Terpon VR webkamera

Terpon

Terpon: 3D / VR webová kamera pro modely webových kamer

Terpon představuje první webovou kameru s vysokým rozlišením 3D-VR navrženou tak, aby vyhovovala potřebám profesionálních modelů videochatů, a prémiová špičková řešení dostupná pro studia. Rychle se rozvíjející globální odvětví sexuálního zdraví a wellness má nyní nového partnera se společností Terpon a jeho kamerové systémy jsou navrženy tak, aby zlepšily podnikání nezávislých modelů a profesionálních studií pro umělce.

Mnoho lidí v tomto odvětví považuje VR za další logický vývoj jak pro umělce, tak pro zákazníky, přesto žádný produkt nemá schopnost kamery Terpon Hermes streamovat vysoce hodnotné video v kvalitě vysílání v kompaktním, spolehlivém a výnosném řešení. Výkonné, pohlcující a nezapomenutelné zážitky čekají na miliony lidí na obou stranách kamer Terpon.

Jak se přihlásit jako beta-tester

Program beta testů Terpon Advantage je otevřen všem modelkám kamer žen / mužů / transsexuálů, které aktuálně vysílají na partnerských platformách nebo studiích, s úmyslem nabízet živé přenosy VR. Zkušenost, silné sledování sociálních médií a vášnivý obchodní smysl popisují perfektní kandidáty pro tento program. Pokud máte některou z těchto vlastností, tak vás Terpon chce!

Minimální požadavky pro Terpon Models Advantage (beta)

  • Obdrželi jste e-mail nebo osobní pozvánku k připojení k tomuto programu od partnerské platformy, studia nebo zaměstnance společnosti Terpon.
  • Aktuálně streamujete živě s partnerskou platformou nebo studiem Terpon; & nbsp; A min. 35 hodin za výplatní dobu (2 týdny).
  • Máte přítomnost na sociálních médiích minimálně 5 000 sledujících.
  • Aktivně propagujete své relace živých kamer pravidelně základ.
  • budete potřebovat počítač připravený na USB 3 se systémem Windows 10, & nbsp; i5 0r i7 procesor, & nbsp; Min 4 Gb Ram (lepší je 8 & nbsp; Gb).
  • Vaše připojení k internetu bude muset mít rychlost stahování min. 5 Mb / s.

Pokud vyhovíte těmto požadavkům, splňujete podmínky pro podání žádosti o zvýhodněný program (Beta) webu Terponmodels.com. Můžete použít zde.

  • Počkejte 3–7 dní na odpověď.
  • Pokud odpověď neobdržíte, kontaktujte & nbsp; Mike @ terpon. com
  • Program Advantage uzavírá přihlášky 21. prosince 2017 o půlnoci východního času.

Dvě verze webových kamer: Hermes a Artemis

K dispozici jsou dvě verze kamer; Hermes a Artemis. Hermes je jejich základní možnost, která je plug-and-play. Artemis je jejich pokročilejší možnost. Artemis natáčí ve 4K při 60 fps. Artemis však vyžaduje speciální počítač poskytnutý Terponem. Díky tomu není zdaleka tak na klíč jako model Hermes.

Webové kamery se budou pronajímat od 30 $ za měsíc

Terpon neprodává svůj produkt. Místo toho si produkt pronajímají měsíčně. Tímto způsobem modely nikdy nemusí platit za upgrady softwaru / hardwaru. Snižuje také vysoké počáteční náklady na nákup hardwaru. Terpon zahájil pronájem webové kamery od 30 $ měsíčně.

Terpon Program doporučení / affiliate programů

Terpon ohlásil přidružený program. Podrobnosti tohoto programu ještě nebyly zveřejněny. Spekuluje se, že modely budou moci provize z prodeje sluchátek s mikrofonem. Není zde žádná zmínka o tom, zda bude existovat program doporučení pro samotné webové kamery. Terpon uvedl, že podrobnosti programu doporučení budou na web přidány v únoru / březnu.

Zůstaňte naladěni a získejte další informace!

Při přechodu Terpon od spuštění beta verze k oficiálnímu spuštění a jakmile bude k dispozici více informací, upravíme tento příspěvek tak, aby odrážel dostupné nové informace. Určitě také oznámíme aktualizace prostřednictvím sociálních médií a uvedeme je v sekci novinky. Zůstaňte naladěni na Terpon!