Stripchat (CZ) – vydělejte si jako model na živé webkameře

Stripchat

Jak začít vydělávat peníze jako model Stripchat

Stripchat je populární livechat webkamera pro dospělé a web je provozovaný stejnými lidmi co stojí za XHamster. Začít jako model StripChat je snadné a kdokoli může vydělat peníze tím, že bude pracovat z domova jako model na živé webové kameře. Stripchat přijímá ženy, muže, transsexuály, páry a homosexuální páry. Síť nabízí konkurenceschopné výplaty, kryje zpětná zúčtování a nabízí týdenní výplaty. Zde jsou všechny podrobnosti.

Rychlé informace:

 • Služby: živá kamera, klipy, fankluby
 • pohlaví: žena, muž, transsexuál, páry, homosexuál Páry
 • Model Pay: 5 ¢ / Token
 • Minimální výplata: $ 50 – $ 500
 • Časový plán plateb: týdně
 • Stornované platby: Chráněno
 • Způsob výplat: Paxum, Šek, Převod
 • DMCA: Ne
 • Rozdělení kamer – Cam Split: Ano
 • Partnerský program: Ano

Obsah:

 • Co je potřeba pro začátek
 • Stripchat přijímá všechna pohlaví
 • Jak jsou modely Stripchat placeny
 • Informace o výplatě Stripchat
 • Různé typy pořadů na sebkamerách
 • Vydělávejte peníze prodejem zboží
 • Kompatibilní s interaktivními sexuálními hračkami
 • Regionální blokování / ochrana soukromí
 • Rozdělení kamer (provádění show současně na více webech)
 • Stripcash: Partnerský program Stripchat
 • Stripchat podporuje studiové účty
 • Zaregistrujte se jako umělec Stripchat

Co je potřeba, abyste mohli na Stripchatu začít

Požadavky na zahájení používání Stripchatu jsou neuvěřitelně jednoduché. Jediným skutečným požadavkem je, aby měl kdokoli, kdo se registruje, alespoň osmnáct let. Všichni umělci musí při registraci předložit digitální kopii průkazu totožnosti s fotografií. To je pro účely ověření věku a něco, co budou vesměs všechny weby vyžadovat, aby dodržovaly místní zákony. Existují také další požadavky na vybavení:

Webová kamera

Vysoce kvalitní HD webová kamera je doporučována a je do značné míry požadavkem. Zdroj HD je mnohem kvalitnější a bude pro vysílající mnohem výnosnější než vestavěná webová kamera notebooku.

Počítač

Pro živé vysílání budete potřebovat počítač. Zde jsou požadavky na počítač Stripchat:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Mac OS X 10.9
 • Procesor: Quad -Core nebo vyšší
 • Paměť: 4 GB RAM nebo vyšší

Vysokorychlostní internet

Čím vyšší je rychlost nahrávání – uploadu, tím lépe. 2,0 Mb / s (megabajtů za sekundu) je naprosté minimum. Čím vyšší je rychlost nahrávání, tím lepší je přenos webové kamery. Pořady s lepší kvalitou obrazu jsou ziskovější, než pořady s nižší rychlostí nahrávání.

Místo k provedení

Pro představení webové kamery budete potřebovat místo. Většina modelů použije buď svou ložnici, nebo vyhrazenou místnost pro videochat. Oblast by měla být čistá, organizovaná, uklizená a dobře osvětlená (přirozeně nebo uměle) se vším, co je potřeba pro představení v této oblasti.

Další užitečné položky

Dobrá kolekce hraček a oblečení se vždy hodí. Je to ovšem něco, co lze postupem času vybudovat. Seznamy přání (wish listy) lze použít také k tomu, aby vaši fanoušci mohli vytvářet tyto sbírky. Určité typy pořadů také vyžadují konkrétní položky.

Stripchat přijímá ženy, muže, transsexuály a páry

Na Stripchatu jsou vítána všechna pohlaví. Stripchat přijímá ženské, mužské a transsexuální umělce. Navíc i párové účty, takže modely mohou hrát s partnerem. Jediným požadavkem je, aby modely byly starší osmnácti let a měly veškeré potřebné vybavení.

Kolik peněz vydělávají modely Stripchat?

Potenciál výdělku je značný, ale vše je založeno na vlastním výkonu. Modely z dostanou tolik, kolik do toho samy vloží. Mít nejkvalitnější přenos, vypadat co nejlépe na kameře, mít kreativní a zajímavá vystoupení, dělat zvláštní propagaci a mít zajímavou osobnost, to vše má dopad na ziskovost. Modely Stripchat vydělávají 5 centů za token (5 $ každých 100 tokenů).

Informace o výplatě na Stripchatu (jak a kdy)

Platby Paxum se provádějí každý týden. U šeků nebo bankovních převodů se platby provádějí každý druhý týden. Platby se provádějí v úterý. Bezhotovostní převody nejsou zpoplatněny.

Minimální požadavky na platbu:

Vydělávejte peníze nabízením těchto služeb

Tady jsou všechny způsoby, jak vydělat peníze na Stripchatu

Vydělávejte peníze z živých představení webové kamery / videochatu

Primárním zaměřením Stripchatu je živá kamera. Existují různé typy představení, které mohou modely Stripchat provádět. To zahrnuje veřejné show, soukromé show, špionážní show a cam2cam. Tyto různé přehlídky generují příjmy různými způsoby. Zde je popis různých typů pořadů.

