Streamování s OBS

OBS For Camming Models

Open Broadcaster Software (OBS) pro modely webových kamer

Open Broadcaster Software (často označovaný jako OBS) je open source vysílací kódovací systém, který je zdarma ke stažení a je k dispozici pro použití v mnoha platformy pro webkamery pro dospělé i platformy pro streamování her. OBS je externí program, který si budete muset stáhnout z jejich webových stránek. Tento program je skvělý, protože umožňuje uživatelům streamovat v úžasné kvalitě HD, kterou mohou stránky jinak omezovat, je také skvělý, protože má praktické funkce pro modely vaček, které většina webů neposkytuje. Tento program může také zaznamenávat vaše streamy, což je vhodné pro další prodej explicitních pořadů.

Nastavení scén a zdrojů

Před streamováním byste měli nastavit „scénu“ a zdroje. Vaše scéna bude výběrem, který si můžete vybrat a který bude výchozí pro všechna vaše nastavení, takže při jeho používání nebudete muset pokračovat v nastavování. Nejprve budete chtít vybrat zdroj videa a zdroj zvuku. Tyto zdroje budete moci pojmenovat, abyste usnadnili používání více zařízení. Jakmile je nastavíte, měli byste vidět náhled svého streamu. Pokud vypadá zkresleně, nezapomeňte jej nastavit tak, aby vyplňoval obrazovku, abyste jej mohli vidět, protože bude vysílán.

Konfigurace nastavení výstupu

Měly by nyní existovat možnosti, které je třeba vyplnit, abyste mohli ovládat svůj výstup. Stačí přejít do nastavení a kliknout na „Video“. Vaše nastavení se bude lišit v závislosti na tom, jaké zařízení používáte. Můžete zkontrolovat informace o své webové kameře a určit, který výstup bude pro vaši kameru fungovat. Máte možnost tento limit posunout, ale váš stream může být trhaný nebo rozmazaný. Doporučujeme, abyste zůstali v dosahu vaší webové kamery (obecně 1280 × 720 funguje dobře!) Na této obrazovce můžete také nastavit FPS (Frames Per Second). Obecně platí, že zdravý FPS je mezi 30-60. Nastavení na 60 bude vyžadovat rychlejší internet, takže na to pamatujte. OBS se může zhroutit, takže nepřekračujte své technologie nad meze (včetně počítače a webové kamery), snažte se udržovat CPU pod 50% pro zdravý stream.

Nastavení klávesových zkratek pro záznam pořadů

Může se vám také hodit před spuštěním streamu nastavit některé „horké klávesy“, pro případ, že se nacházíte v horké show a chcete si ji nahrát. Toto nastavení lze také najít, zkuste se ujistit, že jste nastavili klávesové zkratky na něco, co byste normálně nestiskli.

Konfigurace OBS pro různé weby pro Camming

V závislosti na tom, jaký web používáte, budou existovat různé druhy doporučených nastavení. Například Chaturbate navrhuje tato nastavení: Kodek: H .264 Video, AAC Audio. Poměr stran: pouze 4: 3 nebo 16: 9. Rozlišení: Od výšky 240 pixelů až po 4k (2160 pixelů). Snímková frekvence: Až 30 fps, mezi 24-30 fps je rozumné. Přenosová rychlost: až 20 Mb / s (20 000 kb / s) video, 192 kb / s audio – preferováno CBR. Interval klíčových snímků: Jakákoli rozumná hodnota; mezi 2-5 s je dobré. Profil H.264: Upřednostňováno hlavní nebo vysoké; základní linie je přijatelná.

I když se OBS používá také na Streamate (spolu s SM Broadcast a Adobe FMLE), nedoporučuje se to, protože chyby, které se na něm vyskytnou, nelze sledovat tak snadno, jak mohou být na kódovač, který si web vytvořil sám: SM Broadcast. Také se říká, že používání SM Broadcast zvýší umisťování na rozdíl od použití OBS, ale některé modely veteránských kamer uvedly, že v umístění není žádný rozdíl. Streamate podporuje mnohem vyšší nastavení streamování než většina ostatních webů, takže vaše nastavení OBS na Streamate by mělo být tak dobré, jak je můžete vylepšit, abyste vylepšili své umístění.

Jak spustit stream OBS

Část, která většinu lidí přivádí k kodérům, včetně OBS, začíná jejich streamování. Za tímto účelem by mělo být ve vašem vysílacím okně tlačítko, které říká „externí kodér“ nebo „externí zdroj“. Měla by existovat výzva nebo tlačítko pro získání dalších informací, které budou zahrnovat streamovací klíč. Jakmile tento klíč načtete, přejděte do svého nastavení a přejděte na „Stream“ a odtud najdete možnosti streamovacích služeb nebo vlastní streamovací server.

Pokud web, na kterém se pohybujete, obsahuje vlastní streamovací adresu URL, vyberete vlastní streamovací server. Většina webů však bude uvedena v obecných streamovacích službách. Stránky pro dospělé jsou nejprve filtrovány, ale jakmile vyberete možnost „zobrazit všechny služby“, zobrazí se stránky pro dospělé. Jakmile vyberete svůj web, zkopírujte a vložte klíč streamu a proveďte změny. Odtud byste měli být schopni zahájit stream!

Další tipy OBS pro Camgirls

Automatické zpoždění: Zatímco většina webů již zpožďuje váš přímý přenos, máte také možnost odložit svůj přenos od konce, pro případ, že by se něco stalo, jako kdyby někdo volal vaše jméno atd. pokud nastavíte toto nastavení na přibližně 7 sekund, budete moci rychle odpojit stream, aniž byste vyslali potenciální situaci doxxing .

Automatické opětovné připojení: & nbsp; Pokud nemáte silný internet, nastavení automatického opětovného připojení bude také užitečné v případě, že dojde k výpadkům připojení.

Různé formáty: & nbsp; Pokud se vám nelíbí formát OBS, můžete jej změnit tak, že přejdete do obecných nastavení a učiníte jej příjemnějším pro oči! (Můj osobní favorit je Acri.)

Automatický záznam: & nbsp; Můžete také přejít do obecného nastavení a nastavit, aby vaše streamy byly vždy zaznamenávány, pro případ, že byste na to zapomněli!

Používání webových kamer a OBS pro natáčení klipů

U modelů, které nemají dobrý fotoaparát a natáčejí videoklipy pomocí svých webových kamer, je také možné nahrávat pomocí OBS. Viditelně si můžete nastavit svá nastavení, jak si přejete, a předem si je prohlédnout, nahrávat přímo z OBS a odtud uložit záznam. Obecně bude poskytovat lepší kvalitu než většina nahrávacích aplikací.