělává slušné peníze (dokonce dost na to, aby se dostaly do celkového 1%), ale to je nejvyšší výdělek. Existuje spousta lidí, kteří se snaží naskočit do tohoto odvětví, jen aby zjistili, že to není pro ně. Ne každý uspěje.

Musejí být všichni mužové gayové (nebo bisexuálové)

Odpověď zní ne, nemusíte dělat nic, co dělat nechcete; hetero nebo gay. Jak již bylo řečeno, mnoho vašich fanoušků, zákazníků a diváků bude gayů. Pokud také provozujete partnerský program, budete s největší pravděpodobností propagovat prostřednictvím gay stránek a existuje šance, že vaše tweety a další obsah mohou být sdíleny prostřednictvím gay sociálních médií. Takže i když nemusíte dělat gay věci, budete se starat o gay publikum.

Musí Camboys dělat anál?

Ne, camboys nemusí dělat anál. Díky samostatnému provádění show na webkameře si mohou modely rozhodnout, co budou dělat a nebudou dělat. Ať už děláte anál nebo ne, je to zcela na vás. To znamená, že dostanete i spoustu žádostí o anální obsah. Tím, že neděláte anál, vám opravdu hodně uniká a je to něco, co byste měli důrazně zvážit.

Více: Musí muži dělat na webkameře anál?

Dělání análu z vás nedělá homosexuála

I když nemusíte dělat „anální show“, abyste se dostali do oboru, určitě byste to měli zvážit. Jedním z největších váhání potenciálních camboys / mužských pornohvězd je myšlenka, že když děláte anál tak budete gay. To není pravda. Nejen to, ale mnoho camboys vám řekne, že anál je skvělý, a pokud to neděláte, přicházíte o příjmy a dobrý čas.

Musejí mít camboys velký penis?

Abyste si vydělali peníze jako camboy, nemusíte mít velký penis. Ve skutečnosti je „malý penis“ skutečný fetiš. Pokud máte opravdu malého ptáka, může to být váš klíč k úspěchu. Ale pokud se nestaráte o fetiš malého penisu, určitě vám pomůže mít velký penis. Pokud jste průměrní nebo dokonce podprůměrní, nenechte se tím odradit.

Vystupování s partnerem (hetero nebo gay)

Kromě sólového vystupování je možné vystupovat také s partnerem. Existují některé sítě, které umožňují obsah pro kluky a dívky, ale ne pro sólový obsah pro muže nebo homosexuály. Pokud chcete vystupovat na těchto webech, je vystupování s partnerkou jediným způsobem, jak to udělat. Pokud vystupujete s jiným mužským modelem, jste omezeni na sítě zajišťující sólo muže / homosexuála. Tyto sítě jsou uvedeny níže.

Pokud vystupujete s partnerem, bude muset být ověřen stejným postupem, jakým jste prošli i vy. To je opět něco, co musí všechny weby dělat, aby byly dodržovány zákony. Jakmile budou schváleni a dostanete zelenou, mohou s vámi začít hrát na kameru.

Stránky pro dospělé, které si pronajímají modely mužských webových kamer

Ne všechny weby akceptují sólové mužské modely (stejně jako homosexuální páry). Existují některé sítě, které umožňují pouze sólové ženy nebo hetero páry. Naštěstí většina webů umožňuje mužské umělce a stále je spousta možností na výběr. Níže je uveden seznam všech sítí, které přijímají mužské talenty. Existují livechat weby. stránky s klipy, weby se sexem po telefonu a další sítě. Adresář uvádí, zda podporují sólo muže, přímé páry nebo homosexuální páry.

Camming Weby najímající mužské modely

Různé typy show / představení

Existují různé typy livechat webkamerových pořadů a různé show vydělávají různými způsoby. Je také důležité si uvědomit, že různé weby se specializují a / nebo podporují různé typy pořadů. Zde jsou obecné popisy různých typů pořadů:

Show v soukromí / Privát: Tyto pořady jsou účtovány za minutu. Téměř každý portál s webkamerami podporuje soukromé relace. Na webech, které se specializují na soukromé přehlídky, budou camboys dráždit na veřejném chatu, zatímco čekají, až zákazník požádá o soukromou relaci.

