Vysílací místnost

Bedroom

Jak zařídit pokoj pro vysílání / ložnici

Jedním z prvních kroků pro zahájení práce jako model na webce je nastavení místa pro vysílání. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Spousta camgirls to dělá jednoduše ze své ložnice. Další zařídí vyhrazenou webkamerovou místnost (což je doporučeno, pokud máte extra místo). Ať se vydáte jakýmkoli směrem, je třeba vzít v úvahu několik aspektů: osvětlení, čistotu a nastavení místnosti. Tady je několik tipů, jak to zařídit.

Vyhrazená místnost vs ložnice

Dvě nejběžnější místnosti, které se používají pro provádění show, jsou buď ložnice nebo vyhrazená speciální místnost. Pokud máte další prostory, které lze přeměnit na vyhrazenou místnost pro provádění webkamery, je to z vícero důvodů doporučeno. Webkamerová místnost nebude zaplněna vaším běžným prádlem, nebudete se muset starat o to, aby byly postele neustále upravené, pokud máte jinou osobu která s vámi sdílí domov, budou moci používat ložnici. Ve vyhrazené místnosti můžete ponechat všechna vaše dilda, rekvizity a další položky na otevřeném nebo otevřeném místě.

Udržba Webkamerové místnosti

Je opravdu důležité udržovat webkamerovou místnost čistou. Pokud ne celou místnost, tak alespoň část (části), které budou vidět v záběru. Měli byste být hlavním ohniskem záběru. Žádný nepořádek, špinavé oblečení nebo odpadky. To je jeden z důvodů, proč je vhodné mít speciální místnost věnovanou webce. Díky vyhrazené místnosti nebude prádlo, neustlaná postel a další nepořádek rušit prostředí pro show.

Osvětlení: Přirozené světlo vs. 3bodový systém osvětlení

Osvětlení je velmi důležité a je to něčím nad čím by měly přemýšlet všechny modely. Pokud máte v místnosti dobré přirozené světlo, můžete jej použít během dne. V noci (nebo pokud není dobré přirozené světlo) se budete spoléhat na světla, která jsou v místnosti. Pokud místnost nemá dobré osvětlení, možná budete chtít investovat do tříbodového osvětlovacího systému. K dispozici jsou na internetu dostupné osvětlovací systémy a je snadné si vyrobit tříbodový osvětlovací systém.

Nastavení osvětlení podle potřeby: K nastavení vhodné atmosféry lze také použít osvětlení. Jít do tmavšího prostředí může způsobit, že věci budou záhadnější a stíny mohou zvýraznit křivky vašeho těla. Hrajte si s různými nastaveními světla a podívejte se, které úrovně vám nejlépe vyhovují. Uvědomte si také, že osvětlení bude na kameře vypadat jinak než ve skutečnosti. To, co je pro vaše oči dostatečně osvětlené, může na fotoaparátu vypadat úplně jinak.

Nábytek: postel, stůl, police a úložný prostor

Přemýšlejte o tom, jaký nábytek chcete mít v místnosti. Postele fungují skvěle a je dobré hodit postel do vačkové místnosti, pokud netočíte z ložnice. Pokud vysíláte z ložnice, už tam budete mít postel. Mít stůl na počítač je také užitečné, zejména proto, že budete trávit spoustu času u počítače, když nejste zrovna v show. Vhodné jsou také police, zásuvky a další úložný prostor.

Úložiště a organizace: Zásuvky a skříň

Budete chtít, aby byla vaše vačková místnost dobře organizovaná a vše, co potřebujete, na dosah. Poslední věcí, kterou chcete, je potřeba pohybovat se mimo záběr, abyste něco našli. Není to dobré pro soukromé a ještě horší pro veřejné chatování. Pokud se někdo připojí k vašemu pokoji a vy tam nejste, stiskne tlačítko “zpět” hodně rychle!

Uchovávání / zobrazování sexuálních hraček: Pokud ve svých pořadech používáte sexuální hračky, budete je chtít umístit tak, abyste na ně snadno dosáhli. Pokud je můžete předvést na webové kameře (na polici nebo stojanu na postel), je to určitě plus! Dá potenciálním zákazníkům vědět, s jakým typem hraček pracujete, a všemi dostupnými možnostmi. kamkoli své sexuální hračky dáte, nenechte je dotýkat se navzájem! Dilda , která se navzájem dotýkají, mohou korodovat.

Barvy / Barevná schémata: Malování, povlečení a plakáty

Chcete být středem pozornosti, hvězdou, tak zkuste vytvořit místo, která to zajistí. Neutrální barvy jako je bílá, šedá nebo krémová je skvělá. Pak přidejte barvy akcentů s ložním prádlem, potahem pohovky nebo polštáři. Polštáře mohou být drahé a vy byste mohli skončit s plnou skříní polštářů. Nákup různých povlaků na polštáře, které se hodí ke stejným polštářům, je skvělý způsob, jak věci změnit, aniž byste měli obrovskou kolekci polštářů.

