Webkamerové portály

Camming

Porovnejte weby provozující představení a vystupování modelů na webkamerách

Zde je náš seznam webů nabízejících webkamerové show, které si najímají modely. Pokud právě zkoumáte odvětví, doporučujeme vám nejprve si přečíst našeho průvodce, jak se stát modelem na webkameře. Jakmile budete připraveni, můžete si vybrat web pro vystupování. Máme pro vás adresář, který budeme nadále rozšiřovat! Tento seznam usnadňuje srovnání různých webů s webkami.

Nejnavštěvovanější portály:

StránkaSimilarWebAlexaVýplataČeštinaVíce informací
1. Chaturbate531445¢ / tokenNEChaturbate
2. LiveJasmin1364230-60%ANOLiveJasmin
4. BongaCams35510880%*NEBongaCams
5. StripChat62022455¢ / tokenANOStripChat

Evropské portály s webkami:

StránkaVýplataDetaily programuAffiliate Program
MyDirtyHobby50%MyDirtyHobbyYes
XCams40-45%XCamsYes
XLoveCam50%-70%XLoveCamYes

Asijské portály najímající modely:

Máte zájem o dělání webky v Asii? Zde jsou nejlepší možnosti, jak oslovit asijské zákazníky. Příležitosti jsou dostupné jak pro asijské modely, tak pro západní modely.

StránkaVýplataNetwork Details
Meiya Tokyo USA50%Meiya Tokyo USA
Sakura Live30%Sakura Live

Který web pro provozování webkamery je ten nejlepší?

Toto je otázka, která je často kladena. Pravdou je, že neexistuje žádný „nejlepší“ web o vačkách. Všechny vačkové stránky se liší svými vlastními způsoby. Například; některé vačkové weby mají vyšší provoz, ale platí nižší procento kvůli nákladům na investice do tohoto provozu. Pokud máte dobré stálé zákazníky a můžete řídit svůj vlastní prodej, možná nebudete potřebovat tento provoz a můžete se rozhodnout pro něco s vyšším procentem (nebo nabídnout také Skype show , což přináší vyšší procento). Existují také některé weby, které se specializují na veřejné pořady, zatímco jiné se specializují na soukromé pořady a nedovolují veřejnou nahotu. Styl a typ přehlídek modelu mají proto také vliv na to, jaké stránky jsou pro ně nejvhodnější.

Veřejné vs soukromé stránky pro Camming

Existují dva hlavní typy vačkových webů: Veřejné (tokenové) weby a soukromé weby. Tyto dva různé typy vačkových webů vydělávají příjmy různými způsoby:

Weby veřejné / Token Camming: Tyto weby se specializují na veřejné show. Kamerové modely vydělávají na veřejných přehlídkách z tipů, nabídek tipů a prostřednictvím tipovacích her. Prakticky každá veřejná webová kamera bude také podporovat soukromé show.

Weby soukromého sledování: K dispozici jsou také weby soukromých kamer, které se specializují na soukromé show. Tyto pořady jsou účtovány po minutách. Mnoho webů zaměřených více na soukromé účely neumožňuje veřejnou nahotu ani penetraci. Na těchto webech je veřejný chat jen pro škádlení a čekání na člena, který vezme model vačkování do soukromí.