Vydělejte si peníze na Onlyfans

Výdělek na OnlyFans

Začínáme jako model OnlyFans

OnlyFans je prémiová sociální síť, která poskytuje online modelům možnost vydělat na opětovném získání předplatného. Váš profil a informační kanál na webu OnlyFans je cenzurován, dokud někdo nezaplatí náklady na předplatné za jeho odemčení. Uživatel bude muset nadále platit měsíční poplatek za předplatné, aby měl nadále přístup k obsahu na webu. Zde jsou všechny informace o OnlyFans. Doporučuji si také projít článek o výdělku prodejem virtuálních služeb na amateri.cz

Rychlé informace:

 • Služby: Fankluby, Zprávy, Tipy, Kamery
 • Pohlaví: Žena, Muž, Transgender, Páry
 • Procento modelu: 80%
 • Frekvence výplat: na vyžádání, týdně, měsíčně
 • Možnosti výplaty: ACH, Paxum, ePayments, SEPA
 • Minimální výplata: 20–100 $
 • Zpětné platby: Není pokryto
 • Geo-Blocking: Ano
 • Služby DMCA: Ne
 • Studio/Producenti: Ano
 • Partnerský program: Ano

Přejít na sekci:

 • Co je nutné k zahájení
 • Příjem výplat pouze pro fanoušky
 • zdanění předplatného
 • Odesílání placených zpráv
 • Odesílání mobilních selfie
 • Bezplatné propagační účty
 • Slevy a bezplatné zkušební verze
 • Affiliate program Only Fans
 • Registrace pro OnlyFans

Co je nutné k zahájení

Jediným zásadním požadavkem pro začátek je, že vám musí být alespoň 18 let. Při registraci ke svému modelovému účtu budete muset poskytnout digitální kopii průkazu totožnosti pro ověření věku. Všechny pohlaví jsou vítány a každý, kdo je starší 18 let, se může zaregistrovat do OnlyFans a vydělávat peníze.

Kolik vydělávají pouze modely fanoušků

Modely OnlyFans dostávají 80% ze všech transakcí, ke kterým na webu dochází. Modely si mohou nastavit vlastní sazby za předplatné a soukromé zprávy. Minimální částka, kterou si v současné době můžete účtovat za předplatné, je 4,99 $ měsíčně. Maximální počet předplatných není. Minimální částka placených soukromých zpráv nebo tipů je 5,00 $. OnlyFans pokrývá všechna zpětná zúčtování a nebudou odečtena ze zisku umělce.

Čím větší počet předplatitelů, tím vyšší měsíční příjem. Za předpokladu, že je umělec schopen měsíc po měsíci neustále navyšovat svoji základnu předplatného, ​​měsíční výnosy se s tím budou neustále zvyšovat. Mnoho modelů vydělává více peněz na předplatitelských službách, než na kalamování nebo klipech. Podívejte se také na návod jak si vydělat prodejem fotek svých nohou.

Platby: minimální výplaty, plán výplat a možnosti výplaty

Výplaty pouze fanouškům jsou na žádost. OnlyFans nabízí více možností výplaty. Tyto možnosti se liší podle umístění modelu OnlyFans. Výkonní umělci z USA mají možnost výplaty ACH / přímého vkladu. Zahraniční modely mají možnosti ePayments, Paxum a bankovního převodu. Modely v Evropě mají kromě elektronických peněženek také SEPA a kanadští nebo australští tvůrci mají kromě elektronických peněženek a bankovních převodů také přímý vklad.

Minimální výplata je mezi 20 a 200 dolary, v závislosti na možnosti výplaty. Modely mají možnost nastavit výplaty týdně, měsíčně nebo na vyžádání.

Vydělávejte penízeering These Services:

Předplatné prémiových fanoušků

Hlavním zaměřením OnlyFans je prémiové předplatné fanclubu. Veškerý váš obsah bude cenzurován / blokován, dokud se k vám člen nepřihlásí. Jakmile se přihlásí k odběru, budou mít přístup k obsahu, budou s ním moci komentovat, komunikovat a posílat vám zprávy. Aby měli nadále přístup k obsahu, budou si muset každý měsíc obnovit předplatné, čímž vám vytvoří zbytkový příjem!

Prémiové fankluby mohou být velmi lukrativní. 15 $ měsíčně nezní moc, ale při 100 předplatitelích to bude 1 500 $. Při 1 000 odběratelích se stává 15 000 $. Jak vidíte, s rostoucím počtem předplatitelů se platformy jako OnlyFans mohou stát extrémně lukrativními.

Minimální částka, kterou si můžete za předplatné účtovat, je 4,99 $ měsíčně. Maximální částka, kterou si můžete za předplatné účtovat, je 49,99 $.

