Weby najímající Transsexuální modely

Transgender

Porno stránky, které přijímají transgenderové modely

Jste transgenderový model, který chce začít v průmyslu dospělých? Všechny weby najímající transsexuální modely máme na jednom místě! Je velmi snadné začít jako amatér v průmyslu pro dospělé. Neexistuje žádný proces náboru. Místo toho je zde jen proces ověření věku. Jediným požadavkem je, aby vám bylo osmnáct let nebo více.

Pracujte z domova, pracujte pouze v hodinách, které chcete, a dělejte pouze takové pořady, jaké chcete hrát!

Práce s webovou kamerou pro dospělé pro transsexuální modely

Zde je seznam webů provozující webkamery, které přijímají trans modely. Stát se modelem na webkce je rychlé a snadné. Vyžaduje se pouze to, že vám musí být osmnáct a více let. Budete potřebovat digitální kopii průkazu totožnosti s fotografií, počítač, webovou kameru, připojení k internetu a místo pro vystoupení.

Nejnavštěvovanější portály:

StránkaSimilarWebAlexaVýplataČeštinaVíce informací
1. Chaturbate531445¢ / tokenNEChaturbate
2. LiveJasmin1364230-60%ANOLiveJasmin
4. BongaCams35510880%*NEBongaCams

Co je požadováno, abyste mohli začít?

Je to velmi jednoduché. Jediným zásadním požadavkem je, že vám musí být osmnáct let nebo více. Při registraci na některém z webů budete muset poskytnout digitální kopii průkazu totožnosti s fotografií. Tím se ujistíte, že máte osmnáct let nebo více. To je něco, co musí všechny weby splnit, aby dodržovaly zákon.

Požadavky na vybavení

V závislosti na tom, jaké služby nabízíte, budou určité požadavky na vybavení. Například; pokud provádíte videochat, budete potřebovat počítač, webovou kameru (HD je vysoce preferováno a vyděláte více) a vysokorychlostní internet. U klipů budete k produkci obsahu potřebovat vše. Čím kvalitnější vybavení, tím lépe, ale to vše je možné v průběhu času upgradovat.