Vybavení pro webku z domu

Webkamera
HD Webkamera

Jaké vybavení webcam modely potřebují

Abyste se mohli stát modelkou nebo modelem na webce pro dospělé, budete nejprve potřebovat nějaké vybavení. Existuje velmi dobrá šance, že už máte vše potřebné, abyste mohli začít. Pokud ne, je počítač jedinou skutečně drahou součástí. K dispozici je také několik navrhovaných zařízení, díky nimž budou vaše pořady zábavnější a výnosnější

Jakmile budete mít vše, co potřebujete žádné další náklady už nejsou a není třeba provádět žádný pohovor ani nábor. Jednoduše si ověřte svůj účet, věk a začněte hrát! Zde je uvedeno vše, co potřebujete, abyste mohli začít.

Potřebné vybavení pro začátek s dospělou webkamerou
Zde je to, co je absolutně nutné, abyste mohli začít jako model webkamery. Bez tohoto vybavení nebudete moci účinkovat. Existuje také několik dalších doporučených položek, které budou uvedeny níže.

Digitální kopie průkazu totožnosti s fotografií – k ověření vaší totožnosti a věku budete potřebovat digitální kopii úředně vydaného průkazu totožnosti s fotografií. To je požadavek na každém webu, na který se zaregistrujete. To je způsobeno státním nařízením, které stanovuje, že každé médium pro dospělé dokumentuje věk účinkujících.

Počítač – K online publikování budete potřebovat počítač. Zkontrolujte požadavky na webovou kameru, na stránce na kterou se zaregistrujete. Většina nových počítačů by měla fungovat dobře. Pokud jste uživatelem systému Mac, ujistěte se, že software může běžet na počítačích Mac, protože některé weby o webkamerách fungují jen na systémech Windows.

Webová kamera – Webová kamera v rozlišení HD je vysoce doporučena a některé weby s kamerami to vyžadují. Vysíláním v rozlišení HD vyděláte více peněz, na rozdíl od standardní webové kamery pro notebooky. Cokoli, co můžete udělat pro zlepšení kvality vašeho videa nakonec povede k lepší show a vyšším ziskům. Pokud máte pouze webovou kameru pro notebook a nemůžete si dovolit webovou kameru v rozlišení HD, můžete začít, ale doporučuje se upgradovat co nejdříve.

Vysokorychlostní internet – budete potřebovat vysokorychlostní internet. Telefonické připojení je příliš pomalé, vaše show budou zpožděná a většina sítí vyžaduje určitou rychlost nahrávání nebo vyšší. Doporučuje se také místo sítě Wi-Fi použít ethernetový kabel, protože vaše připojení bude rychlejší a vaše pořady lepší.

Místo k vystoupení – Budete také potřebovat místo k práci a účinkování. Většina modelů vysílá buď ze své ložnice, nebo z konkrétní místnosti vyhrazené pro show. Doporučujeme, aby místnost byla dobře osvětlená, čistá a bez rušení. Nechcete, aby do místnosti například někdo vstoupil během představení.

Nastavení místnosti s webkamerou

Nastavení webkam místnosti je pro začátek velmi důležité. Mnoho modelů na webce vysílají ze své ložnice. To dává smysl, protože tento pokoj obsahuje postel, která je pohodlným místem pro předvádění. Ostatní modely si vytvoří speciální místnost. Tímto způsobem jsou všechny rekvizity a hračky na jednom místě a stěny mohou být použity pro virtuální tabule, které lze použít pro zobrazení všech, kteří přihazují nejvyšší odměny atd.

Nábytek: Ve vaší webkam místnosti by mělo být několik užitečných věcí, bez ohledu na to, zda vcházíte z ložnice nebo z vyhrazené místnosti. Nábytek pro začátek – je dobré mít v místnosti postel a stůl. Postel je skvělým prostředkem pro představení, ale je také dobré mít u postele stůl nebo menší stolek, zvláště když se jen tak pohybujete ve volném/free chatu.

Pozadí / Zelená obrazovka: Pozadí může udělat věci opravdu kreativními a pomoci změnit scénu představení. K dispozici jsou tapety s kůrou a hůlkami, které lze použít ke snadné změně stěn a kulis. Pokud opravdu chcete mít možnost věci změnit, zvažte nastavení zelené obrazovky!

Osvětlení: Osvětlení je také důležitou součástí místnosti s webkou. Pokud máte dobré přirozené osvětlení, můžete jej použít během dne. Pokud nemáte přirozené světlo nebo pracujete v noci, zvažte tříbodový systém osvětlení. K dispozici je profesionální nastavení, které lze zakoupit online, nebo je snadné jej vytvořit doma svépomocí.

Robertky
Hračky a pomůcky

Sexuální hračky: dilda, vibrátory a interaktivní hračky

I když to není podmínkou, sexuální hračky jsou na představení opravdu užitečné a čím více hraček, tím lépe! Na výběr je spousta různých typů; dilda, vibrátory, anální hračky, BDSM vybavení a mnohem více! K dispozici jsou také interaktivní sexuální hračky, které fungují s spolu s funkcí zapnutí vaší webového kamery!

Dilda pro modely na kameře
Existuje spousta různých typů dild/robertků a každý z nich má svá různá místa ve webkam show nebo při produkci klipů. Při nákupu dilda je důležité se ujistit, že je vyrobené z dobrého materiálu. Nejlepší je použít neporézní materiály, protože neobsahují bakterie a jiné bakterie, jako jsou porézní hračky. Existuje také několik dalších aspektů, jako je tvar dilda, velikost a to, jak je povrchově zpracované.