Odeslat placené zprávy

Svým odběratelům je také možné posílat placené zprávy. Vaši fanoušci budou muset zaplatit za odemčení zprávy a přístup k obsahu. Placené zasílání zpráv je vysoce integrováno do běžné funkce zasílání zpráv. Chcete-li odesílat zprávy s platbou za zobrazení, jednoduše je nahrajte přes messenger a nastavte cenu. Po potvrzení, že jsou ochotni zaplatit a zobrazit média ve vaší zprávě, budou vašim fanouškům automaticky účtovány poplatky. Minimální částka, kterou můžete účtovat za placenou zprávu, je 5,00 $.

Další funkce OnlyFans:

Reagující / optimalizované pro mobily: Nahrajte selfie do telefonu!

OnlyFans je velmi vhodný pro mobilní zařízení. Synchronizací vašeho prohlížeče s telefonem je také možné vytvářet a nahrávat fotografie nebo videa přímo z vašeho mobilního telefonu. To je ideální pro nahrávání selfie a podobného typu obsahu. Představte si Snapchat, ale založený na prohlížeči.

Provozování účtu pouze pro fanoušky zdarma

Je také možné spustit bezplatný účet OnlyFans nastavením nulové sazby předplatného. Mnoho ovlivňovatelů OnlyFans provozuje veřejný i soukromý účet. Vzhledem k tomu, že prémiový účet je cenzurován, dokud se uživatel nepřihlásí k odběru, veřejný účet potenciálním odběratelům poskytne náhled na kvalitu obsahu. Účty zdarma lze také zpeněžit prostřednictvím uzamčeného obsahu a placených zpráv, což znamená, že lze zpeněžit i účty zdarma. Protože všichni uživatelé OnlyFans musí při registraci zadat informace o kreditní kartě, zbývá jim jen jedno kliknutí, než se stanou placenými předplatiteli, a propagace z bezplatného účtu jim může stačit, aby zaplatili za prémii.

Další informace: Založte si účet na amateri.cz a odkazujte z něj na onlyfans

Nabídněte slevy a bezplatné zkušební verze

OnlyFans také podporuje slevy a bezplatné zkušební verze. Tato funkce vám umožní nabídnout zvýhodněnou cenu novým a vypršeným předplatitelům. Modely OnlyFans budou mít plnou kontrolu nad počtem předplatných dostupných za tuto cenu, zlevněnou částkou a dobou platnosti nabídky. Nastavte dobu trvání nabídky, omezte ji na první počet předplatitelů nebo vytvořte bezplatné zkušební verze nastavením slevy na 100% po stanovenou dobu.

Partnerský program OnlyFans: 5% 1 rok Revshare

Všechny modely OnlyFans mají přístup k programu doporučení. S programem doporučení můžete pozvat další ovlivňovatele na OnlyFans. Pokud si někdo zaregistruje účet pod vaším odkazem na doporučení, vyděláte 5% 1 rok revshare ze všech jeho zisků! Příjem z doporučení je zpracován 1. den v kalendářním měsíci a vyplacen přímo na váš bankovní účet. Minimální výplata za výdělky za doporučení je 10 $.

Další informace: Affiliate / Provizní program OnlyFans

Regionální blokování: Blok podle krajů

OnlyFans umožňuje modelům blokovat podle krajů. K dispozici je rozbalovací nabídka, která obsahuje všechny země, které mohou modelky zablokovat. Kromě regionálního blokování mohou modely OnlyFans blokovat také jednotlivé IP adresy nebo rozsahy IP.

Podporované účty producenta / studia

OnlyFans je otevřena také pro studia a producenty. Pokud provozujete výplatní stránku, jste fotograf nebo jste jinak zapojeni jako nemodel, stále můžete využívat výhody OnlyFans. OnlyFans je skvělý pro sdílení obsahu a aktualizací v zákulisí (BTS). Studia mohou také využít doporučovacího programu OnlyFans. Pokud pracujete s modely, získejte je na OnlyFans prostřednictvím odkazů na doporučení (viz sekce affiliate partnerů výše) a získejte 5% doživotní sdílení.

Začněte jako model OnlyFans!

Jste připraveni začít s OnlyFans? Zaregistrujte se ještě dnes! Proces registrace je rychlý a snadný a můžete začít hned! OnlyFans je vysoce platící síť, která vám umožňuje vytvořit si zbytkový příjem provozováním vlastního prémiového fanklubu. Všechny pohlaví jsou vítány a každý může na webu vydělat peníze. Kromě předplatného fanklubu vydělávejte také na zasílání soukromých odemykatelných zpráv.