Software pro duplikování webových kamer Streamster pro dospělé

Co je Streamster?
Streamster je software pro rozdělení webových kamer, který používá cloudové rozhraní k „opětovnému streamování“ vašeho obrazu na několik podporovaných webových portálu s webkami pro dospělé. Proces rozdělení videa probíhá na serverech Streamsters, nikoli u vás, což pomáhá snížit dopad zvýšených nároků na přenos. Streamster je kompatibilní s dlouhým seznamem stránek pro dospělé, včetně Chaturbate, MyFreeCams, StripChat, BongaCams, Cam4, Streamate, Flirt4Free a dalších!

Není žádným tajemstvím, že většina modelů na webkameře vysílá na několik portálů současně, aby zvýšila svůj dosah a tím i výdělek. Multistreaming však často způsobuje určité potíže. Může být docela složité nastavit a spravovat ho. Současné vysílání ve vysoké kvalitě vyžaduje výkonné počítače a vysokorychlostní internet. A vzhledem ke stále rostoucím požadavkům na kvalitu videa se zdá být neustálá potřeba upgradovat počítače nikdy nekončící.

Ve společnosti Streamster odstraňují tyto problémy a pomáhají modelům jednodušeji multistreamovat.

Inovativní, uživatelsky přátelský software Streamsters vám umožňuje vysílat na několik webů současně a to bez dalšího zatížení procesoru. Můžete dokonce spravovat všechna vysílání na jedné obrazovce, aniž byste se rozptylovali přepínáním oken.

Streamster umožňuje streamování na platformy, které podporují streamování RTMP (streamování OBS). V současné době aplikace funguje pouze v systému Windows. Verze pro Mac a mobilní zařízení jsou však v přípravě. Tento software je kompatibilní s většinou studií na vytváření videoobsahu, takže je možné například upravovat živý stream v OBS a multistreamovat jej pomocí Streamsteru.

Náklady na Streamster Services

Streamster je bezplatný software. Můžete jej použít ke streamování na jednu nebo dvě platformy zdarma. Chcete-li streamovat na tři nebo více platforem, stačí upgradovat na placenou verzi. K dispozici jsou speciální nabídky pro modelová studia webových kamer.

Průvodce cenami pro Streamster:

 • $ 0 (Basic) zahrnuje živý přenos RTMP;
  Neomezená šířka pásma;
  2 kanály multistream;
  Maximální přenosová rychlost 6000 kb / s (na kanál);
  2x vlastní RTMP.
 • 15 $ (Lite) zahrnuje RTMP live-streaming;
  Neomezená šířka pásma;
  4 kanály multistream;
  8 000 kb / s maximální datový tok (na kanál);
  4x vlastní RTMP.
 • 30 $ (Pro) zahrnuje živé vysílání RTMP;
  Neomezená šířka pásma;
  8 kanálů multistream;
  16 000 kb / s maximální datový tok (na kanál);
  8x vlastní RTMP.

Streamster je vhodný i pro Studia!
Provozujete studio pro vysílání webkamer a potřebujete několik uživatelských účtů? Vytvořte si obchodní účet, spravujte všechny uživatele na jednom řídicím panelu a získejte až 50% slevy ve srovnání s individuálními plány.


Jste připraveni začít multistreamovat vaše vysílání?

Přihlaste se k odběru Streamsteru nebo se podívejte na naše další doporučení pro rozšíření webky!