Veřejné pořady

Veřejné přehlídky jsou přístupné všem. Existuje několik způsobů, jak vydělat peníze v soukromém chatu. Nejběžnější způsoby jsou od cílené příhozy / dýška, přičemž show se provádí po určitém počtu příhozů, nabídkách tipů, tipovacích hrách a interaktivních sexuálních hračkách (příhoz na vibrace).

Soukromé pořady

Priváty jsou show 1 na 1 mezi vystupujícím umělcem a zákazníkem. Tyto show (trvání a typ prováděné show) jsou obvykle projednány a vyjednány před zahájením soukromé akce. Soukromé přehlídky jsou zpoplatněny každou minutu. Umělec může nastavit cenu pro soukromé osoby v oblasti nastavení.

Cam2Cam

Cam2Cam je speciální druh soukromé show, kde si zákazník může zapnout webovou kameru a mikrofon. Ostatní zákazníci nemohou sledovat show na cam2cam, jako to mohou dělat na soukromých show. Umělec může nastavit cenu pro show cam2cam v oblasti nastavení.

Špionážní pořady

Spy Chat umožňuje uživatelům sledovat, co se děje během soukromé show. Špióni nemohou přímo chatovat s modelem, mohou sledovat pouze představení, které se během této doby provádí. Výchozí cena pro Spy Chat je 8 žetonů za minutu, ale může zvýšit až 12 žetonů za minutu, v závislosti na tom, co model zvolí.

Prodej foto / video obsahu na Stripchatu

Účinkující Stripchatu mohou také vydělat peníze z prodeje svého obsahu přímo na webu. Galerie a videa se zobrazí na stránkách profilů modelů. Obsah se zobrazí napravo od bio a dalších informací. Pokud je k zobrazení příliš mnoho obsahu, je k dispozici posuvník, který umožňuje fanouškům a zákazníkům procházet dostupným obsahem.

Vydělávejte na prémiových fanklubech

Modely Stripchat mohou také vydělávat peníze na prémiových předplatných fanklubů. Předplatné fanklubů může být velmi ziskové, protože vytvářejí pasivní příjem z měsíčních poplatků. Čím více předplatitelů, tím větší je příjem! V současné době jsou fankluby k dispozici pouze umělcům, kteří mají alespoň 1 000 sledujících. Existují tři úrovně předplatného a každá nabízí členům speciální odznak, který ukazuje, o jakou úroveň předplatitele se jedná.

Další funkce Stripchat

Zde jsou další hlavní funkce Stripchatu

Vydělávejte peníze prodejem fotografií / videí

Kromě vydělávání peněz živým přenosem mohou umělci Stripchatu vydělat peníze také z prodeje obsahu. Modely mohou nahrávat své sady galerií nebo videa a stanovit cenu. Zákazníci nebudou mít přístup k obsahu, dokud za něj nezaplatí. Prodeje obsahu mají stejné sazby 5 ¢ / token jako u webkamer.

Kompatibilní s LoveSense a OhMiBod

Interaktivní funkce ve Stripchatu přichází s několika různými úrovněmi. Všechny tyto úrovně příhozů vydávají různé zvuky. To umožňuje modelům konfigurovat interaktivní sexuální hračky jako LoveSense a OhMiBod, aby reagovaly na zvuky příhozů. Interaktivní show se sexuálními hračkami (příhoz pro aktivaci) jsou velmi populární a ziskové.

Regionální blokování a ochrana soukromí

Ochrana osobních údajů je důležitá a regionální blokování je jedním z nástrojů k ochraně soukromí modelu. Stripchat umožňuje modelům blokovat země, ve kterých nechtějí být viděny. Blokování země zabrání komukoli v dané zemi vidět profil modelu ve vyhledávání nebo při pokusu o přístup k odkazu na samotný profil. Pamatujte, že pokud divák ze zablokované země používá VPN nebo cestuje mimo blokovanou zemi, bude mít přístup k obsahu.

Stripchat umožňuje rozdělení vačky (práce na více webech)

Stripchat umožňuje rozdělení kamer. Cam-splitting je použití speciálního softwaru k vysílání na více webech současně. To se obvykle provádí u soukromých webů, protože umělec může být na veřejném chatu na více webech, dokud si na jednom z nich zákazník nekoupí soukromý chat.

Stripcash: Partnerský program Stripchat

Stripcash je oficiální přidružený program pro Stripchat. Webmasteři (a výkonní umělci) se mohou zaregistrovat do Stripcash a vydělávat peníze propagací webu. Stripcash nabízí sdílení příjmů pro nové zákazníky, umělce a webmastery zaslané do sítě.

Stripchat podporuje Studiové účty

Stripchat podporuje studiové účty. Se studiovým účtem může vlastník studia zaregistrovat umělce pod studiem. Studio je vypláceno přímo ze Stripchatu a je odpovědné za vyplácení modelů na základě dohody o studiu. Očekává se, že studia poskytnou úroveň služeb, která ospravedlní jakoukoli sazbu, kterou si studio účtuje.

Začněte už dnes jako model Stripchat!

Jste připraveni začít jako model na stripchatu? Zaregistrujte se ještě dnes! Proces registrace je rychlý a snadný a můžete začít okamžitě. Začněte kariéru jako model(ka) webové kamery, vydělávejte peníze z domova a provádějte pouze takové pořady, jaké chcete dělat. Stripchat přijímá ženské, mužské a transsexuální modely a páry. Každý může vydělávat peníze pomocí show na videochatu. Začněte se Stripchatem ještě dnes!