Realisticky vypadající dilda: je dobré mít některá realisticky vypadající dilda pro představení nebo klipy ve stylu POV / roleplay. Při tomto představení má dildo představovat penis zákazníků, takže je nejlepší, aby vypadalo co nejrealističtěji.

Fantasy dilda: Chcete-li se na svých představeních a klipech pobavit, máte k dispozici opravdu zajímavé možnosti. Například Bad Dragon a Geeky Sex Toys jsou dvě značky, které se specializují na fantasy sexuální hračky. Tyto hračky jsou velmi barevné a velmi kreativní. Bad Dragon má řadu dračích dongů a dalších dild . Geeky Sex Toys má vše od Pokémona po Game of Thrones a parodie hvězdných válek.

Skleněná dilda: Pokud hledáte dildo, které se snadno čistí a nebude obsahovat bakterie, je sklo vždy dobrým směrem. Skleněná dilda jsou velmi bezpečná pro tělo a jejich obměna za hračky z plastu / gumy může obohatit vaši show.

Vibrátory pro modely Camming

Vibrátory jsou také velmi populární. Stejně jako dilda je na výběr spousta různých vibrátorů. Ty jsou od masážních přístrojů, jako je Hitachi, až po vibrační dilda a mnoho dalšího. Existuje několik řad vibrujících sexuálních hraček, které se také synchronizují s různými webovými stránkami, což modelkám umožňuje nabízet interaktivní přehlídky typu „tip-to-vibe“ (zákazník přihazuje na vibrování pomůcky).

Telidildonika
Interaktivní propojení hračky a webkamery

Telidildonika

Interaktivní pořady a příhoz na vibrace
Jak již bylo zmíněno výše, interaktivní webkamerové programy typu tip-to-vibe jsou nejen populární, ale také velmi výhodné! Tyto typy přehlídek se obvykle konají na tokenových / veřejných webech, i když interaktivní sexuální hračky lze použít i na soukromých sezeních. Hlavními výrobci interaktivních sexuálních hraček jsou Lovense a Kiiroo. Pamatujte, že ne každý web s kamkordéry se bude synchronizovat s oběma těmito značkami, takže si zjistěte, že váš web s kamkordéry podporuje daný portál před zakoupením hračky!

Jak interaktivní ukázky kamerování fungují
Než budete moci nabídnout interaktivní přehlídky typu „tip-to-vibe“, musíte nejprve synchronizovat vibrátor s provozovatelm portálu s webkou. To se děje prostřednictvím mobilní aplikace sexuální hračky a přes bluetooth. Pokyny se liší podle výrobce sexuální pomůcky. Po synchronizaci mohou modely na webce nakonfigurovat nastavení (jak dlouho a jak intenzivně vibrují hračky podle toho, co se jim vyhovuje). Po nakonfigurování budou hračky vibrovat, kdykoli vám zákazník přihodí. Zákazníci musí neustále utrácet, aby hračka vibrovala, což způsobí velmi lukrativní, konstantní tok malých příhozů a vibrací.

Navrhované další vybavení a vybavení pro vaši webku

Spodní prádlo / oblečení – Čím více sexy oblečení a spodního prádla máte na sobě, tím lépe. I když pravděpodobně budete trávit většinu času nahý nebo polonahý, schopnost změnit svůj vzhled pomáhá vaší prezentaci.

Lubrikant – vždy se hodí.

Kosmetika – pro každou show budete chtít vypadat co nejlépe. Mít všechny make-upy a kosmetické předměty vám pomůže vypadat na webové kameře sexy a přitažlivě.

Rekvizity – Pokud plánujete představení, která vyžadují rekvizity, budete tyto věci potřebovat. Například; nemůžete udělat fetišovou show bez jídla nebo dětskou olejovou show bez dětského oleje.

Bezdrátová klávesnice / myš – Bezdrátová klávesnice a myš vám pomohou psát a pracovat s počítačem bez nepříjemných kabelů. To je užitečné zejména z důvodu že nemusíte neustále sedět u počítače.

Nemůžete si něco dovolit? Použijte seznam přání!
Seznamy přání umožňují fanouškům a zákazníkům vás rozmazlovat. Seznamy přání Amazon jsou nejoblíbenější a nejpoužívanější, ale existuje několik značek, které seznamy přání také podporují. To začíná u sexshopů, přes obchody se spodním prádlem až po mnoho dalších. Pokud si nemůžete dovolit vše, co chcete koupit pro svou kariéru na webce, můžete si kdykoli a cokoli dát na svůj seznam přání. Nechat se rozmazlovat fanoušky je snadný a nákladově efektivní způsob, jak získat veškeré požadované vybavení!

Průvodce, jak se stát modelem webové kamery
Pokud čtete tento článek, je to pravděpodobně proto, že máte zájem stát se modelem webové kamery a zkoumáte odvětví a připravujete si co je třeba mít do začátku. Všechny informace, které potřebujete, máme zde na jednom místě. Najdete zde cenné informace, jako je návod obsažený v tomto příspěvku, a mnoho dalšího. Přečtěte si průvodce a začněte ještě dnes!

Naučte se, jak se stát online modelem nebo modelkou na webce.