Záclony a (odnímatelné) tapety bez oloupání a lepení

Můžete si nasadit tyč a pověsit takto různé závěsy, abyste mohli změnit prostředí. Nejlepší místo s nejvíce styly a materiálem za dostupnou cenu je Amazon. K dispozici jsou také samolepky na zeď a tapety. Tapeta se odlepuje a nalepuje, aniž by došlo k poškození stěn. Pomocí obou těchto metod můžete snadno změnit barevné schémata svého pokoje, aniž byste museli malovat.

Zelené pozadí: krok napřed!

Chcete posunout věci o krok dále? Se zelenými obrazovkami jsou možnosti nekonečné! Nastavení zelených obrazovek nějakou dobu trvá a vyžaduje nastavení softwaru s pozadím (OBS pro to funguje dobře), ale s pomocí zeleného pozadí můžete učinit hodně kreativních věcí.

Nastavení zvuku místnosti

Kamerová místnost není jen o vizuálních podkladech. Zvuk hraje při webcam show důležitou roli. Poznámka: Nejprve si přečtěte zásady svého portálu kde děláte webku co se týče přehrávání hudby! Některé weby ve skutečnosti poskytují hudbu bez licenčních poplatků, kterou můžete použít ve své místnosti! S používáním hudby jiných umělců existují určité problémy co se týče autorských práv!

Přehrávání hudby může působit jako rozptýlení pro a poskytuje vám dost podnětů, abyste zůstali v pohybu, i když jen trochu otřásáte hrudí! Hudba může fungovat také jako téma konverzace!

Jak prostředí ovlivňuje váš vzhled

Je důležité zajistit, abyste vypadali dobře v osvětlení i v místnosti. Prostředí může mít obrovský dopad na váš osobní vzhled. To platí zejména při různých nastavení osvětlení. Mějte na paměti, že na kameru (nebo filmu) bude všechno vypadat jinak než ve skutečnosti. Zde je několik tipů na líčení

Přírodní make-up: Na make-upu je důležité to, že na kameru může vypadat úplně jinak než v reálu. Mít svůj make-up “přirozený” může vypadat, jako byste žádný neměli. Přehánění make-upu může někdy vypadat také dobře. Webové kamery a lidské oko jsou velmi odlišné věci, a pokud neprovádíte streamování prostřednictvím digitální zrcadlovky, je pravděpodobné, že vaše tóny pleti budou někdy nevýrazné a stíny mohou způsobit, že věci budou vypadat divně.

Přehánějte to: Věci, které by za normálních okolností osobně vypadaly špatně, vám mohou před webovou kameru rozhodně přidat, například základy a korektor. Pokud se cítíte ve své kůži rozpačitě, překonejte to! Sotva to bude patrné. Svůj vzhled můžete také změnit pomocí nastavení webové kamery. Často do svého streamu přidávám sytost, protože nejsem moc opálená a někdy vypadám vybledle!

Testování osvětlení / líčení: Pokud vás zajímá, jak se díváte na kameru, nejlepší způsob, jak na to přijít, je skutečně to otestovat! Můžete si nastavit kameru, udělat si make-up a podívat se, jak vypadáte před kamerou. Je možné zeslabit osvětlení, dekorace, oblečení a make-up a najít perfektní kombinace, díky nimž budete vypadat co nejúžasněji!

Natáčení / Webka na dalších místech

Někdy se budete pohybovat na jiných místech než v místnosti, ve které běžně žijete. Někdy to může být i na jiném místě než ve vašem domě!

Kamerování na veřejnosti: prosím, nebuďte jednou z těch dívek, které se stanou virálními z dělání webky v knihovně nebo ve škole. Ve skutečnosti byste se veřejným místům měla za každou cenu vyhnout! Za prvé – je to s největší pravděpodobností nelegální (podle toho, kde jste). Pokud budete chycena, zanechá to také černou skvrnu na celém odvětví.

Zahrada: Pokud má váš dvorek opravdu dobré soukromí (zejména pokud nemáte žádné sousedy), je natáčení ze zahrady určitě dobrou volbou. Ujistěte se, že je vše dostatečně blízko wifi routeru a že máte stále dobrou rychlost nahrávání.

Webkamera v hotelech: Show lze provádět z hotelových pokojů, a pokud cestujete, může to být vaše jediná možnost. Mnoho hotelových pokojů má velmi silné zdi, ale hluk je něco, co byste měli zvážit stejně. Druhou hlavní výzvou pro kameru z hotelového pokoje je to, že internet je často pomalý. To je způsobeno mnoha lidmi využívajících současně stejnou wi-fi Ujistěte se také, že máte na dveřích cedulku “nerušit”.

Live webcam chat camming room setup informations in English.