Veřejné pořady: Veřejné show se konají jak jinak než veřejně. Tyto show mohou vydělávat několika způsoby. To zahrnuje cíle příhozů, nabídky tipů a interaktivní sexuální hračky „show tip-to-vibe“. Pamatujte, že některé weby nepovolují veřejnou nahotu ani explicitní sexuální akty ve veřejných chatech, takže pokud chcete pořádat veřejné pořady, uzavřete partnerství s webem, který je podporuje.

Spy / Voyeur Show: Špiónské show jsou soukromé show, které mohou členové špehovat. Členové, kteří špehují soukromé show, musí platit extra sazbu za minutu. To znamená, že modely udělají minutovou sazbu pro soukromé, plus další sazbu za minutu pro každého dalšího člena, který špehuje show.

Skupinové pořady: Skupinové pořady jsou soukromé pořady otevřené pro každého. Každý ve skupinové show musí zaplatit minutovou sazbu, aby byl její součástí.

Nabídka Skype Skype pro dospělé

Další způsob, jak mohou camboys vydělat peníze z livechatu, je nabídka skype show pro dospělé . Skype show pro dospělé se liší od livechatu, protože se konají na Skype namísto na webu. Protože je mimo síť, camboys si dokáží udržet větší procento. To je skvělé pro modely nezávislých webových kamer, které mají své vlastní stálice a mohou generovat vlastní tržby. Pokud nejste schopni generovat vlastní tržby, je síťový videochat rozhodně lepší cestou, protože tyto weby jsou hojně navštěvované, což povede k tomu, že členové snáze najdou vaši chatovací místnost.

Sexuální hračky pro camboys

Sexuální hračky jsou skvělý způsob, jak vylepšit livechat show a zvýšit tak svoji kariéru jako camboy. Existuje spousta hraček, z nichž si můžete vybrat, od análního kolíku, přes šukací stroje (které jsou opravdu populární a ziskové!) Zde jsou některé z nejlepších sexuálních hraček, na které by se camboys měli zaměřit.

Lovense Hush: Lovense Hush je interaktivní anální kolík, který může komunikovat s webkamerou dle příhozů. Příhozy jsou malé, ale diváci budou muset neustále přihazovat, aby hračka vibrovala, takže se žetony rychle hromadí! Pamatujte, že Lovense je podporován pouze vybranými webovými stránkami.

Sexuální hračky: Pokud hledáte zábavný a barevný způsob, jak svým kreativním vystoupením přidat trochu kreativity, Geeky Sex Toys je hračkářská společnost pro vás! Geeky Sex Toys je fantasy tématikou a paroduje spoustu sérií, od Game of Thrones, přes Star Wars až po Pokémony!

Propagace vašich kamerových pořadů

Livechat weby dělají hodně pro to, aby řídily svůj vlastní provoz. Výsledkem bude, že váš pokoj / room přirozeně získá návštěvníky a zákazníky. Jak již bylo řečeno, nikdy vám neuškodí udělat si vlastní propagaci. Existuje mnoho způsobů, jak na to. Sociální média jsou jednoduchá a účinná. Provozování vlastního webu vám umožní využívat provoz vyhledávače. Vytvoření e-mailového seznamu, zveřejňování příspěvků na fórech a využívání výhod jiných stránek pro dospělé může do vaší chatovací místnosti přivést velký provoz a pomoci vám vybudovat si následující základnu a základnu zákazníků.

Další informace: Jak propagovat dospělé služby na internetu

Více služeb mohou nabídnout mužské pornohvězdy

Prodej videí / klipů

Kromě webkamery je prodej klipů další velmi populární a ziskovou službou, kterou můžete nabídnout. Mnoho webů vám umožňuje prodávat videa přímo na stránkách profilu. Kromě prodeje klipů prostřednictvím vašeho livechat webu byste měli zvážit také partnerství s weby s klipy pro dospělé. Tyto stránky se specializují na prodej videa a mají spoustu placeného provozu hledajícího klipy.

Největší věcí na prodeji klipů je, že nemusíte být online a vystupovat, abyste generovali příjmy. O všechny transakce a dodání obsahu se postarají obchody s klipy. Musíte jednoduše jen nahrát a propagovat. Weby s placeným videoobsahem lze také použít ke generování zákazníků. Mnoho webů vám umožňuje odkazovat přímo na váš profil s webkamerou, nebo alespoň na účet Twitter, který lze použít k propagaci pořadů i klipů.